Dom Wschodni - Domus Orientalis

W Patronite od 16.10.2017

Nasze Stowarzyszenie promuje na zachodzie wschodnie tradycje chrześcijańskie, przybliża bogatą historię i aktualną sytuację Bliskiego Wschodu. Organizuje również pomoc dla uchodźców przybywających do Polski, jak i dla rodzin dotkniętych wojną na Bliskim Wschodzie.

O Autorze

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które  zwraca uwagę na Bliski Wschód: na żyjący tam Kościół oraz na ludzi innych religii i kultur. Przybliżamy bogactwo terenu, który jest źródłem naszej cywilizacji dzięki swojemu dziedzictwu religijnemu i kulturowemu. Chcemy budować przestrzeń spotkania Wschodu z Zachodem - Dom Wschodni nad Wisłą, gdzie Wschód może poczuć się jak u siebie.

Promujemy na zachodzie wschodnie tradycje chrześcijańskie, przybliżamy bogatą historię i skomplikowaną sytuację aktualną Bliskiego Wschodu, budujeem ducha jedności i współpracy między Polską a Bliskim Wschodem. Organizujeem również pomoc dla uchodźców przybywających do Polski, jak i dla rodzin dotkniętych wojną na Bliskim Wschodzie. 

Staramy się pomagać w integracji cudzoziemców z Polakami poprzez wiele inicjatyw kulturalnych, między innymi poprzez konkurs piosenki polskiej dla obokrajowców You Can Sing It - Dasz Radę To Zaśpiewać. Jesteśmy również współorganizatorami Wigilii bez granic. 

 

http://domwschodni.pl

http://youcansingit.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)