Double Power

W Patronite od 22.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2215

Liczba Patronów: 2230

Zostań Patronem
2 patronów
25 miesięcznie
2 050 łącznie
Jesteśmy parą studentów-marzycieli zajmujących się akrobatyką i pole dance, którzy pragną spełniać się w swojej wspólnej pasji!

O Autorze

Cześć ! :) 
Już na wstępie BARDZO DZIĘKUJEMY za odwiedzenie naszego profilu ! 
Jesteśmy duetem akrobatyczno-pole dancowym DOUBLE POWER, a prywatnie parą studentów dietetyki i wychowania fizycznego we Wrocławiu. :)

Każdą wolna chwilę spędzamy na sali treningowej, gdzie zostawiamy całych siebie. Pracujemy nad rozwojem swoich pasji, ale również prowadzimy zajęcia treningu siłowego oraz pole dance we wrocławskich szkołach tańca. Połączenie szkoły, pracy i treningów wymaga wielu wyrzeczeń, ale nie poddajemy się i małymi krokami dążymy do wyznaczonych celów!


W tym roku po raz pierwszy stanęliśmy na scenie międzynarodowych zawodów Pole Arnold Spain w Barcelonie, gdzie zajęliśmy II miejsce!

Niesamowicie cieszymy się z takiego wyróżnienia, ponieważ to dopiero początek naszych zmagań zawodowych i bardzo chcielibyśmy mieć szansę jeszcze nie raz zaprezentować nasze układy, szczególnie na światowej arenie. 

Niestety sport taki jak nasz nie cieszy się wielką populanością i każdy wyjazd na zawody czy warsztaty wiąże się z dużymi kosztami.


Od kilku miesięcy postanowiliśmy również zacząć tworzyć na YOUTUBIE :) ! 
Na naszym kanale możecie znaleźć:

 • Poradniki odnośnie stania na rękach,
 • Zestawy ćwiczeń na wzmocnie, stabilizację czy też rozciąganie 
 •  Przepisy kulinarne na rozmaite, zdrowe pyszności  
 • Dodatkowo pojawiają się tam filmiki z naszych zmagań treningowych i testy różnych miejsc, takich jak parki trampolin ! :)

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE INNE SOCIAL MEDIA ! 
FACEBOOK - https://www.facebook.com/believeinyourpower/
INSTAGRAM - https://instagram.com/_double_power


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Sławomir Kędra
Sławomir Kędra
Próg: 10 zł
Daria Matuszewska Wojciechowska
Daria Matuszewska Wojciechowska
Próg: 15 zł