Dawid Kowalczyk

W Patronite od 03.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
2 patronów
Poeta, autor trzech tomików poezji, ale przede wszystkim jej pasjonat. Wszyscy kochający nie tylko poezje, ale także szeroko pojętą zabawę słowami znajdzie tutaj coś dla siebie.

O Autorze

Witaj! To, że jesteś tutaj to znak, że choć odrobinę lubisz poezje. Ja zakochałem się w niej praktycznie jeszcze w szkole podstawowej. Jako siedmiolatek wziąłem udział w konkursie recytatorskim i się zaczęło. Na poważnie poezja zająłem się w szkole średniej i wtedy też przyszły pierwsze nagrody. Jednak dopiero niedawno zdecydowałem się by dzielić swoją pasję z innymi więc postanowiłem zacząć publikować w internecie, a w kwietniu 2020 roku ukazał się mój pierwszy tomik poezji "Jeszcze nie pora", choć trochę nieśmiały to jednak jest dla mnie ważny tak samo jak pozostałe dwa. Kolejny był "za horyzontem", na który materiał był gotowy razem z pierwszym i moja najświeższa publikacja "Stan nieważkości". W skrócie moja poezja jest osobista relacją z mojego życia, zamknięta w formie wierszy, którymi pragnę się dzielić z innymi. To miłe czytać pozytywne komentarze na portalach społecznościowych oraz wiadomości od Was bez których to wszystko nie miałoby sensu, dlatego też postanowiłem, że sprawdzę jak będziecie reagować na moje konto na patronite.pl. To kolejne wyzwanie, ale po to właśnie jest życie, by zdobywać co rusz to nowe. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika