Duet z dronem

W Patronite od 21.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
18 łącznie

Standardowe potrzeby

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Pierwszym celem naszej zbiórki jest pokrycie standardowych opłat - utrzymanie strony internetowej, zakup akumulatorów, utrzymanie zespołu i opłacenie podstawowych faktur.

Jest to najważniejszy krok. Dziękujemy za całe wsparcie. Nawet najmniejszy gest wykonany wielokrotnie przeradza się w spektakularny sukces! Dziękujemy każdej osobie, która sprawia, że zbliżamy się do postawionego celu! Nasza wdzięczność jest nieoceniona!

DZIĘKUJEMY <3

Zatrudnienie sprzedawcy

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Naszym marzeniem jest zatrudnienie sprzedawcy. Chcielibyśmy mieć więcej czasu na personalny kontakt z klientem. Na chwilę obecną cały nasz czas skupiony jest na prowadzeniu firmy, utrzymywaniu strony, prowadzeniu mediów społecznościowych i na poszukiwanie i docieranie do klienta indywidualnie brakuje nam już niestety sił i czasu. Zatrudnienie sprzedawcy pozwoli nam na zmniejszenie nakładu pracy spoczywającej na naszych barkach - skupimy się wtedy na realizacji kolejnych kroków w rozwoju działalności. Nawiążemy bliższą interakcję z każdym potencjalnym klientem i dodamy od siebie więcej serduszka, aby przypomnieć, że dla nas to właśnie zadowolenie klienta zawsze stanowiło podstawę działalności!

Rozwój marketingu

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Jak już uda nam się zatrudnić sprzedawcę, to następnym krokiem w naszej działalności będzie inwestycja w budowanie wizerunku firmy. Chcemy opracować reklamy nie tylko internetowe, ale także zespół darmowych szkoleń dla studentów i każdego kto chciałby rozwinąć swoją wiedzę w oferowanych przez nas kierunkach. Rozwiniemy naszego bloga. Naszym marzeniem jest codzienne wstawianie postów na różne tematy ze świata dronów. Poza wspomnianymi tutaj elementami marketing to także SEO - pozycjonowanie w sieci. Chcemy, aby nasza strona była dla każdego źródłem informacji, a do tego potrzebna jest wysoka pozycja w wyszukiwarkach. Środki otrzymane od Was pozwolą nam poświęcić więcej czasu i zasobów na rozwój w tych strefach

Zakup sprzętu

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Oprogramowanie, sprzęt, serwery, amortyzacja maszyn, automatyzacja.... Jest tego wiele. Fundusze pozostałe z poprzednich celów przeznaczymy na rozwój naszej firmy. Zakup nowego sprzętu i rozwój już posiadanego pozwoli nam na świadczenie lepszych i dokładniejszych usług.
Zostań Patronem