Jakub Iciaszek

6 patronów
197 miesięcznie
4 257 łącznie
Cześć. Na imię mam Jakub. Wykreowałem blog i aktywność w social mediach, którą nazwałem Dobry HR. Emituję treści związane z rynkiem pracy, branżą HR, marketingiem rekrutacyjnym. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne. Niektóre teksty są poradnikami, inne krytyką i felietonami.

O Autorze

Cześć. Na imię mam Jakub. Cześć. Na imię mam Jakub. Wykreowałem blog i aktywność w social mediach, którą nazwałem Dobry HR. Emituję treści związane z rynkiem pracy, branżą HR, marketingiem rekrutacyjnym. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne. Niektóre teksty są poradnikami, inne krytyką i felietonami.

W 2018 roku zająłem 7 miejsce w Polsce na najbardziej wpływowy profil na portalu biznesowym Linkedin. Artykuły, które piszę zyskały dużą aprobatę społeczności. Na ten moment napisałem 38 tekstów, które są owocem wieloletnich obserwacji i rozmów z setkami osób. Ukazuję w nich szereg niuansów i zależności jakim podlega wielu kandydatów na rynku pracy. Różne patologiczne procesy poddaję konstruktywnej krytyce, w niektórych artykułach wskazuję sposoby na rozwiązanie problemów i poprawę obecnego stanu rzeczy. 

Dlaczego to robię ?
Bo czuję, że warto, bo rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, bo rynek pracy to jeden z najważniejszych aspektów każdego zdrowego społeczeństwa.
Bo rynek pracy i jego jakość oddziałuje na większość z nas.
Bo w tej kwestii w Polsce jest bardzo wiele do naprawienia.
Bo dyskryminacja, manipulacja, mity i tematy tabu dalej są codziennością.
Dobry HR to misja i pasja, której się oddałem.

Dobry HR polega na silnym networkingu, pisaniu artykułów, postów, zarządzaniu treścią, konsultacjach, obsłudze projektu, content marketingu, social media marketingu, propagowaniu nowoczesnych wartości rekrutacyjnych i szacunku do kandydatów.

W czerwcu 2021 na stronie WWW doszło do zmian.
Przybyło treści, strona dostała także nową szatę graficzną.
Zapraszam serdecznie https://dobryhr.eu/ .

Link do artykułów strona www:
https://dobryhr.eu/blog/
Link zbiorczy do artykułów portal Linkedin:
https://www.linkedin.com/today/author/jakub-iciaszek-0617b8105

Serdecznie zapraszam do lektury moich artykułów, niektóre z nich są poradnikami.
Inne są w konwencji zadziornego felietonu, więc nudy nie ma. Najnowszy jest o sensownym doborze ludzi do pracy związanej z rekrutacją. Poprzedni był o filozofii i marketingu jako drodze na portalu biznesowym Linkedin. A jeszcze wcześniejszy o pytaniach rekrutacyjnych, komunikacji i budowaniu partnerskiej relacji między rekruterem, a kandydatem.

Pod koniec września 2021 do podstrony "Misja i Oferta" została dodana oferta szkoleniowa wraz z zarysem programu. Pomysł na poszerzenie zakresu działań podsunęły mi osoby z mojego networkingu. Networking to dobra rzecz.
Poniżej link:
https://dobryhr.eu/oferta-szkolenia-misja/

Od stycznia 2021 dostępna jest podstrona "Memy CMHR", która jest galerią satyrycznych korpo memów. CMHR to skrót od "Cykliczne Myśli Haerowo Rekrutacyjne".
Humor i satyra to śmiech, a śmiech to zdrowie.
Link do Memy CMHR strona www:
https://dobryhr.eu/memy-cmhr/
Instagram:
https://www.instagram.com/memy.cmhr/

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Patronów.
Dziękuję, że jesteśmy razem.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Łukasz Ledziński
Łukasz Ledziński
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 77 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Wiktor Szymanowski
Wiktor Szymanowski
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł