Jakub Iciaszek

0 patronów
0 miesięcznie
7 021 łącznie
Cześć. Na imię mam Jakub. Wykreowałem blog i aktywność w social mediach, którą nazwałem Dobry HR. Emituję treści związane z rynkiem pracy, branżą HR, marketingiem rekrutacyjnym. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne. Niektóre teksty są poradnikami, inne krytyką i felietonami.

O Autorze

Cześć. Na imię mam Jakub. Wykreowałem blog i aktywność w social mediach, którą nazwałem Dobry HR. Emituję treści związane z rynkiem pracy, branżą HR, marketingiem rekrutacyjnym. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne. Niektóre teksty są poradnikami, inne krytyką i felietonami.

W 2018 roku zająłem 7 miejsce w Polsce na najbardziej wpływowy profil na portalu biznesowym Linkedin. Artykuły, które piszę zyskały dużą aprobatę społeczności. Na ten moment napisałem 50 tekstów w formie artykułów (oraz ponad 1000 tekstów w formie postów w social mediach). Są one owocem wieloletnich obserwacji i rozmów z setkami osób. Ukazuję w nich szereg niuansów i zależności jakim podlega wielu kandydatów na rynku pracy. Różne patologiczne procesy poddaję konstruktywnej krytyce, w niektórych artykułach wskazuję sposoby na rozwiązanie problemów i poprawę obecnego stanu rzeczy. Staram się też łączyć świat HR ze światem Marketingu.

Dobry HR polega na silnym networkingu, pisaniu artykułów, postów, zarządzaniu treścią, konsultacjach, obsłudze projektu, content marketingu, social media marketingu, propagowaniu nowoczesnych wartości rekrutacyjnych i szacunku do kandydatów.

Dlaczego to robię ?
Bo czuję, że warto, bo rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, bo rynek pracy to jeden z najważniejszych aspektów każdego zdrowego społeczeństwa.
Bo rynek pracy i jego jakość oddziałuje na większość z nas.
Bo w tej kwestii w Polsce jest bardzo wiele do naprawienia.
Bo dyskryminacja, manipulacja, mity i tematy tabu dalej są codziennością.
Dobry HR to misja i pasja, której się oddałem.

Pisanie artykułów rozpocząłem w czerwcu 2018 roku. We wrześniu 2019 powstał blog. Kilka miesięcy później powstała strona WWW.

W listopadzie 2021 na stronie WWW doszło do kolejnych zmian.
Przybyło treści, strona dostała także nową szatę graficzną.
W październiku 2022 doszło do kolejnych zmian i odświeżenia wyglądu strony. 
Link do strony https://dobryhr.eu/ .

Serdecznie zapraszam do lektury moich artykułów, niektóre z nich są poradnikami.
Inne są w konwencji zadziornego felietonu, więc nudy nie ma. Dotyczą najczęściej takich zagadnień jak rynek pracy, rekrutacje, branża HR, Employer Branding, Candidate Expierience, marketing rekrutacyjny, social media z naciskiem na portal Linkedin, komunikacja i content marketing. Odwiedź mój blog, na pewno nie pożałujesz. 

Link do artykułów na blogu:
https://dobryhr.eu/blog/
Link zbiorczy do artykułów portal Linkedin:
https://www.linkedin.com/today/author/jakub-iciaszek-0617b8105

W październiku 2021 do podstrony "Misja i Oferta" została dodana oferta szkoleniowa wraz z zarysem programu. Pomysł na poszerzenie zakresu działań podsunęły mi osoby z mojego networkingu. Networking to dobra rzecz. 
W październiku 2022 powstała odrębna podstrona "Ofeta" i odrębna "Misja".
Link oferta:
https://dobryhr.eu/oferta/
Link misja:
https://dobryhr.eu/misja/

Od stycznia 2021 emituję satyryczne korpo memy CMHR, jest to skrót od "Cykliczne Myśli Haerowo Rekrutacyjne". Od października 2021 emituję PDPR, czyli "Proste Dobre Porady Rekrutacyjne". Głównym kanałem dystrybucji obu kampanii SM jest portal Linkedin.

Link do grafik strona www:
https://dobryhr.eu/kampanie/
Instagram:
https://www.instagram.com/insta.jakub/

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Patronów.
Dziękuję za Wasze wsparcie.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Łukasz Ledziński
Łukasz Ledziński
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Krzysztof Łaciński
Krzysztof Łaciński
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł