Dawid Kowalczyk

W Patronite od 03.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
Jak bym siebie określił? Autor, twórca, ale przede wszystkim pasjonat twórczości wszelakiej. Pisze wiersze. Wszyscy kochający tę formę ekspresji oraz szeroko pojętą zabawę słowami znajdą tutaj coś dla siebie.

O Autorze

Świat to bieg, to pęd… Ja to zwolnienie, zastopowanie. Ja to oddech od codzienności.

A tak poważniej to witam Ciebie drogi Czytelniku, Słuchaczu w moich skromnych progach. Nazywam się Dawid Kowalczyk i piszę. Co konkretnie? Przelewam na papier to co nie daje mi uspokoić umysłu, co męczy i nie pozwala zasnąć. Głównie piszę wiersze, utwory wierszowane, ale także różnego rodzaju teksty (nie wiem, jak nazwać "to coś"). Chciałbym Ciebie zainteresować moimi przemyśleniami oraz spostrzeżeniami świata i życia. Piszę o tym co mnie dotyczy, co zaobserwowałem, o tym, o czym mi ktoś opowiedział i wreszcie o tym co sam doświadczyłem. Wyszukuj także teksty zapomniane, a tak genialne, że aż boli ich zapomnienie. Sprawia mi to ogromną radość, a dzisiaj chciałbym podzielić się moim punktem widzenia właśnie z Wami.

 

 

Wszystkie publikacje dostępne na stronie księgarni internetowej klikając link poniżej

KSIĘGARNIA


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika