Jakub Iciaszek

3 patronów
55 zł miesięcznie
1 215 zł łącznie
Cześć. Nazywam się Jakub. Stworzyłem bloga, gdzie pisałem o meandrach polskiego rynku pracy oraz różnych ciekawostkach ze świata HR i przemysłu rekrutacyjnego. W sposób dynamiczny, nie szczędząc krytyki chciałem ukazać różne absurdy, których doświadcza także wielu z Was.

O Autorze

Cześć. Nazywam się Jakub. Stworzyłem bloga, gdzie pisałem o meandrach polskiego rynku pracy oraz różnych  ciekawostkach ze świata HR i przemysłu rekrutacyjnego. W sposób dynamiczny, nie szczędząc krytyki chciałem ukazać różne absurdy, których doświadcza także wielu z Was. Obalam mity. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne i racjonalne spojrzenie na powyższe zagadnienia.

W 2018 roku zająłem 7 miejsce w Polsce na najbardziej wpływowy profil na portalu biznesowym Linkedin. Artykuły, które piszę zyskały dużą aprobatę społeczności, szczególnie wśród osób szukających pracy, które bardzo często borykają się z różnymi problemami na rynku pracy jak dyskryminacja czy nieprofesjonalne traktowanie przez rekruterów oraz HR-wców.

Na ten moment napisałem 24 artykuły, które są owocem wieloletnich obserwacji i rozmów z setkami osób. Ukazuję w nich szereg niuansów i zależności jakim podlega wielu kandydatów na rynku pracy. Szereg patologicznych procesów poddaję konstruktywnej krytyce, w niektórych artykułach wskazuję sposoby na rozwiązanie problemów i poprawę obecnego stanu rzeczy. Chcę propagować w Polsce nowoczesne wartości rekrutacyjne i szacunek do ludzi.

Dlaczego to robię ?
Bo czuję, że warto, bo rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, bo rynek pracy to jeden z najważniejszych aspektów każdego zdrowego społeczeństwa.
Bo rynek pracy i jego jakość oddziałuje na większość z nas.
Bo w tej kwestii w Polsce jest bardzo wiele do naprawienia.
Bo dyskryminacja, manipulacja, mity i tematy tabu dalej są codziennością.
Dobry HR to misja, którą buduję i której się oddałem.

Link do artykułów strona www:
http://dobryhr.com/blog/
Link zbiorczy do artykułów portal Linkedin:
https://www.linkedin.com/today/author/jakub-iciaszek-0617b8105

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni