Dom Wschodni - Domus Orientalis

W Patronite od 16.10.2017

Możemy funkcjonować

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 800 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli nam na opłacenie wszystkich rachunków za biuro, a także na realizacje małych akcji edukacyjnych w Łodzi. Dzięki takiemu wsparciu będziemy również mogli prowadzić stronę internetową o tematyce bliskowschodniej oraz nagrywać i publikować organizowane przez nas wykłady :)

Rzucamy pracę!

10 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

9 800 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie możemy całkowicie poświęcić się pracy w Stowarzyszeniu i regularnie organizować akcje edukacyjne i integracyjne.

You Can Sing It!

20 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

19 800 zł

brakuje

Konkurs You Can Sing It - Dasz Radę to Zaśpiewać może mieć kontynuację! Dzięki takiemu wsparciu jesteśmy w stanie zorganizować nawet ogólnopolską edycję :)

Spełniacie nasze marzenia

30 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

29 800 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie swobodnie będziemy mogli koordynować naszymi akcjami zagranicznymi m.in Aleppo Daj Pracę. Pozwoli nam to również na otworzenie i prowadzenie własnej Galerii Sztuki, w której będziemy mogli wystawiać dzieła młodych artystów z Bliskiego Wschodu i jednocześnie w jeszcze większym stopniu przybliżać ich kulturę w Polsce!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)