Avatar użytkownika

Dobre Wiadomości

15
patronów
135 
miesięcznie
10 965 
łącznie
15
patronów
135 zł 10 965 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Za 5 zł można sobie kupić hot doga, paczkę żelek czy piwo bezalkoholowe;) Można też zostać patronem Dobrych Wiadomości i uczestniczyć w tworzeniu czegoś pięknego, dobrego i potrzebnego. Takie wsparcie to więcej, niż może się wydawać. Symboliczne kwoty mogą sprawić wielkie rzeczy. Każde środki pomogą nam jeszcze bardziej zaangażować się w to, co robimy. To dla nas wiele znaczy.

Z tę kwotę otrzymasz od nas specjalne podziękowania oraz przede wszystkim satysfakcję, że wspierasz coś dobrego i wartościowego :). 

Wszyscy patroni będą mieli dostęp do unikalnych postów, które będą się pojawiać co jakiś czas na Patronite ;)
10 zł miesięcznie
Jeśli podoba Ci się to, co robimy, możesz pomóc w tworzeniu i rozwoju portalu. Mając większe środki, będziemy mogli sobie pozwolić na publikowanie większej ilości dobrych jakościowo materiałów.

Za tę kwotę możesz trafić na listę naszych patronów (o ile sobie tego życzysz). Nie wspominamy już o ogromnym poczuciu wewnętrznego zadowolenia, jakie daje współtworzenie czegoś dobrego i pozytywnego :).
30 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za to, że tworzysz z nami portal Dobre Wiadomości!

Wielkie dzięki za wsparcie. Taka kwota to już poważna sprawa. Na chwilę obecną utrzymujemy się z reklam, które są niezwykle irytujące i przeszkadzają w przeglądaniu i czytaniu. Teraz są jednak niezbędne. Po uruchomieniu innych źródeł finansowania, części reklam moglibyśmy się pozbyć :)

Przy tym progu możemy zaprosić Cię do naszej bardzo fajnej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mógł zamieszczać, co tylko zechcesz (bez moderacji). Otrzymasz kredyt zaufania, gdyż głęboko wierzymy, że tacy fajni ludzie jak Ty nie są w stanie popsuć panującej tam atmosfery ;).
50 zł miesięcznie
Jeśli możesz sobie pozwolić na takie wsparcie, bardzo nam to pomoże. Z góry dziękujemy za patronat.

Za tę kwotę, oprócz zaproszenia do grupy na Facebooku i publikowania w niej bez ograniczeń, będziesz mógł również uczestniczyć w tworzeniu fanpage.

Otrzymasz również specjalny, imienny Certyfikat Patrona Dobrych Wiadomości :).
100 zł miesięcznie
Taka kwota to dla nas solidny zastrzyk środków, wspierających ideę naprawiania świata. W zamian otrzymasz (oprócz poprzednich profitów) realny, wymierny wpływ na to, co pojawia się na portalu Dobre Wiadomości.

Przy takim wsparciu, zapraszamy naszych patronów na specjalną, zamkniętą grupę na dyskusyjną, gdzie będziemy mogli się swobodnie komunikować. Przy okazji, poznamy się bliżej :).
300 zł miesięcznie
3 stówy? Serio? Nie masz na co kasy wydawać? :)

Jeśli jednak to wiedz, że bardzo nam pomagasz w tworzeniu lepszego świata, Wielkie dzięki za tak duże wsparcie <3.

Przy tej kwocie, oprócz poprzednich profitów, możemy Ci zaproponować (jeśli chcesz oczywiście) 1 artykuł sponsorowany miesięcznie*, który pozostanie na naszym serwisie dożywotnio.

*do odebrania po 3-miesięcznym wsparciu.
500 zł miesięcznie
Jeśli stać Cię na taką pomoc uwierz, że bardzo to doceniamy. Wykorzystamy każdą złotówkę na rozwój naszej pasji, pokazując jasna i dobrą stronę tego świata. Wypełnimy przestrzeń pozytywną energią, dostępną dla wszystkich, którzy będą chcieli po nią sięgnąć. Wielkie dzięki!


Przy tej kwocie, oprócz poprzednich profitów, możemy Ci zaproponować 2 artykuły sponsorowane miesięcznie*, które pozostaną na naszym serwisie dożywotnio.

*do odebrania po 3-miesięcznym wsparciu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dobre Wiadomości w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Serwis pozytywnych informacji

Portal Dobre Wiadomości jest odpowiedzią na panoszący się wszędzie dramat, wszechobecną reklamę, politykę, celebryckie plotki oraz przygnębiające informacje dotyczące każdej sfery życia i przyszłości. Taka medialna papka nie wnosi nic twórczego do naszej przestrzeni, a jedynie kradnie nasz czas i energię. Robi fałszywe wrażenie, że życie nie ma do zaoferowania nic pozytywnego i że jest nieustannym zmaganiem, opartym na konsumpcji, taniej popularności oraz walce o przetrwanie.

To nieprawda, że jedyne, co dzieje się na tej planecie to katastrofy, wojny, przestępstwa seksualne, skandale, roszady polityczne, oszustwa czy kryzysy ekonomiczne. Każdego dnia i o każdej godzinie wydarza się wiele wspaniałych rzeczy, a ludzie dokonują pięknych, chwalebnych czynów, które wyrażają głębokie wartości, takie jak miłość, radość, współczucie, empatia, lojalność, uczciwość, życzliwość, troska czy gotowość dzielenia się. Dokonywane są nowe, niezwykłe odkrycia, które mogą wzbogacić życie na tej planecie na każdym polu.

 

 

Różnica między umysłem a sercem jest taka, że ten pierwszy wyszukuje, skupia się i karmi negatywami, natomiast serce zawsze koncentruje się i wyraża to, co piękne, konstruktywne oraz szlachetne. To nie znaczy, że serce unika bólu czy nie dostrzega cierpienia. Ono po prostu nie robi z tego sensacji. Kiedy jest prawdziwa możliwość działania czy zmiany – zachęca do niej i ją wspiera.

Każdy z nas tworzy własną rzeczywistość i wybiera to, czym chce wypełniać swoją osobistą przestrzeń. Indywidualny świat możemy budować, opierając się albo na dramatach i nieszczęściach, albo na tym, co wartościowe i piękne w naszej ludzkiej naturze oraz otaczającym świecie. To ważne, aby na co dzień karmić się tym, co nas buduje i daje siłę, a nie tym, co podkopuje naszą wiarę w siebie, zaufanie do Życia, sieje niepokój oraz generuje obawy dotyczące przyszłości.

Założyciele portalu chcą w tym uczestniczyć i wspierać wszystko to, co podnosi jakość życia oraz kultywuje pozytywną ewolucję człowieka.

Nie ma większego znaczenia czy przekazywane przez nas „dobre wiadomości” wydarzyły się przed godziną, wczoraj czy kilka tygodni temu. Każda z nich wywiera ten sam pozytywny wpływ… i na tym polega jej magia!

Dlaczego zdecydowaliśmy się dołączyć do Patronite?

Prowadzenie portalu internetowego niesie ze sobą szereg wyzwań. Na Dobre Wiadomości poświęcamy swój czas i serce, już od ponad 8 lat. Nigdy wcześniej nie prosiliśmy o wsparcie. Ostatnie wydarzenia na sprawiły jednak, że jest ono potrzebne, aby serwis mógł dalej funkcjonować.

Dodatkowe środki pozwoliłyby nam rozwijać idee Dobrych Wiadomości, oferując jeszcze więcej pozytywnych rzeczy, które moglibyśmy pokazać i opowiedzieć. W przyszłości chcielibyśmy również stworzyć pozytywny kanał TV z Dobrymi Wiadomościami.

Doceniamy proste gesty życzliwości, drobne momenty radości i słowa, które niosą pokrzepienie oraz autentyczną moc.

Twórzmy ten portal wspólnie. Zapraszamy do odwiedzania nas jak najczęściej!

dobrewiadomosci.net.pl

Cele Autora

Swobodne działanie i rozwój
  • 40 000 zł miesięcznie
  • 39 865 zł brakuje
0%
Taka kwota byłaby dla nas ogromnym wsparciem, pozwalającym na stabilny rozwój oraz swobodne działanie. Moglibyśmy pozbyć się części reklam, które skutecznie zniechęcają do przeglądania portalu, przez co czytanie i oglądanie Dobrych Wiadomości stałoby się o wiele przyjemniejsze :).

Ten cel do dla nas motywacja do dalszego działania, dzięki czemu zobowiązujemy się stale podnosić poziom.

Poniżej część naszych planów:

– Stałe zwiększanie ilości pozytywnych materiałów na portalu. Obecnie są to zaledwie 4 posty dziennie, z informacjami z kraju i ze świata, chcielibyśmy, aby było ich co najmniej kilkanaście, a w przyszłości nawet kilkadziesiąt.

– Planujemy rozszerzenie tematyki, stworzenie działów dla dzieci, kobiet, mężczyzn, o zdrowym odżywianiu, oraz o tematyce związanej z ogólnie pojętym rozwojem, zarówno fizycznym, psychicznym, jak i duchowym.

– Chcielibyśmy stworzyć kącik wspierający lokalnych, mało znanych artystów, który mają do zaoferowania naprawdę piękną twórczość, sprawiającą, że świat staje się kolorowy. Czasem potrzeba im tylko odrobinę rozgłosu.

– Wiele innych, pozytywnych pomysłów rozjaśniających rzeczywistość, którymi zamierzamy dzielić się z Wami na bieżąco. Jesteśmy również otwarci i ciekawi, jakie propozycje i inicjatywy przedstawią nam nasi patroni :).

Dziękujemy za pomoc, razem możemy osiągnąć naprawdę wiele!

TV Dobre Wiadomości
  • 70 000 zł miesięcznie
  • 69 865 zł brakuje
0%
Przy takim wsparciu moglibyśmy zrealizować coś, co planujemy już od dawna, jedyną przeszkodą do tej pory był brak środków.

Celem tym jest pozytywny kanał TV z Dobrymi Wiadomościami, na którym pojawiałyby się nasze reportaże z terenu, wywiady oraz wiele innych fantastycznych, podnoszących świadomość i poprawiających samopoczucie tematów :).

Projekt ten na chwilę obecną istnieje jedynie w fazie pomysłu. Jednak wasze wsparcie zobowiąże nas do jego realizacji z niczym niepohamowaną pasją i chęcią zmieniania świata na lepszy :).

Pamiętajcie, wszystko zaczyna się w naszych głowach, jeśli tam zajdzie zmiana, świat również się zmieni – czy na lepsze? To już kwestia decyzji :).

Dziękujemy za wszystko <3.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dobre Wiadomości już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Natalya Stocks
Natalya Stocks
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Monika Beer
Monika Beer
5 zł
Kamil Dąbrowski
Kamil Dąbrowski
10 zł
Karol Ślęzok
Karol Ślęzok
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.