Avatar użytkownika

Piotr Napierała

218
patronów
6 560 
miesięcznie
98 910 
łącznie
218
patronów
6 560 zł 98 910 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
w przypadku regularnych wpłat 10 zł/miesiąc zobowiązuję się do stworzenia w miarę możliwości czasowych filmiku na zadany temat - nawet jeżeli sam nie uważam go za specjalnie pasjonujący:) Tak więc warto:)
20 zł miesięcznie
w przypadku regularnych wpłat 20 zł/miesiąc zobowiązuję się do stworzenia w miarę możliwości czasowych co najmniej półgodzinnego szczegółowego filmu na zadany temat - nawet jeżeli sam nie uważam go za specjalnie pasjonujący:) Tak więc warto:)
30 zł miesięcznie
w przypadku regularnych wpłat 30 zł/miesiąc zobowiązuję się do dokonania co jakiś czas zakupu książki z dziedziny historia/polityka i dokonania jej recenzji online na Youtube - nawet jeżeli sam nie uważam tej książki za specjalnie interesującą i normalnie bym jej nie kupił:) Tak więc warto:)
50 zł miesięcznie
w przypadku regularnych wpłat 50 zł/miesiąc zobowiązuję się do dokonania co jakiś czas zakupu GRUBEJ książki z dziedziny historia/polityka i dokonania jej DŁUGIEJ recenzji online na Youtube - nawet jeżeli sam nie uważam tej książki za specjalnie interesującą i normalnie bym jej nie kupił:) Tak więc warto:)
100 zł miesięcznie
w przypadku regularnych wpłat 100 zł/miesiąc zobowiązuję się do spróbowania (bo do tanga trzeba dwojga) pozyskania postulowanego rozmówcy do wywiadu lub rozmowy na moim kanale. Nawet jeśli sam nie przepadam za daną osobą:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piotr Napierała w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

dr Piotr Napierała - historia dawna i najnowsza

 

dr Piotr Napierała - historia i polityka. Jestem historykiem zajmującym się polityką, dyplomacją i kulturą od XVIII wieku do dziś. Prócz kanału na YouTube mam też profile na Facebooku i Twitterze.

Profil na Facebooku

https://twitter.com/drPNapierala

Tu możecie kupić moje książki: https://piotrnapierala-ksiazki.salescrm.pl/shop

Obecnie główne serie na YouTube to Wielkie Postacie Historyczne (pierwszy odcinek jest o Napoleonie i widzicie go powyżej, potem zaś byli Ludwik XIV, Bismarck i wielu innych) i Wielka Seria Geograficzna gdzie puszczam i omawiam filmy dokumentalne na tematy charakterystyczne dla różnych krajów świata. Omawiam też gazety obcojęzyczne (jako poliglota) i wydarzenia dawne lub bieżące w formie pogadanek, lub omówień materiałów video. Zajmuję się też teatrem historycznym oraz demaskacją pseudohistorii (np. mitów rodem z PRLu lub Rosji czy Chin Ludowych). Można u mnie zamówić temat lub recenzję książki lub cudzego filmu, albo po prostu wesprzeć finansowo moją codzienną działalność. Pozdrawiam serdecznie!

Cele Autora

priorytet
  • 4 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
jeśli osiągnę poziom 4000 zł comiesięcznego wsparcia, znikną ograniczenia związane z recenzowaniem książek tj. nabywaniem ich. Pozdrawiam

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piotr Napierała już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Motyka
Paweł Motyka
20 zł
Tomasz Stawarski
Tomasz Stawarski
20 zł
Anonimowy patron
50 zł
max max
max max
30 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.