Drzewo Życia - studio jogi i holistycznego zdrowia

W Patronite od 24.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1134

liczba Patronów: 1899

1 patron
80 zł miesięcznie
1 120 zł łącznie

Współtwórz

3 000 zł

37%

osiągnięto

1 880 zł

brakuje


Drzewo Życia tworzą ludzie. Pełni pasji, pozytywnego nastawienia do świata i niesamowitej energii. Uczniowie oraz doświadczeni, przekazujący każdego dnia swoją wiedzę, nauczyciele.

Stań się częścią naszej społeczności. Współtwórz z nami wyjątkowy projekt - Internetowe Studio Drzewo Życia. To dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli tworzyć nagrania oraz transmisje praktyk na żywo.

Na co przeznaczamy środki? Tyle kosztuje zakup sprzętu do nagrywania wideo - kamery, aparatu, oświetlenia, mikrofonu oraz opłata za platformę, której będziemy używać.

Wspierając ten cel, odciążasz nas finansowo i jesteś realnym współtwórcą innowacyjnego, jogowego projektu!

Rozwijaj

4 000 zł

28%

osiągnięto

2 880 zł

brakuje


Drzewo Życia wzrasta dzięki absolutnie niesamowitej energii, którą dostajemy od Was.

Stań się częścią naszej społeczności. Rozwijaj z nami wyjątkowy projekt - Internetowe Studio Drzewo Życia. To dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli tworzyć najwyższej jakości materiały - nagrania oraz transmisje praktyk na żywo.

Na co przeznaczamy środki? Tyle miesięcznie kosztuje utrzymanie regularnych nagrań filmów. Każdego dnia w naszym internetowym studio będziemy prowadzić zajęcia na żywo. Regularnie będziemy w nim umieszczać nagrania, z którymi będziesz mogła / mógł praktykować w każdym momencie dnia i nocy. Na platformie zostaną umieszczone również kursy naszych nauczycieli.

Utrzymanie regularnych nagrań filmów oznacza zapłatę osobom, odpowiedzialnym za organizację, nagrywanie, montaż, postprodukcję i promocję materiałów, zakup licencji na program do postprodukcji oraz utrzymanie w stanie sprawności sprzętu, używanego do nagrań.

Wspierając ten cen, stajesz się częścią zespołu, który każdego dnia tworzy wartościowe materiały, które pomagają polepszać jakość życia i rozwiązują niejeden problem zdrowotny.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni