Dariusz Parol

W Patronite od 20.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Fotograf, ratownik, przewodnik psa ratownika, konstruktor... Siedem fachów - ósma bieda... Ale podobno moje zdjęcia miło się ogląda. Profil założony za namową artysty który też tu ma konto a musiał robić też dziwne rzeczy by móc tworzyć i zgadaliśmy się po latach.

O Autorze

  Zapraszam do poznania mojej twórczości i miłego oglądania. I kilka zdań o sobie... Kto mnie zna ten wie a dla innych - kolejna osoba z bagażem doświadczeń, zawiłą historią co chciała coś osiągnąć ale nie zawsze wszystko poszło tak jak powinno.

  Zawsze chciałem od życia czegoś więcej, szare życie i kanapa z browarem przed telewizorem to nie dla mnie. Praca była zawsze tylko środkiem by pozyskać pieniądze na realizację marzeń lub tego co chciałbym robić w życiu. Mówią żeby być szczęśliwym trzeba robić to co się kocha... No nie zawsze to wychodzi chcesz coś zrobić to nie wszystko da się zrobić gołymi rękoma i pustą głową.

  Po latach mam swoją historię i dalej kroczę w wyznaczonym celu... Na co dzień służę jako ratownik w Państwowej Straży Pożarnej i jestem przewodnikiem psa ratownika. Na wolnym służymy w sekcji Psów Ratowniczych w OSP RW Modlin. W to i obok wpleciona jest moja druga pasja a zarazem zawód fotografa. Staram się tworzyć moje fotografie przy okazji bycia strażakiem i podczas "wolnego" (a co to jest wolne?). No i tu się zaczynają schodki - czasami nie ma możliwości pogodzić to wszystko i poskładać w całość. Los też nie pomagał i nie mogę o sobie powiedzieć że jestem farciarzem i wszystko przychodzi mi ot tak. 

  Grunt to nie poddawać się i podążać dalej za swoimi marzeniami. Wasze wsparcie pomoże mi realizować się jako artysta ale i godnie żyć by móc ratować a nie być ratowanym. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika