Avatar użytkownika

Dawid Ciemięga

36
patronów
608 
miesięcznie
36
patronów
608 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Stawiasz małą kawę, dzięki !
Każde wsparcie się przydaje, w zamian korzystaj do woli z moich treści.
10 zł miesięcznie
Stawiasz mi kawę, abym mógł zarywać noce namierzając antyszczepionkowe fake newsy
W zamian mogę zaoferować deklarację, że dopóki w moim 5G płynie internet, antyszczepionkowcy, znachorzy, medyczni oszuści, pracownie biorezonansu, Pan Jerzy, wszyscy uprawiający tego typu pseudonaukową działalność, nie będą spać spokojnie.
Po prostu wspierasz całość mojej działalności, dzięki czemu mogę na to poświęcić więcej czasu.
W zamian korzystasz dowolnie z efektów mojej pracy, treści, materiałów edukacyjnych, dlatego będzie to przerzucane na moją autorską stronę internetową, aby było tam uporządkowane. Myślę, że najważniejsza jest teraz moja publikacja Kompendium antyszczepionkowych fake newsów - efekt wielu miesięcy mojej działalności.
20 zł miesięcznie
Stawiasz dwie kawy, druga idzie dla osób które będą mi pomagać w tek części mojej działalności, która zajmuje się analizą i punktowaniem fake newsów. Zaprosiłem do współpracy kilka innych osób, ponieważ jest bardzo dużo do zrobienia a ja sam nie daje rady. Przy wsparciu finansowym, będę mógł odpłacić się innym za ich prace i pomoc.

Będzie więcej siły do tego, aby zajmować się zarówno antyszczepionkowcami, pseudomedycyną ale też rysowaniem wirusów i pisaniem artykułów.
W zamian za to masz mniej w portfelu o 20 zł i moją wielką wdzięczność.

Dorzucasz się też do działania mojego serwisu o medycznych fake newsów, opłaty za serwer, prąd, wodę itd, a ja sobie jeszcze kupie za to brokuł.
30 zł miesięcznie
Jeśli ktoś nie chce 20 i 40, to ma 30.
50 zł miesięcznie
Trzeba być bardzo hojnym aby takie wsparcie przekazać, tak naprawdę liczą się drobne kwoty, dlatego sugeruje żeby tyle nie wpłacać : )

Ponieważ każdego dnia otrzymuje dziesiątki wiadomości, na które staram się na ile mogę odpowiadać, co jest czasowo trudne, to osobom z tego progu chciałbym zaoferować priorytet w kontakcie ze mną - gdyby ktoś chciał zapytać czy można brać antybiotyk i pić wódkę.
1000000 zł miesięcznie
Specjalny próg dla koncernów farmaceutycznych.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dawid Ciemięga w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Lubię latarnie morskie.

Wciąż lekarz, ekolog, ponoć pogromca różnych rzeczy, celebryta, ornitolog, ale także malarz, pisarz i budowlaniec. Tak słyszałem. 

Obecnie nie widzę sensu, aby były tu konkretne cele i deklaracje, tym bardziej jak już wiadomo - jesteśmy przed kolejną falą COVID19 i znów wiele rzeczy stanie na głowie. Z pewnością nie zamierzam zajmować się tylko tym tematem.

Od teraz chciałbym, żeby mój Patronite był miejscem wsparcia dla mnie jako twórcy treści zamieszczanych na wszystkich moich kanałach, nie tylko na lekarskim. Moja praca nie zamyka się tylko na jednym profilu. Część czytelników śledzi i lubi jeden a część każdy kanał.

https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega

https://www.facebook.com/malarzdawidciemiega

https://www.facebook.com/ptaszekiwieloryb

 

Miałem trochę fanów moich wykładów, chwilowo ich nie będzie - choć wrócą, ale jeśli ktoś chciał mnie wspierać z uwagi na to, no to w tym momencie nie ma to sensu, jak wrócą to będzie sens. Jeśli ktoś chciałby mnie wspierać po prostu za treści które pojawiają się na moich różnych kanałach – to w tym momencie jest to najbardziej sensowne. Bez żadnych konkretnych deklaracji na chwilę obecną.

Dotychczas moje Patronite była ściśle związane z moim lekarskim profilem, a ten głównie był związany z walkami z antyszczepionkowcami, to było moją medialną wizytówką. Bycie medialnym jest obecnie moim najniższym priorytetem, nie tego mi trzeba. Trudno jest też poświęcać wszystko dla walki z foliarzami w kraju rządzącym przez denialistów nauki i rozumu, gdzie Prokuratura daje zielone światło bandytom na grożenie zabójstwem – kolejne sprawy umarzają, podobnie jak u Bartka Fiałka. I choć wiele osób miało z tej walki dużą satysfakcje, to jednak cała masa konsekwencji odbijała się i do dziś odbija na nas i naszych rodzinach. Tu też należy zadać pytanie co jest ważne i czy fejm jest warty pewnych rzeczy – dla mnie zdecydowanie nie. Wsparcie Patronów było dotychczas nie tylko pomocą ale też rekompensatą części tych konsekwencji, to była naprawdę realna pomoc.

Teraz trochę rzeczy chcę oraz muszę przeorganizować. Ale od razu zaznaczam – bez obaw, nie zamierzam wycofać się z różnych działań i projektów związanych z antyszczepionkowcami itd. Włożyłem już w to trochę pracy i z pewnością nie pójdzie to na marne. Pandemia mi trochę planów popsuła, późnej nałożyły się na to inne sprawy, nie tak wszystko miało się toczyć, ale powoli do przodu. Nie należę do osób, które publicznie opowiadają o swoich prywatnych sprawach i wywalają wszystko na wierzch, dlatego też pewne rzeczy zostawię dla siebie. Wiem, że ludziom łatwo jest krytykować gdy nie wiedzą o co chodzi i pewnie dużo bym zyskał postępując inaczej, ale dla mnie social media to nie pokój zwierzeń. Część to uszanuje, część pewnie nie, trudno - biorę to na klatę.

Cele Autora

Bez tytułu
  • 1 000 000 zł miesięcznie
  • 999 392 zł brakuje
0%
Co było, jest i będzie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dawid Ciemięga już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Wojciech Razik
Wojciech Razik
20 zł
Kamila Skoczylas
Kamila Skoczylas
10 zł
Anonimowy patron
30 zł
Tomasz Kwieciński
Tomasz Kwieciński
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.