W Patronite od 10.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 489

Liczba Patronów: 717

Zostań Patronem
17 patronów
810 miesięcznie
20 880 łącznie

E-book

2 000 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

1 190 zł

brakuje

Moim celem jest wydanie książki, ale to jak się okazuje droga przez mękę. Postanowiłam więc za radą mądrzejszych spróbować z opublikowaniem e-booka. Powiem więcej - w planie są 3 e-booki. By jednak stało się to możliwe potrzebne jest mi "drobne" wsparcie. E- book nie napisze się sam. To wymaga czasu i tak jak w przypadku tego, który jest na ukończeniu - częstych wizyt we Florencji. Jeśli za coś się zabieram chcę, żeby było to dobrze zrobione, żeby było estetyczne i rzetelne. Jeśli uda mi się to przy Waszej pomocy, nie zapomnę o tym wspomnieć w oficjalnych podziękowaniach.
Poza e-bokami, pragnę również by blog wciąż pozostał na takim samym poziomie, byście jego lekturą mogli cieszyć się każdego dnia, a to tak jak wspomniałam w opisie profilu zrobiło się niemal pracą na pełen etat. Jakiekolwiek wsparcie będzie dla mnie niesamowitą pomocą.
Bardzo dziękuję.

Nowy obiektyw

2 500 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

1 690 zł

brakuje

Tak samo istotną zawartością mojego bloga jak treść, są oczywiście zdjęcia. W czasie pisania bloga, a co za tym idzie fotografowania każdego dnia "wykończyłam" trzy aparaty i kilka obiektywów. Marzy mi się naprawdę dobry obiektyw, bo wiem, że przełoży się to jeszcze bardziej na jakość zdjęć, które i tak już bardzo lubicie, a także da mi możliwość rozwoju w dziedzinie fotografii. Mój wymarzony obiektyw to NIKKOR 24-70MM F/2.8G.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marzena Jakubczak
Marzena Jakubczak
Próg: 50 zł
Mariusz Jakubczak
Mariusz Jakubczak
Próg: 100 zł
agnieszka r-jobda
agnieszka r-jobda
Próg: 10 zł
Ju Za
Ju Za
Próg: 20 zł
Agnieszka Czaja
Agnieszka Czaja
Próg: 20 zł