Dobre Wiadomości

W Patronite od 27.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 728

Liczba Patronów: 854

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
720 miesięcznie
8 465 łącznie

Swobodne działanie i rozwój

40 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

39 280 zł

brakuje

Taka kwota byłaby dla nas ogromnym wsparciem, pozwalającym na stabilny rozwój oraz swobodne działanie. Moglibyśmy pozbyć się części reklam, które skutecznie zniechęcają do przeglądania portalu, przez co czytanie i oglądanie Dobrych Wiadomości stałoby się o wiele przyjemniejsze :).

Ten cel do dla nas motywacja do dalszego działania, dzięki czemu zobowiązujemy się stale podnosić poziom.

Poniżej część naszych planów:

– Stałe zwiększanie ilości pozytywnych materiałów na portalu. Obecnie są to zaledwie 4 posty dziennie, z informacjami z kraju i ze świata, chcielibyśmy, aby było ich co najmniej kilkanaście, a w przyszłości nawet kilkadziesiąt.

– Planujemy rozszerzenie tematyki, stworzenie działów dla dzieci, kobiet, mężczyzn, o zdrowym odżywianiu, oraz o tematyce związanej z ogólnie pojętym rozwojem, zarówno fizycznym, psychicznym, jak i duchowym.

– Chcielibyśmy stworzyć kącik wspierający lokalnych, mało znanych artystów, który mają do zaoferowania naprawdę piękną twórczość, sprawiającą, że świat staje się kolorowy. Czasem potrzeba im tylko odrobinę rozgłosu.

– Wiele innych, pozytywnych pomysłów rozjaśniających rzeczywistość, którymi zamierzamy dzielić się z Wami na bieżąco. Jesteśmy również otwarci i ciekawi, jakie propozycje i inicjatywy przedstawią nam nasi patroni :).

Dziękujemy za pomoc, razem możemy osiągnąć naprawdę wiele!

TV Dobre Wiadomości

70 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

69 280 zł

brakuje

Przy takim wsparciu moglibyśmy zrealizować coś, co planujemy już od dawna, jedyną przeszkodą do tej pory był brak środków.

Celem tym jest pozytywny kanał TV z Dobrymi Wiadomościami, na którym pojawiałyby się nasze reportaże z terenu, wywiady oraz wiele innych fantastycznych, podnoszących świadomość i poprawiających samopoczucie tematów :).

Projekt ten na chwilę obecną istnieje jedynie w fazie pomysłu. Jednak wasze wsparcie zobowiąże nas do jego realizacji z niczym niepohamowaną pasją i chęcią zmieniania świata na lepszy :).

Pamiętajcie, wszystko zaczyna się w naszych głowach, jeśli tam zajdzie zmiana, świat również się zmieni – czy na lepsze? To już kwestia decyzji :).

Dziękujemy za wszystko <3.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Fied
Tomasz Fied
Próg: 10 zł
Kamil Dąbrowski
Kamil Dąbrowski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Monika Beer
Monika Beer
Próg: 5 zł
Małgorzata Mandecka
Małgorzata Mandecka
Próg: 50 zł