W Patronite od 10.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 844

Liczba Patronów: 1023

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
560 miesięcznie
30 240 łącznie

Publikacje książek i prowadzenie bloga

2 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

1 440 zł

brakuje

Wydanie książki nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli nie ma się znanego nazwiska. Jednak wytrwałością i konsekwencją jak widać można wiele zdziałać. Sekrety Florencji wydane przez wydawnictwo Pascal już od kilku miesięcy dostępne są w księgarniach, a na publikację czeka kolejna książka. W głowie jest już plan na jeszcze jedną i jeszcze... Pisanie jest moją pasją i chciałabym aby było głównym sposobem na życie.
By jednak móc wypłynąć na głębokie wody potrzebne mi jest "drobne" wsparcie. Książki nie napiszą się same. To wymaga czasu i częstego wojażowania. Jeśli za coś się zabieram chcę, żeby było to dobrze zrobione, żeby było estetyczne i rzetelne. Jeśli mi w tym pomożecie, będę bardzo wdzięczna.
Poza książkami, pragnę również, aby blog wciąż pozostał na takim samym poziomie, byście jego lekturą mogli cieszyć się każdego dnia, a to tak jak wspomniałam w opisie profilu zrobiło się niemal pracą na pełen etat. Dom z Kamienia będzie zawsze otwarty dla wszystkich. Codziennie będzie tu porcja lektury i zdjęć, refleksji, opisów wypraw, kulinarnych sekretów, nowych, nieznanych miejsc i obrazków ze zwykłego włoskiego życia. Kto może moje działania wesprzeć, temu kłaniam się w pas, będzie to dla mnie niesamowitą pomocą.
Bardzo dziękuję.

Nowy obiektyw

2 500 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

1 940 zł

brakuje

Tak samo istotną zawartością mojego bloga jak treść, są oczywiście zdjęcia. W czasie pisania bloga, a co za tym idzie fotografowania każdego dnia "wykończyłam" trzy aparaty i kilka obiektywów. Marzy mi się naprawdę dobry obiektyw, bo wiem, że przełoży się to jeszcze bardziej na jakość zdjęć, które i tak już bardzo lubicie, a także da mi możliwość rozwoju w dziedzinie fotografii. Mój wymarzony obiektyw to NIKKOR 24-70MM F/2.8G.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Kasia Żurek
Kasia Żurek
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marzena Jakubczak
Marzena Jakubczak
Próg: 50 zł
Mariusz Jakubczak
Mariusz Jakubczak
Próg: 100 zł