dekorady Klaudia Jachna

W Patronite od 21.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1075

Liczba Patronów: 765

Zostań Patronem
13 patronów
180 miesięcznie
3 835 łącznie
Jako dekoratorka okazjonalna i florystka bardzo chętnie dzielę się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami. Kanał, który prowadzę na YouTube to kanał DIY , gdzie w formie warsztatów o różnym stopniu zaawansowania szkolę i dzielę się doświadczeniem :)

O Autorze

"Witam Was serdecznie :) Nazywam się Klaudia Jachna. Zapraszam na kolejne dekorady :) ..."

... tak witam się z Wami od 3 lutego 2015 roku. 

Taaak.W tych starych filmikach to również ja ;) Choć zarówno kanał jak i ja przeszliśmy przez te lata olbrzymią metamorfozę to nadal pragniemy się dla Was (i dla siebie rzecz jasna) rozwijać.Udoskonalać. Ewoluować. Stawać "na rzęsach", żeby było ładniej, piękniej, profesjonalniej, ambitniej i coraz bardziej i lepiej i wyżej... TO WSZYSTKO DLA WAS MOJA KOCHANA SPOŁECZNOŚCI ;)

KILKA SŁÓW O MNIE 

Wielu z Was już wiele o mnie wie, ale dla tych, z którymi się jeszcze zbyt dobrze nie znamy wypada się ładnie przedstawić a później uśmiech i dygnięcie nóżką ;)Od 18 lat pracuję jako dekorator okazjonalny i florystka.Ponieważ każdy profesjonalny dekorator okazjonalny powinien być również profesjonalnym florystą :) Zajmuję się wszystkim od podstaw...więc związana z tym praca zarówno umysłowa jak i projektowa i finalnie fizyczna nie jest mi obca.Jestem samoukiem w swoim zawodzie, który od wielu już lat wykonuje z powodzeniem. Żyję w przekonaniu, że nawet laik jest w stanie  wykonać  bukiet na imieniny Cioci, stroik świąteczny, dekorację na każdą niemalże okazję, girlandę balonową na urodziny dziecka czy wieniec...jeśli zajdzie taka potrzeba. Każdy laik, że nie wspomnę o Was, którzy macie zajawkę na dekoracje, które Wam prezentuję :)

W swoim 44 letnim życiu wykonywałam wiele zawodów, o które byście mnie nie posądzali. Byłam pilotem zagranicznym, pracowałam w biurze podróży, "kierownikowałam" w międzynarodowej korporacji gospodarczej, prowadziłam własne sklepy w tym butik odzieżowy...można powiedzieć, że żadnej pracy się nie boję ;) 

Jednak praca dekoratora, której byłam pionierką w mieście, w którym żyję to było coś, w co weszłam cała i co pokochałam bez "ale". Moja praca stała się moją pasją. Moja pasja jest czymś z czego żyję :) 

Moje motto autorstwa własnego brzmi:

"Mnóstwo namiętności, trochę ciekawości, sporo chęci życia, planów bez pokrycia ... żyję z pasji." K.J.

KILKA SŁÓW O KANALE 

Kanał powstał ... za namową ;) Za namową Adriany, której z tego miejsca serdecznie dziękuję :) Nie miał jakiegoś szczególnego komercyjnego celu. Powstał, bo ... "a, spróbuję. W gadce jestem dobra, dam radę". Początki śmieszne, wręcz komiczne ;) Kiepski sprzęt, kiepska jakość, kiepska ja...ale niezły przekaz i o dziwo !!! Zainteresowanie :) :) :)                                                                                                                  Kanał dekorady Klaudia Jachna  wstępnie miał przekazywać nie tylko praktykę, ale przede wszystkim teorię na tematy ślubno-weselne. Niemniej z czasem przeistoczył się w kanał zdecydowanie DIY na okazje różne :) Wyniknęło to z potrzeby społeczności, która oczekiwała i czekała cierpliwie, kiedy to na długie miesiące znikałam z wizji. Ze względu na pracę, z której żyłam. Społeczność czekała cierpliwie wybaczając mi długą absencję i przyjmując z entuzjazmem.

CO DO TEJ PORY ... 

"Na swoim koncie mam" kilka kwiaciarni, które otworzyli ludzie subskrybujący mój kanał i deklarujący, że to właśnie tutaj nauczyli się wszystkiego z czym wchodzą w swój nowy biznes :) Kiedy dostaję takie emaile...moja gęba cała uhahana, serce się cieszy, oczy łzawią ;)                                                                "Na swoim koncie mam" setki osób, które obudziły w sobie nieodkrytą dotąd pasję, którą rozwijają komercyjnie :)                                                                                                                                                "Na swoim koncie mam" tysiące subskrybentów, którzy przełamali się, spróbowali i wykonują kompozycje, aranżacje, dekoracje dla siebie, rodziny, znajomych i cieszą się satysfakcją :)                        "Na swoim koncie mam" wiele uleczonych bezsenności...hahaha....Tak, to prawda ;) Wiele osób pisze, że ogląda choć nie robi ,a słucha ,żeby ukoić nerwy po ciężkim dniu. Zabiera telefon do łóżka i zasypia słuchając jak opowiadam :) A ja przecież tylko tłumaczę...

CO JA DOSTAŁAM OD WAS ...  

Zdecydowanie skrzydeł !!! Przekonania, że warto dzielić się swoja pasją, bo dzięki temu nie tracę ... a zyskuję. Zyskałam przyjażnie, znajomości, niesamowite wsparcie swojej 58 tysięcznej społeczności !!! Czuję, że stoicie za mną murem., a to niesamowite uczucie. To tak, jakby całe miasto stało z mną ... w trudnych chwilach <3 Posłużę się słowami mojej ulubionej trenerki personalnej; "Ja jestem, bo Wy jesteście" 

CO WY DOSTALIŚCIE ODE MNIE ... 

Dawałam Wam wszystko co mogłam i na ile czas mi pozwolił. Chciałam Was zarazić pasją, nauczyć, przekazać, podpowiedzieć, zainspirować ... Pragnęłam wtłoczyć w Was pewność siebie co do tego, co robicie lub co zrobić możecie, kiedy brak Wam było odwagi :)                                                                  Dawałam swój czas, swoją wiedzę, swoje doświadczenie zdobywane przez długie lata...wreszcie swoje pomysły dla mniej kreatywnych ;)  

CO DALEJ ...                                                                                     

Dawałam ile mogłam i nadal pragnę dawać. Ale teraz do tego, żeby dawać dalej, lepiej, więcej...potrzebuję Was moi Drodzy i mam nadzieję, że mogę na Was liczyć :)                                        Dalej o "dalej" będzie dalej...tzn. w "celach" :)                                                                                                                                                       

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni