Dom dla Kundelka

W Patronite od 02.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 582

Liczba Patronów: 592

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
960 miesięcznie
4 285 łącznie

Na ratunek upadającej Fundacji

35 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

34 040 zł

brakuje

Nasza mała Fundacja już od dwóch lat stoi nad przepaścią. Tylko cuda pomagają nam przetrwać. Wojna na Ukrainie a wcześniej Covid odebrały nam ok. 70% darczyńców. A jako jednostka non-profit, utrzymujemy się tylko z darowizn.
W naszej rodzinie większość czworonogów to staruszki lub bardzo schorowane pieski.
Każdy zna powiedzenie: „Starość nie radość” i jak bardzo byśmy się z nim nie zgadzali, to niestety rzeczywistość bywa nieubłagana. Ale są na świecie ludzie, którzy próbują zmienić tę rzeczywistość. Jest nas niewielu, ale jesteśmy. I może trudno w to uwierzyć, ale bierzemy pod swoje skrzydła ślepego psa, pobitego staruszka, kalekiego kota czy sunię z nowotworem i robimy to z pełną świadomością że niebawem, z pękającym sercem, będziemy musieli się z nim rozstać.
A gdy odchodzi taki kot czy taki pies za Tęczowy Most, to dzielimy swoje uczucia wyższe po połowie na:
rozpacz i żal, że odeszła ukochana istota,
i na satysfakcję, że pomogliśmy jej odejść godnie, w miłości, szacunku i bez bólu.
Dob­ro rodzi się wte­dy, gdy ludzie za­pomi­nają o sobie, zatem dobra w nas są nieograniczone pokłady.

Ten cel powstał, aby wesprzeć działanie naszej Fundacji, byśmy mogli spać spokojnie. Bo tego spokojnego snu bardzo nam brakuje.

Los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka, dlatego też Was ludzi, prosimy o pomoc. Pomoc dla starych, chorych, bezradnych, cierpiących zwierząt.
Wierzymy w Was, każde 5 zł to kolejna cegiełka, która wspomoże budowę najpiękniejszego muru świata, muru ludzkiej dobroci.

Każdy, kto wesprze ten cel, otrzyma obiecany prezent.
Poza tym, nagrodą za wsparcie tego celu będzie ogromna, nieskończona wdzięczność oraz obietnica, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by uratować jak najwięcej bezdomnych czy krzywdzonych zwierząt.
Dziękujemy

Tyle wyniesie nas rozbudowa KundelDomku

100 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

99 040 zł

brakuje

Prosimy, obejrzyj ten film:
▶️https://www.youtube.com/watch?v=G9LIIeweXCA&t=8s
___
Rozbudowa KundelDomku to aktualnie najważniejszy dla nas cel. Naszym marzeniem jest aby wszystkie zwierzęta, które są pod naszą opieką zamieszkały w KundelDomku! Niestety obecnie spora ich część mieszka w płatnych hotelikach.
Nie dość, że słono płacimy za ich hotelowanie, to żeby do nich dojechać, by wyjść z nimi na spacer, przytulić czy zrobić zdjęcia, trzeba poświęcić dzień lub dwa i przejechać niezły kawał drogi, aby do nich wszystkich dotrzeć.
Naszym marzeniem jest rozbudowa KundelDomku.
Dwa lata temu wybudowaliśmy drugi, ogromny budynek. Niestety do dziś ten obiekt stoi w stanie surowym i marnieje. Brak funduszy uniemożliwia nam jego wykończenie. Pragniemy zbudować tam pokoiki z niskimi kanapami, podgrzewaną podłogę, klimatyzatory — wszystko to, co wybudowaliśmy w pierwszym naszym budynku.
Zapewne sami wiecie, że nie ma nic piękniejszego od wdzięczności starego psa, któremu podarowało się miłość, troskliwą opiekę i szacunek. Od chwili, gdy powstała nasza fundacja wiedziałyśmy, że staruszki i te schorowane, będą miały u nas fory. Mają w naszych sercach szczególne miejsce, darzymy je względami, bo to one mają najmniejsze szanse na adopcję. Dlatego tak bardzo pragniemy by były blisko.
Prosimy, pomóżcie nam pomagać!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Beata Wosztal
Beata Wosztal
Próg: 20 zł
Agnieszka Gocek
Agnieszka Gocek
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Weronika Gwis
Weronika Gwis
Próg: 10 zł