Franc Zalewski

W Patronite od 21.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 250

Liczba Patronów: 334

Zostań Patronem
50 patronów
1 890 miesięcznie
30 860 łącznie
DR FRANC ZALEWSKI - Od 15 lat Petroarcheolog, Badacz Piramid Starożytnego Egiptu. Współpracuje z wieloma ośrodkami akademickimi, Instytutami badawczymi a także koncernami z branży poszukiwania złóż węglowodorów. Autor dziesiątki filmów na YouTube odkrywających ukrytą prawdę naszej historii i świata

O Autorze

Nazywam się Franc Zalewski z zawodu jestem geologiem, mineralogiem ale także archeologiem, kosmologiem, egiptologiem, fascynuje się matematyką a z powołania jestem odkrywcą prawdy w Polsce jak i na świecie. Mówię jak jest i opowiadam o przekłamaniach w nauce jakie są nam wpajane od lat po czym uznajemy je za prawdę! "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." Joseph Goebbels

W internecie a dokładniej na YouTube https://www.youtube.com/c/DrFranc krąży setki filmów z moim udziałem w których pokazuję prawdę i udowadniam ją przekazując obszerne badania i wyniki.

Niedawno założyłem własny kanał YouTube DrFranc na którym dziele się aktualnymi informacjami z moich wypraw po świecie z różnych konferencji na które jestem zapraszany nie tylko w Polsce no i umieszczam "prawdziwe" wyniki badań z moich odkryć.

Nie wierz mi na słowo, zobacz przykładowe materiały, które zdobyły duża popularność a to tylko dzięki moim wiernym fanom (jak i krytykom naukowym).

Poniżej znajdziesz moją samodzielną wyprawę do Egiptu i informacje na temat sekretu wielkich piramid

Mój kanał jak i www nazwałem po prostu DrFranc a na YouTube widnieje mój przydomek "Hidden History Hunter". 

Ostatni udało mi się nareszcie założyć fundację, która ma na celu prawdziwą edukację oraz wspieranie pozostałych odkrywców takich jak ja - dzięki temu mogę zbierać fundusze na dalsze poszukiwania i odkrycia. 

Moja ostatnia wyprawa do Baalbeck znowu spowodowała wrzenie w internecie, prawie 150 tyś wyświetleń w niecałe dwa miesiące! W tym miejscu chciałem bardzo podziękować wszystkim, którzy wspierają mnie w moich podróżach finansowo jak i organizacyjnie a szczególnie wszystkim, którzy lajkują moje filmy na YouTubie i komentują każde moje odkrycia. Dziękuję... Wiesz, że bez Ciebie nie było bo to wszystko możliwe. Zobacz moją wyprawę do Baalbeck:

Zapomniana technologia - BAALBECK Część 1:

Zapraszam do wspierania mnie na Patronite. Każde wsparcie mile widziane i za każdą złotówkę jestem ogromnie wdzięczny. Twoje wsparcie pomaga mi w naszych dalszych poszukiwaniach. 

Dzięki Twojemu wsparciu na Patronite: 

WSPIERASZ DALSZE PROJEKT - Dzięki darowiźnie będę mógł otwierać nowe projekty, finansować trasy, zespół, nocleg i kolejne dyskusje...

WSPIERASZ NOWE FILMY NA YOUTUBE - Dzięki Twojej darowiźnie będę mógł nagrać kolejną podróż i kolejne projekty. Opłacę zespół, który nagra, zmontuje i wypuszczę na YouTube kolejny materiał!

WSPIERASZ NOWE ODKRYCIA - Kto wie, może to właśnie dzięki Twojej darowiźnie odkryję kolejną nową fascynującą rzecz? Może to właśnie dzięki Tobie powstanie kolejny materiał?

Dziękuję Dr Franc Zalewski

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
evil bejb
evil bejb
Próg: 20 zł
Piotrek Mróz
Piotrek Mróz
Próg: 50 zł
Mariusz Paradowski
Mariusz Paradowski
Próg: 50 zł
Tomek Banasiak
Tomek Banasiak
Próg: 100 zł
Elzbieta Huk
Elzbieta Huk
Próg: 50 zł
Elżbieta Dąbrowska
Elżbieta Dąbrowska
Próg: 20 zł