Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podcast dr Julii E. Wahl "Jak żyć" w formie kuponu podarunkowego.
Zobacz jak działają kupony
Podcast dr Julii E. Wahl (więcej na temat samej Julii poniżej) o przewrotnej nazwie "Jak żyć" będzie obracał się wokół tego właśnie pytania, korzystając z rozmów z przedstawicielami różnych dziedzin - takich, jak m.in. psychologia, psychoterapia, medycyna, antropologia, sztuka, dziennikarstwo. Nazwa podcastu jest przewrotna, bo nikt nam nie jest w stanie poddać definitywnej odpowiedzi na to pytanie. Chodzi zatem bardziej o powracanie do pytania aniżeli odnalezienie jednej, najlepszej odpowiedzi. Pytaniu będziemy się przyglądać z perspektywy doświadczeń, wiedzy, badań ekspertów z różnych dziedzin. Podcast ma także wersję angielską.
Wiadomość od Julii: Jako, że dopiero się uczę, to proszę o wyrozumiałość - mam nadzieję, że z czasem jakość odcinków będzie lepsza pod każdym względem :). Też dlatego, że zrealizowanie każdego odcinka to inwestycja czasowa, finansowa, zakup nawet podstawowego sprzętu też jest odpowiednim kosztem, czasami trzeba do kolegi przesłać odcinek, żeby jednak dźwiękowo to poprawić - to bardzo proszę o wsparcie finansowe. To wsparcie jest także dla mnie informacją, że tematy są dla Państwa ciekawe, ważne, a może inspirujące. Pozdrawiam ciepło i życzę miłych odsłuchów!
Patroni otrzymają także zniżki na różnego rodzaju wydarzenia (m.in. webinary, warsztaty). Obiecuję minimum 2 odcinki w miesiącu (ale możliwe, że często więcej!).
Wersja polska: PODCAST "JAK ŻYĆ" w wersji polskiej
Wersja angielska: PODCAST "HOW TO LIVE" (English version)
Dotychczasowe odcinki w wersji polskiej to m.in. (przykłady):
Więcej na temat dr Julii E. Wahl:
Dr Julia E. Wahl, psycholożka, trenerka podejścia uważności i współczucia, wykładowczyni, założycielka i dyrektorka The Mind Institute (www.mindinstitute.com.pl) oraz Polskiej Szkoły Uważności (www.polskaszkolauwaznosci), kierowniczka i pomysłodawczyni Podyplomowych Studiów Uważności i Współczucia na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu oraz Krakowie, Podyplomowych Studiów Ekopscyhologii, Ekoterapii i Zmiany Społecznej (również na U SWPS w Poznaniu), Szkolenia z Compassion-Focused Therapy/Compassionate Mind Training (www.cftpoland.pl), Szkolenia Ekoterapii (www.ekoterapia.com.pl) w Polsce oraz Szkoły Systemowej "Systemowo" (dla już praktykujących terapeutów): https://systemowo.com.pl/.
Jedna z założycieli Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Stworzyła program wsparcia dla pacjentów onkologicznych na podstawie podejścia współczucia w ramach doktoratu na University of Derby (Wlk. Brytanii).
Regularnie pisuje do różnych czasopism w Polsce i zagranicą (m.in. do Przekroju, Charakterów, Psychologie und Leben, Psychologii w Praktyce). Była redaktor nieistniejącego już pierwszego w Polsce czasopisma o tematyce uważności „Mindfulness”. Prowadzi szkolenia, warsztaty dla różnego rodzaju organizacji, firm, m.in. dla Forum Media Polska, Nestle, Roche, AstraZeneca, Mobica. Post-doc w Prejudice Lab na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (2022-23).
Autorka książki „Kochać (się) mądrze. Jak uważność i współczucie mogą wspierać relacje intymne” (Wydawnictwo Sensus): https://sensus.pl/ksiazki/kochac-sie-madrze-jak-uwaznosc-i-wspolczucie-moga-wspierac-relacje-intymne-julia-e-wahl,kosima.htm#format/d
W przygotowaniu jej dwie kolejne książki: po polsku na temat terapii skoncentrowanej na współczuciu oraz po angielsku o terapii skoncentrowanej na współczuciu w pracy z pacjentami z nowotworem i po chorobie nowotworowej, a także... :)
p.s. Kilka nagrań na temat współczucia tutaj zebranych (rozmowy z Julią E. Wahl):
https://www.youtube.com/watch?v=I_Tz5EHajcY
https://www.youtube.com/watch?v=vySVSPsn_l8
https://www.youtube.com/watch?v=7q-JY2ak8ec
Słuchaj Podcast dr Julii E. Wahl "Jak żyć" w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.
Wesprzyj działalność Autora Podcast dr Julii E. Wahl "Jak żyć" już teraz!
Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.