Dariusz Parol

W Patronite od 20.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Dariusz Parol Photography

7 777 zł

0%

osiągnięto

7 777 zł

brakuje

Każdy grosz dla mnie będzie pomocny... Paliwo, części do mojego wehikułu z tamtego wieku, sprzęt fotograficzny który się zużywa trochę szybciej w ekstremalnych warunkach niż podczas tzw. kotletów na salach bankietowych... Do tego moja skłonność do przygód które różnie się kończą... Czasami to siniaki ale bywało i utratą sprzętu lub drogimi kosztami leczenia... Trochę lżej się tworzy jak ma się głowę wolną od myśli że jak coś nie pójdzie ma się zabezpieczenie finansowe by z tego wyjść. Lata walki z przeciwnościami losu wielokrotnie osłabiały pasje ale wytrwałem w tym co robię jak widzę że ma to sens i Waszą pomocą będę to mógł kontynuować...

Psim szlakiem

15 000 zł

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Jestem przewodnikiem psa ratownika. Ta "przygoda" sprawia że jesteś nierozłącznym zespołem a twój druh musi być tak jak Ty w należytej formie, musi mieć określoną ilość ruchu. Chciałbym przybliżyć obraz psów pracujących a także sportowców czy po prostu jak powinno się zapewnić godny byt naszych braci mniejszych.
Chcę też pokazać jak zrobić z tego styl życia a nie mało przemyślany kłopot który trzeba wyprowadzać i po nich sprzątać.
Na pewno powstanie blog, grupa tematyczna, kilka artykułów opisujących na pewno trasy, co po drodze z naciskiem na pupila.

Cel pewnie będzie ewaluował. W zamyśle mam obozy kondycyjne z psem, autorskie warsztaty czy też stworzenie tzw. Psiej Korony Gór Polskich.