Avatar użytkownika

Dawid Ciemięga

48
patronów
927 
miesięcznie
48
patronów
927 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Stawiasz małą kawę, dzięki !
Każde wsparcie się przydaje, w zamian korzystaj do woli z moich treści.
10 zł miesięcznie
Stawiasz mi kawę, abym mógł zarywać noce namierzając antyszczepionkowe fake newsy
W zamian mogę zaoferować deklarację, że dopóki w moim 5G płynie internet, antyszczepionkowcy, znachorzy, medyczni oszuści, pracownie biorezonansu, Pan Jerzy, wszyscy uprawiający tego typu pseudonaukową działalność, nie będą spać spokojnie.
Po prostu wspierasz całość mojej działalności, dzięki czemu mogę na to poświęcić więcej czasu.
W zamian korzystasz dowolnie z efektów mojej pracy, treści, materiałów edukacyjnych, dlatego będzie to przerzucane na moją autorską stronę internetową, aby było tam uporządkowane. Myślę, że najważniejsza jest teraz moja publikacja Kompendium antyszczepionkowych fake newsów - efekt wielu miesięcy mojej działalności.
15 zł miesięcznie
Jeśli moje materiały dają Ci fun i dowiadujesz się z nich czegoś fajnego, a chcesz się odwdzięczyć bardziej niż tylko kawą, to ten próg jest dla Ciebie. Troszkę więcej niż najmniej, ale z umiarem. There you go.
20 zł miesięcznie
Stawiasz dwie kawy, druga idzie dla osób które będą mi pomagać w tek części mojej działalności, która zajmuje się analizą i punktowaniem fake newsów. Zaprosiłem do współpracy kilka innych osób, ponieważ jest bardzo dużo do zrobienia a ja sam nie daje rady. Przy wsparciu finansowym, będę mógł odpłacić się innym za ich prace i pomoc.

Będzie więcej siły do tego, aby zajmować się zarówno antyszczepionkowcami, pseudomedycyną ale też rysowaniem wirusów i pisaniem artykułów.
W zamian za to masz mniej w portfelu o 20 zł i moją wielką wdzięczność.

Dorzucasz się też do działania mojego serwisu o medycznych fake newsów, opłaty za serwer, prąd, wodę itd, a ja sobie jeszcze kupie za to brokuł.
30 zł miesięcznie
Jeśli ktoś nie chce 20 i 40, to ma 30.
50 zł miesięcznie
Trzeba być bardzo hojnym aby takie wsparcie przekazać, tak naprawdę liczą się drobne kwoty, dlatego sugeruje żeby tyle nie wpłacać : )

Ponieważ każdego dnia otrzymuje dziesiątki wiadomości, na które staram się na ile mogę odpowiadać, co jest czasowo trudne, to osobom z tego progu chciałbym zaoferować priorytet w kontakcie ze mną - gdyby ktoś chciał zapytać czy można brać antybiotyk i pić wódkę.
70 zł miesięcznie
Nigdy nie miałem progu wyższego niż 50zł. Ale tak się rozgląda... benzyna tanieje (choć są awarie), 800 plus ma wejść, leki za darmo, szczepionki na darmo, NBP to jastrząb ekonomii, ktoś może nie mieć już co robić z pieniędzmi. To chciałbym choć trochę ulżyć w problemie.
1000000 zł miesięcznie
Specjalny próg dla koncernów farmaceutycznych.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dawid Ciemięga w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Lekarz, malarz, ogrodnik i inne takie.

Zakładam, że każdy kto był, jest i będzie moim Patronem już mnie trochę zna. Trochę to mi ułatwia sprawę, bo nie bardzo lubię o sobie pisać i przedstawiać siebie publicznie. 

Zaczynam trochę wszystko od nowa. Mam za sobą już kilka lat doświadczeń zawodowych, medialnych, twórczych i osobistych, dużo też się w moim życiu zmieniło w 2021, 2022 roku i dlatego teraz pewne rzeczy w mojej działalności medialno internetowej będą inne, lepsze - tak sądzę. To trochę jak by być bezdomnym i mieć dużo planów do realizacji których potrzebne jest własne miejsce, a  ja go długo nie miałem. 

Moja aktywność w sieci jest rozłożona obecnie na dwa moje profile, profil lekarski i profil obejmujący moją aktywność twórczą i "publicystyczną". 

https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega

https://www.facebook.com/malarzdawidciemiega

https://www.malarzdawidciemiega.com/ tu można zobaczyć wybrane prace

 

Na profilu lekarskim będę skupiać się obecnie na dwóch kwestiach:

1. Problem medycznych oszustów - omawianie, demaskowanie, prostowanie i ujawnianie metod ludzi wciskającym lecznicze kity na FB, Instagramie itd. Szczególnie uwzględniając różnych mniejszych czy większych celebrytów oferujących scam w social mediach.

2. Wykłady i artykuły z zakresu medycyny i nauk przyrodniczych, zarówno w formie tekstów jak i materiałów filmowych. 

Ogólnie rzecz ujmując - walka z szurstwem będzie moim głównym zajęciem.

Mam dużo różnych pomysłów i planów do realizacji, również wydawniczych, ale przede wszystkim chce to robić dobrze, bez pośpiechu, żeby miało to fajną wartość. Chcę robić rzeczy dobre i dobrze, nie zależy mi na zasięgach, popularności i ilości, moim priorytetem jest jakość. 

Nigdy niczego nie reklamowałem i nigdy też z moją działalnością w mediach nie wiązały się zarobki, krótko mówiąc - nie zarabiam na tym co robię w sieci. Patronite jest jedynym co rekompensuje w jakimś stopniu mi straty. No bo jest to prosta matematyka, albo przeznaczam mój czas na pracę zarobkową, albo rezygnuje z części pracy zawodowej, aby robić to co robię tutaj, nie da się inaczej, bo tworzenie treści wymaga czasu. I choć finalnie nie wychodzę na tym na plus, to przynajmniej ten minus nie jest aż tak duży i za to dziękuje. 

A piszę to, bo taka jest prawda i nie mam zamiaru wymyślać tu jak niektórzy, że działalność w sieci ile to kosztuje. Inne koszty ponoszę okazjonalnie, czasami kupuje jakiś sprzęt i akcesoria, do obróbki foto i video korzystam z oryginalnych programów, jest to koszt ok 2 tysiące zł na rok. Teraz główne wydatki z mojej strony to kupno tego co oferują oszuści, aby to analizować. Koszty utrzymania stron internetowych nie są duże, no chyba, że potrzeba coś ekstra. Jak będą wpadać większe wydatki, to będę starał się o tym zawsze informować. 

 

 

 

 

Cele Autora

Podtrzymanie podstawowych funkcji życiowych
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 73 zł brakuje
92%
Coś tam zawsze z tego będzie :)
Parametry życiowe na granicy normy
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 573 zł brakuje
61%
To jest kwota za która można się wyżywić, oczywiście mówię o skromnym posiłku, ale i to dobre. Jest to kwota, która z pewnością motywuje do tego, żeby zawsze coś fajnego wrzucić na FB dla Was.
Unboxing foliarstwa
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 073 zł brakuje
30%
Po osiągnięciu tego progu z przyjemnością bliżej przyjrzę się temu, co oferują medyczni naciągacze, np. magiczne skrzyneczki z technologią kwantową po tysiaka za sztukę. Chętnie coś takiego kupię, rozbiorę na części i pokaże, czy w środku znajdują się wyspecjalizowane instrumenty kwantowej technologii.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dawid Ciemięga już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Kwieciński
Tomasz Kwieciński
20 zł
Bartek Kiliszek
Bartek Kiliszek
10 zł
Katarzyna Miłek-Kołyszko
Katarzyna Miłek-Kołyszko
10 zł
bergitka wilk
bergitka wilk
20 zł
Magda St
Magda St
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.