Avatar użytkownika

Dawid Kowalczyk

0
patronów
0
patronów

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Siedem? Bo podobno to szczęśliwa liczba! A w progu: materiały specjalne, wszystkie publikacje w wersji elektronicznej oraz pozostałe wariacje, które siedziały w mojej głowie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dawid Kowalczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jak bym siebie określił? Autor, twórca, ale przede wszystkim pasjonat twórczości wszelakiej. Pisze wiersze. Wszyscy kochający tę formę ekspresji oraz szeroko pojętą zabawę słowami znajdą tutaj coś dla siebie.

Świat to bieg, to pęd… Ja to zwolnienie, zastopowanie. Ja to oddech od codzienności.

A tak poważniej to witam Ciebie drogi Czytelniku, Słuchaczu w moich skromnych progach. Nazywam się Dawid Kowalczyk i piszę. Co konkretnie? Przelewam na papier to co nie daje mi uspokoić umysłu, co męczy i nie pozwala zasnąć. Głównie piszę wiersze, utwory wierszowane, ale także różnego rodzaju teksty (nie wiem, jak nazwać "to coś"). Chciałbym Ciebie zainteresować moimi przemyśleniami oraz spostrzeżeniami świata i życia. Piszę o tym co mnie dotyczy, co zaobserwowałem, o tym, o czym mi ktoś opowiedział i wreszcie o tym co sam doświadczyłem. Wyszukuj także teksty zapomniane, a tak genialne, że aż boli ich zapomnienie. Sprawia mi to ogromną radość, a dzisiaj chciałbym podzielić się moim punktem widzenia właśnie z Wami.

 

 

Wszystkie publikacje dostępne na stronie księgarni internetowej klikając link poniżej

KSIĘGARNIA

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Dawid Kowalczyk w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Trzy dla trojga
  • 100 zł miesięcznie
  • 100 zł brakuje
0%
Osiągając ten cel wylosuję troje spośród moich Patronów, którzy otrzymają trzy z moich publikacji w wersji drukowanej z autografami.
Losowanie odbędzie się na żywo za pośrednictwem konta na Instagramie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dawid Kowalczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Artur Karolczak
Artur Karolczak
10 zł
Dawid Kowalczyk
Dawid Kowalczyk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.