Avatar użytkownika

Druga Strona Muzyki

0
patronów
0 
miesięcznie
3 710 
łącznie
0
patronów
0 zł 3 710 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Od teraz stajesz się częścią naszego muzycznego projektu! 🎶
20 zł miesięcznie
TAK JEST! Witamy Cię na naszym pokładzie 🛳
W ramach podziękowania otrzymasz od nas raz w miesiącu newsletter z najciekawszymi utworami danego miesiąca 🎼
50 zł miesięcznie
Robi się gorąco niczym oczekiwanie na najnowszy album ukochanego artysty 💿
Umilimy Ci czas raz w tygodniu przesyłając na Twojego maila najciekawsze premiery muzycznego tygodnia i benefity z poprzednich progów 🔥

P.S. Cieszymy się, że jesteś w naszym teamie 🤜🤛
100 zł miesięcznie
CO TU SIĘ DZIEJE 🫣
Czujemy się jak w gorrrrących krajach, dlatego specjalnie dla Ciebie - w ramach wdzięczności, do benefitów z poprzednich progów dorzucamy dostęp do tajnej playlisty na Spotify oraz YouTube 🎶
150 zł miesięcznie
OH WOW 😍 Ale superek, że jesteś z nami człowieku!
Oprócz dwóch bananów na naszych twarzach odwdzięczymy Ci się raz w miesiącu paczką-niespodzianką pełną kultury 🎁
A to nie wszystko - benefity z poprzednich progów też do tego się wliczają 👌
200 zł miesięcznie
OŻESZ W MORDE!
Kłaniamy Ci się w pas śpiewając jednocześnie wszystkie znane nam utwory Maryli Rodowicz 🎙
Dodamy do tego wszystkie benefity z poprzednich progów, a oprócz tego odwdzięczymy Ci się przedpremierowymi zwiastunami nowych odcinków oraz zakulisowymi zajawkami 👌
300 zł miesięcznie
MOTYLA NOGA 🦋
To Ci dopiero niespodzianka! Właśnie stajesz się honorowym Patronem.
W ramach podziękowania za to, że nas wspierasz i możemy na Ciebie liczyć, przygotujemy raz w miesiącu dedykowany post na naszym Instagramie oraz Facebooku, w którym wymienimy Cię z imienia i nazwiska bądź pseudonimu 🫶
500 zł miesięcznie
Znacie EVRY NAJT? No to HABA 🥳
Dzięki Tobie zrobimy sporo fajnych rzeczy!
Dostaniesz od nas wszystkie benefity z wcześniejszych progów, a dodatkowo dodamy Twoje imię i nazwisko bądź pseudonim do napisów końcowych przy każdym odcinku podcastu na YouTube 🐯💙
700 zł miesięcznie
TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚMY 🤯
Z tą kwotą możemy zrobić wiele fantastycznych, przydatnych i edukujących rzeczy!
ramach podziękowania, oprócz benefitów z poprzednich progów będziemy zaszczyceni, jeżeli pojawisz się na publiczności podczas nagrania odcinka podcastu 🎬

*Szczegóły omówimy przy kawie, na którą z OCHOTĄ Cię zaprosimy
1000 zł miesięcznie
O MATKO! 💚💚💚
Dzięki Twojemu wsparciu podbijemy cały wszechświat 🪐
Mamy dla Ciebie zestaw wszystkich benefitów z poprzednich progów, a dodatkowo będziesz mieć możliwość zadania pytania podczas nagrania podcastu.

*Po jego zrealizowaniu zabierzmy Cię na obiad lub kolację 🌟

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Druga Strona Muzyki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

DRUGA STRONA MUZYKI - pierwszy podcast, który porusza wszystkie istotne aspekty wejścia na rynek muzyczny. Bohaterami odcinków są uznane osobistości, o których odbiorca nie myśli słuchając piosenek, a ich rola jest znacząca i ma duży wpływ na sukces artysty.

ZOBACZ DRUGI ODCINEK PODCASTU

 

Ola Bodnaruś - jedna z najbardziej rozchwytywanych fotografek młodego pokolenia była bohaterką drugiego odcinka podcastu Druga Strona Muzyki. Odpowiada za sesję zdjęciowe, okładki singli czy albumów takich artystów jak Jann, Ofelia, Król, Paula Roma czy Dawid Tyszkowski.

Czy artyści powinni wiedzieć, czego chcą? Jak ważna jest okładka singla bądź albumu? Kto odpowiada za rekwizyty, makijażystów czy załatwienia planu? Ile trwa cały proces?

Na te i inne pytania odpowiedzi poznacie słuchając najnowszego odcinka podcastu Druga Strona Muzyki.

Ponadto z podcastu dowiecie się, czego warto używać w fotografii a czego lepiej unikać, jak wygląda podejście młodych twórców do zdjęć, co z prawami autorskimi i majątkowymi oraz czy na okładkach musi pojawić się nazwa artysty i tytuł utworu bądź albumu.

 

ZOBACZ PIERWSZY ODCINEK PODCASTU

W pierwszym odcinki podcastu Druga Strona Muzyki przepytaliśmy Archie Shevsky - producenta muzycznego, który na swoim koncie ma współpracę z takim artystami jak Natalia Szroeder, Natalia Kukulska, Bovska, czy Grzegorz Hyży.

Kim jest a kim nie jest producent muzyczny? Czy powinien obracać się w każdym gatunku muzycznym? Czy artyści powinni być swoimi producentami? Jak przygotować się do pracy w studio z producentem? Ile to kosztuje? Czy są sposoby na to, aby stworzyć hit?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie oglądając odcinek! 🔥

 

ZAPROSZENIE DO WSPARCIA PROJEKTU

Chcemy stworzyć podcast z myślą o wszystkich artystach - tych doświadczonych, ale przede wszystkich tych, którzy są na początku swojej drogi. 

Naszymi gośćmi będą ci, o których nie myślicie słuchając piosenek.

Mamy nadzieję, że przyczynimy się do tego, że nasi bohaterowie będą dla słuchaczy zawsze widzialni.


 

SZANOWNI!

 

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was do wsparcia naszego nowego projektu podcastowego - Druga Strona Muzyki

Ma on na celu pokazywać różne aspekty branży muzycznej oraz przekazywać wartościowe informacje dla początkujących, ambitnych i utalentowanych artystów. Bylibyśmy zaszczyceni, jeżeli moglibyśmy rozpocząć naszą serię rozmów wiedząc, że stoi za nami grono osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę i doświadczeniem, a tym samym wspierać nas w realizacji kolejnych odcinków.

Mamy nadzieję, że nasz oryginalny pomysł oraz jego misja przyczynią się do tego, że projekt zakończy się sukcesem. W 2023 roku, który zamierzamy wykorzystać jak tylko najlepiej potrafimy, chcemy stworzyć nasz nowy projekt i pokazać wszystkim młodym, ambitnym i utalentowanym artystom, jak w sposób profesjonalny powinni podchodzić do tworzenia swoich utworów.

W swojej serii podcastów chcemy zapraszać znanych i cenionych grafików, fotografów, menedżerów, producentów, realizatorów koncertów, reżyserów teledysków, przedstawicieli wytwórni płytowych, agencji koncertowych czy stacji radiowych, aby dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Będzie to cykl spotkań z ludźmi z branży muzycznej, którzy nie są artystami, a są ważnym elementem tego świata i często odpowiadają za sukces wielkich i wszystkim znanym artystom.

Stworzenie podcastu nie będzie możliwe bez Waszego wsparcia. Jesteśmy przekonani, że wspólnie zbudujemy najlepszy projekt pod nazwą Druga Strona Muzyki. Chcemy stąpać twardo po ziemi, dbając zarówno o interesy patronów, jak i przyszłych słuchaczy, dając im najlepszą jakość.

Zapewniamy, że nasz projekt jest prowadzony w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem.

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie z Waszej strony!

Zespół Druga Strony Muzyki


 

POZNAJMY SIĘ

Poznaliśmy się przez Instagram. Każdy zajęty swoimi programami postanowiliśmy połączyć siły pod koniec 2022 nagrywając muzyczne podsumowanie zeszłego roku. Nagrania dostępne są na YouTube oraz Instagram Reels.

Tomasz Ochota - do 2012 roku założyciel i wydawca pierwszego portalu poświęconego tylko i wyłącznie polskim artystom - muzykoholicy.com, który w pewnym etapie swojego życia postawił na solowy rozwój.

Moją pasją od ponad 10 lat lat jest dziennikarstwo muzyczne. Obecnie prowadzę kanał na YouTube, na którym w serii #Rozmówka z... rozmawiam z muzykami na tematy związane z ich twórczością. Do tej pory wypuściłem 95 odcinków, które zostały łącznie wyświetlone blisko pół miliona razy. Gośćmi byli m.in. Kamil Bednarek, Kasia Lins, Czesław Mozil, Kasia Dereń czy Majka Jeżowska.

W 2020 roku prowadziłem serię wywiadów live na Instagramie o nazwie #zochotąwłóżku o takiej samej tematyce. 

Od marca 2021 roku prowadzę pierwszą listę przebojów w formie InstaStory na Instagramie - #LP20, na którą oddano blisko milion głosów.

W wolnych chwilach piszę dla portalu allaboutmusic, a zawodowo zajmuję się mediami społecznościowymi.

Linki:

 

Premierowy Music - ”moje serce to jest muzyk” - z tym melodyjnym zdaniem podążam od wielu lat, bo to właśnie muzyka jest moją największą pasją. Videoblog Premierowy Music jest przestrzenią, gdzie mogę uwolnić swoje muzyczne przemyślenia.

#musicgość to mój autorski program na YouTube, którego bohaterami są zazwyczaj debiutanci oraz już znani, polscy artyści. Na swoim koncie mam 35 zrealizowanych wywiadów m.in.: z Zalią, Jannem, Dawidem Tyszkowskim, Anią Leon czy Pauliną Przybysz. Szacowana liczba wyświetleń wywiadów to 70 tysięcy.

Co tydzień, w każdy piątek na profilu Premierowy Music w mediach społecznościowych prezentuje najciekawsze muzyczne nowości tygodnia. Zaś w każdy czwartek opowiadam o wybranych premierowych singlach, czy albumach na antenie Polish Radio London.

Miałem okazję być prowadzącym koncert artystki Zalii w ramach premierowego odsłuchu jej płyty. 

Zawodowo pracuje jako redaktor internetu w Radiu Złote Przeboje odpowiadając za promocję radia w mediach społecznościowych.

 Linki:


 

DRUGA STRONA MUZYKI - pierwszy podcast, który poruszy wszystkie istotne aspekty wejścia na rynek muzyczny. Bohaterami odcinków będą uznane osobistości, o których odbiorca nie myśli słuchając piosenek, a ich rola jest znacząca i ma duży wpływ na sukces artysty.

Cykl spotkań, który ma na celu zgłębiać wiedzę ze świata muzycznego, zdradzać tajniki współprac oraz podpowiadać co robić, by osiągnąć sukces w branży muzycznej.

Odcinki będą dostępne na Spotify oraz YouTube. Do promocji wykorzystamy nasze profile w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy TikTok.


Planowany start: kwiecień 2023

Cele Autora

Odcinek 3 podcastu DRUGA STRONA MUZYKI
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Dwa odcinki videocastu Druga Strona Muzyki są już dostępne dzięki Waszemu wsparciu ❤

Poruszyliśmy już kwestię producenta muzycznego oraz fotografa, co będzie dalej? 🤔

Mamy w planach poszerzyć tematykę tworzenia muzyki o nowych, fantastycznych gości, m.in managerów, prawników, reżyserów i nie tylko! 🎼

Dołącz do naszych Patronów już teraz i wspólnie twórzmy projekt Druga Strona Muzyki 🎧

Dziękujemy, że jesteście! ❤

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Druga Strona Muzyki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wojciech Bojko
Wojciech Bojko
100 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
20 zł
Bartłomiej Bober
Bartłomiej Bober
150 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.