Strefa Patrona:

3

patronów

215 zł

miesięcznie

1995 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
216
miesięczne wsparcie
401
liczba patronów

  Nasze Stowarzyszenie promuje na zachodzie wschodnie tradycje chrześcijańskie, przybliża bogatą historię i aktualną sytuację Bliskiego Wschodu. Organizuje również pomoc dla uchodźców przybywających do Polski, jak i dla rodzin dotkniętych wojną na Bliskim Wschodzie.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4785 zł
Możemy funkcjonować
Taka kwota pozwoli nam na opłacenie wszystkich rachunków za biuro, a także na realizacje małych akcji edukacyjnych w Łodzi. Dzięki takiemu wsparciu będziemy również mogli prowadzić stronę internetową o tematyce bliskowschodniej oraz nagrywać i publikować organizowane przez nas wykłady :)
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9785 zł
Rzucamy pracę!
Dzięki takiej kwocie możemy całkowicie poświęcić się pracy w Stowarzyszeniu i regularnie organizować akcje edukacyjne i integracyjne.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 20000 zł miesięcznie
brakuje 19785 zł
You Can Sing It!
Konkurs You Can Sing It - Dasz Radę to Zaśpiewać może mieć kontynuację! Dzięki takiemu wsparciu jesteśmy w stanie zorganizować nawet ogólnopolską edycję :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 30000 zł miesięcznie
brakuje 29785 zł
Spełniacie nasze marzenia
Dzięki takiej kwocie swobodnie będziemy mogli koordynować naszymi akcjami zagranicznymi m.in Aleppo Daj Pracę. Pozwoli nam to również na otworzenie i prowadzenie własnej Galerii Sztuki, w której będziemy mogli wystawiać dzieła młodych artystów z Bliskiego Wschodu i jednocześnie w jeszcze większym stopniu przybliżać ich kulturę w Polsce!

O Autorze

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które  zwraca uwagę na Bliski Wschód: na żyjący tam Kościół oraz na ludzi innych religii i kultur. Przybliżamy bogactwo terenu, który jest źródłem naszej cywilizacji dzięki swojemu dziedzictwu religijnemu i kulturowemu. Chcemy budować przestrzeń spotkania Wschodu z Zachodem - Dom Wschodni nad Wisłą, gdzie Wschód może poczuć się jak u siebie.

Promujemy na zachodzie wschodnie tradycje chrześcijańskie, przybliżamy bogatą historię i skomplikowaną sytuację aktualną Bliskiego Wschodu, budujeem ducha jedności i współpracy między Polską a Bliskim Wschodem. Organizujeem również pomoc dla uchodźców przybywających do Polski, jak i dla rodzin dotkniętych wojną na Bliskim Wschodzie. 

Staramy się pomagać w integracji cudzoziemców z Polakami poprzez wiele inicjatyw kulturalnych, między innymi poprzez konkurs piosenki polskiej dla obokrajowców You Can Sing It - Dasz Radę To Zaśpiewać. Jesteśmy również współorganizatorami Wigilii bez granic. 

 

http://domwschodni.pl

http://youcansingit.pl

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook