Dayenu - design for God

W Patronite od 30.12.2017

NA PODBÓJ WATYKANU

4 500 zł

87%

osiągnięto

585 zł

brakuje

Wspomóż nasz zupełnie nowy projekt artystyczno-medialny SEEHOLY.com
Mówiąc zupełnie nowy, nie mamy na myśli filmików z gadającymi twarzami, kiczowatych kubeczków z nadrukami czy plakatów, że trzeba być dobrym i takie tam. To ma być nowy poziom sztuki audio-wizualnej, który powala jakością, kreatywnością, ideą, który zachwyca, zdumiewa, otwiera oczy, umysły, serca! Projekt absolutnie kosmiczny, międzynarodowy, wielki! Godzien jest tego Ten, który jest po trzykroć Święty!
A ponieważ ruszamy z pracą od zera, potrzebujemy wsparcia technicznego przy tworzeniu portalu i komfortu psychicznego, że przez 6 miesięcy nie wyczerpie się baryłka z pieniążkami.
Razem możemy iść nie tylko na podbój Watykanu, ale i jeszcze dalej, aż po krańce świata! Niech wszyscy ludzie ujrzą chwałę Boga - piękną i niewymowną!

POKAZ MODY +++

5 000 zł

78%

osiągnięto

1 085 zł

brakuje

Chcielibyście zobaczyć na wybiegu kolekcję mody inspirowanej kulturą chrześcijańską? My również! A ponieważ zdarzało nam się robić już takie rzeczy to... do rzeczy! Wiemy już, że potrzebujemy 3 000zł na opracowanie, stworzenie wykrojów i uszycie od podstaw kolekcji kato-ciuchów z uwzględnieniem najnowszych trendów mody. Kolekcję chcemy pokazać na wybiegu i zaprosić na to wydarzenie Was wszystkich. To kolejne 2 000zł, które musi nam spaść z nieba. Są tu jakieś aniołki chętne do pomocy?

SERIAL ANIMOWANY

7 000 zł

55%

osiągnięto

3 085 zł

brakuje

Wyobrażacie sobie South Park w wersji pro-chrześcijańskiej? W roli głównej Albercik ze swoim artystycznym charakterem i ciętym językiem, aureolką, aniołkami, ach! Mamy już scenariusz pierwszego 10-minutowego odcinka i prędzej czy później (mamy nadzieję, że prędzej) będą sobie hasać na naszym youtubowym kanale ku chwale Pana Bogu i ku nawróceniu pogan!

PROJEKT DAYENU NIE Z TEJ ZIEMI

25 000 zł

15%

osiągnięto

21 085 zł

brakuje

Wspomóż projekt NIE Z TEJ ZIEMI. To duża inwestycja, więc nie będziemy prosić Was o drobne datki. Tym razem zapraszamy do rozmowy speców od dotacji unijnych i inwestorów. Jeśli nie wiesz co zrobić z kasą, a chciałbyś posłuchać o naszym marzeniu - przyjdź do DAYENU, spotkajmy się, wypijmy kawę. Wierzymy, że Pan Bóg jest Bogiem rzeczy niemożliwych!

IDŹCIE NA CAŁY ŚWIAT!

1 800 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Co powiecie na Warsztaty Kreatywności DAYENU na Wyspach Brytyjskich? Albo w Berlinie? Albo Bóg wie gdzie?
Chcemy iść z dobrym chrześcijańskim designem na cały świat! Pokazać, jak robić fajowe plakaty i hipsterskie zaproszenia, jak mówić o Chrystusie w atrakcyjny dla młodych sposób, a czego lepiej unikać, chcemy dzielić się swoim doświadczeniem wiary i ewangelizacji. Weekendowe kursy DAYENU to 20 godzin pracy nad Pismem Świętym w nowym, odlotowym stylu!
Czego potrzebujemy? Dwóch lub trzech biletów tam i z powrotem oraz miejsca do spania i bynajmniej nie musi to być Hotel Hilton 5**** :) Materiały plastyczne i kanapki możemy zabrać ze sobą z Polski. Nie bójcie się pisać do nas! Na pewno znajdziemy wolny termin!

NOWA GRA DAYENU... NIE TYLKO DLA KSIĘŻY!

2 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Pomysłów nam nie brakuje! Ale pieniążków na realizację kolejnych z nich... już czasem tak! Co począć, gdy po wyczerpaniu budżetu wpadł nam do głowy jeszcze jeden Boski plan na znaczną poprawę kazań i homilii w kraju poprzez funkcjonalną grę edukacyjną dla księży i kaznodziei. Tego jeszcze nie ma, a już czujemy, że po Biblii do żucia i klasztornych kalamburach będzie to prawdziwy hit! Nasz grafik opracował wstępny projekt i nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli rzucić go do druku! Odliczamy nasze talenty: jeden, dwa, trzy... Dorzucicie Wasze talenty, denary i złotówki?


MINI DAYENU

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Cała seria gadżetów dla niemowlaków to nie lada wyzwanie! Testy, atesty, jakość, bezpieczeństwo, do tego koniecznie dobry design i próba opracowania nowego gadżetu z niezłą biblijną treścią, który niósłby radość dzieciakom już od najmłodszych lat, a rodzice nie wstydziliby się tandetnego wyglądu.
Nad takim produktem, ba, całą kolekcją, pracujemy już od trzech lat, więc ilość poświęconych godzin pracy, pomysłów i prototypów na pewno nam się zwróci. Ale dzięki Waszemu wsparciu, pierwsze produkty mogłyby ujrzeć światło dzienne na wiosnę!

MODA NA... MIŁOŚĆ

3 900 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Postanowiliśmy, Duch Święty i my, że otwieramy nową markę! Wszystko zaczęło się od... gruszki. I wcale nie chodzi o tym, że będą to gruszki na wierzbie, choć biorąc pod uwagę, że nikt jeszcze takiego sposobu produkcji i sprzedaży ciuchów nie wymyślił, możemy zapewnić Was, że będzie to istne chodzenie po wodzie!
Co z tą gruszką? Wylądowała w gigantycznych rozmiarach na naszej ścianie w pracowni świętego Brata Alberta. Miała być zwykłym motywem dekoracyjnym, ale wtedy okazało się, że owoc ten kryje w sobie bogatą symbolikę i przynajmniej od czasów średniowiecza jest wyrazem miłości macierzyńskiej, słodkiej, doskonałej, ukrytej w tym co małe, zwyczajne, niepozorne. O gruszce jako najsłodszym z owoców i symbolu Bożej miłości mówił i święty Franciszek i święty Bonawentura i Brat Albert, a Madonny z Dzieciątkiem Jezus i gruszkami tworzone były w najdalszych zakątkach Europy. Taką miłość trzeba odwzajemnić - stąd nasza nazwa i idea: LOVE A PEAR!
Mamy już domeną (www.loveapear.com) i pierwszą koncepcję strony. Jeśli w 3 miesiące zbierzemy odpowiednią kwotę, ruszymy z produkcją!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)