DEXTER

W Patronite od 10.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 789

Liczba Patronów: 369

Zostań Patronem
40 patronów
365 miesięcznie
2 260 łącznie
Jestem Agnieszka - Aga - czyli Dexter. Od 2017 roku wrzucam luźny content do internetu, a nagrywanie ig stories stało się moją codzienną rutyną - mam kanał na YouTube oraz wystartowałam z Podcastem który wciąż staram się udoskonalać. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i stawiam na rozwój.

O Autorze

To co tworzę w internecie można nazwać jednym wielkim chaosem. Zależy mi na tym żeby na przeróżnych platformach od Instagrama, przez YouTube po Spotify być sobą i nikogo nie udawać.

Chcę rozwinąć kanał i Podcast ze względu na to że sprawia mi to wiele radości, Wam też - widzę to po feedbacku czyli wielu pozytywnych wiadomościach, które codziennie od Was dostaję (oczywiście jestem za to wszystko bardzo wdzięczna!)

 

 • INSTAGRAM

Na instagramie praktycznie codziennie pojawiają się nowe stories, a co jakiś czas zdjęcia - zrobione samowyzwalaczem of course. Właśnie tam utrzymuję z Wami najlepszy kontakt!

 

 

 

 • YOUTUBE

YouTube to miejsce, w którym skupiam się na wstawianiu luźnych vlogów lub czegoś bardziej tematycznego - np. haule lumpeksowe, malowanie obrazów z Bobem czy seria na deskorolce. Planuję zainwestować pieniądze w lepszy sprzęt: kamerę, oświetlenie i tło by nie zamykać się w jednym formacie. (ale spokojnie, nigdy nie przestanę nagrywać vlogasków). 

 

 • PODCAST

Powstał stosunkowo niedawno, ale zauważyłam że bardzo Wam się spodobał! Każdy epizod jest wylaniem i podzieleniem się ze słuchaczami moimi przemyśleniami, czasem są one bardziej sensowne, czasem trochę mniej: stąd nazwa "WSZYSTKO I NIC". Moim marzeniem jest zakup profesjonalnego mikrofonu, dzięki któremu jakość dźwięku będzie rewelacyjna - a co za tym idzie, podcast wejdzie na o wiele wyższy poziom i będzie przyjemniejszy do odsłuchiwania.

 

 • Co dalej?

W głowie mam ogromną ilość pomysłów. Niestety w wielu przypadkach ogranicza mnie budżet - aktualnie spłacam raty za laptopik, który niedawno kupiłam #AdulthoodVibe dlatego mam nadzieję, że zechcecie mnie wesprzeć. Na pewno nie pożałujecie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Wiktoria Krawczyk
Wiktoria Krawczyk
5 zł miesięcznie
Sebastian Kwiatkowski
Sebastian Kwiatkowski
15 zł jednorazowo
julia parzniewska
julia parzniewska
5 zł miesięcznie
Lonia Przybylska
Lonia Przybylska
40 zł jednorazowo
Orina Nalej
Orina Nalej
15 zł jednorazowo
Julia Kusz
Julia Kusz
15 zł jednorazowo