Avatar użytkownika

Dariusz Parol

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kopsnij piątaka... Każdy grosz się liczy. Z tego co się orientuję jest rzesza ludzi którym moje fotografie się podobają i mam nadzieję że garstka ludzi o wielkim serduchu będzie mogła mnie wesprzeć.
10 zł miesięcznie
Dyszka nie tylko od Zbyszka ;)

Żarty żartami ale coraz częściej niektórym jest zapłacić za zrobioną przeze mnie pracę. Bo mi sprzęt, poświęcony czas spadł z nieba i oświeciło mnie i te kadry to jak asy z rękawa wypadają ;)

Mam propozycję - jeśli wolisz taką formę zapłaty możesz wybrać próg i zostać moim Patronem.

15 zł miesięcznie
Tyle co paczka fajek...
20 zł miesięcznie
Za tyle jeszcze można porządnie zjeść.
50 zł miesięcznie
za tyle wypijam kawy
100 zł miesięcznie
To już mega wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dariusz Parol w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fotograf, ratownik, przewodnik psa ratownika, konstruktor... Siedem fachów - ósma bieda... Ale podobno moje zdjęcia miło się ogląda. Profil założony za namową artysty który też tu ma konto a musiał robić też dziwne rzeczy by móc tworzyć i zgadaliśmy się po latach.

  Zapraszam do poznania mojej twórczości i miłego oglądania. I kilka zdań o sobie... Kto mnie zna ten wie a dla innych - kolejna osoba z bagażem doświadczeń, zawiłą historią co chciała coś osiągnąć ale nie zawsze wszystko poszło tak jak powinno.

  Zawsze chciałem od życia czegoś więcej, szare życie i kanapa z browarem przed telewizorem to nie dla mnie. Praca była zawsze tylko środkiem by pozyskać pieniądze na realizację marzeń lub tego co chciałbym robić w życiu. Mówią żeby być szczęśliwym trzeba robić to co się kocha... No nie zawsze to wychodzi chcesz coś zrobić to nie wszystko da się zrobić gołymi rękoma i pustą głową.

  Po latach mam swoją historię i dalej kroczę w wyznaczonym celu... Na co dzień służę jako ratownik w Państwowej Straży Pożarnej i jestem przewodnikiem psa ratownika. Na wolnym służymy w sekcji Psów Ratowniczych w OSP RW Modlin. W to i obok wpleciona jest moja druga pasja a zarazem zawód fotografa. Staram się tworzyć moje fotografie przy okazji bycia strażakiem i podczas "wolnego" (a co to jest wolne?). No i tu się zaczynają schodki - czasami nie ma możliwości pogodzić to wszystko i poskładać w całość. Los też nie pomagał i nie mogę o sobie powiedzieć że jestem farciarzem i wszystko przychodzi mi ot tak. 

  Grunt to nie poddawać się i podążać dalej za swoimi marzeniami. Wasze wsparcie pomoże mi realizować się jako artysta ale i godnie żyć by móc ratować a nie być ratowanym. 

Cele Autora

Dariusz Parol Photography
  • 7 777 zł
  • 7 777 zł brakuje
0%
Każdy grosz dla mnie będzie pomocny... Paliwo, części do mojego wehikułu z tamtego wieku, sprzęt fotograficzny który się zużywa trochę szybciej w ekstremalnych warunkach niż podczas tzw. kotletów na salach bankietowych... Do tego moja skłonność do przygód które różnie się kończą... Czasami to siniaki ale bywało i utratą sprzętu lub drogimi kosztami leczenia... Trochę lżej się tworzy jak ma się głowę wolną od myśli że jak coś nie pójdzie ma się zabezpieczenie finansowe by z tego wyjść. Lata walki z przeciwnościami losu wielokrotnie osłabiały pasje ale wytrwałem w tym co robię jak widzę że ma to sens i Waszą pomocą będę to mógł kontynuować...
Psim szlakiem
  • 15 000 zł
  • 15 000 zł brakuje
0%
Jestem przewodnikiem psa ratownika. Ta "przygoda" sprawia że jesteś nierozłącznym zespołem a twój druh musi być tak jak Ty w należytej formie, musi mieć określoną ilość ruchu. Chciałbym przybliżyć obraz psów pracujących a także sportowców czy po prostu jak powinno się zapewnić godny byt naszych braci mniejszych.
Chcę też pokazać jak zrobić z tego styl życia a nie mało przemyślany kłopot który trzeba wyprowadzać i po nich sprzątać.
Na pewno powstanie blog, grupa tematyczna, kilka artykułów opisujących na pewno trasy, co po drodze z naciskiem na pupila.

Cel pewnie będzie ewaluował. W zamyśle mam obozy kondycyjne z psem, autorskie warsztaty czy też stworzenie tzw. Psiej Korony Gór Polskich.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dariusz Parol już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.