Drzewo Życia - studio jogi i holistycznego zdrowia

W Patronite od 24.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 040 łącznie
Studio jogi we Wrocławiu. Prowadzimy zajęcia grupowe, indywidualne, on-line, warsztaty i wyjazdy z jogą.
Uczymy jogi w 4 językach: polskim, angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim.
Organizujemy wyjazdy, prowadzimy warsztaty i szkolenia, zajęcia indywidualne oraz przygotowujemy programy personalne.

O Autorze


 

 

Studio jogi Drzewo Życia jest szczególnym projektem na mapie Wrocławia.

 


 

O studio

 

Organizujemy wyjazdy, prowadzimy warsztaty i szkolenia, zajęcia indywidualne oraz przygotowujemy programy personalne.
 
Unikalna przestrzeń, domowa atmosfera, wygodne szatnie z prysznicami, wegańska kawiarnia z dobrą herbatą i kawą, biblioteka wszystko to daje możliwość odpoczynku po naprawdę dobrej i głębokiej praktyce na macie.
 
Prowadzimy zajęcia grupowe, indywidualne, warsztaty i wyjazdy z jogą, Uczymy jogi w 4 językach: polskim, angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim.

 


  

O naszych nauczycielach

 

Nasi nauczyciele to zespół praktyków, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, każdego dnia, prowadzą zajęcia, będące odpowiedzią na potrzeby klientów. To właśnie zespół Drzewa Życia jest gwarancją bezpiecznej i efektywnej praktyki.

Prowadzimy zajęcia, które są "szyte na miarę". Praktyki, które pomagają naszym klientom w tym, aby byli bardziej szczęśliwi, zdrowsi, mniej zestresowani i sprawniejsi.

Naszą misją jest maksymalne dopasowanie programu zajęć do grupy. Zarówno podczas zajęć regularnych, jak i w czasie wyjazdów z jogą, warsztatów oraz zajęć, prowadzonych poza studiem.

 


 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marek Stój
Marek Stój
Próg: 120 zł
Marcin Dabrowski
Marcin Dabrowski
Próg: 80 zł
Anna Marciniak
Anna Marciniak
Próg: 50 zł
Sara Joga
Sara Joga
Próg: 5 zł
Katarzyna Tokarz
Katarzyna Tokarz
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł