W Patronite od 29.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 696

liczba Patronów: 1230

3 patronów
230 zł miesięcznie
460 zł łącznie
Witam nazywam się Damian Stawicki i zachęcam do śledzenia moich wypraw pod #DymekVenture

O Autorze

Witam, nazywam się Damian Stawicki i od najmłodszych lat uprawiam sport. Na początku była to piłka nożna przez długie lata , póżniej dołozyłem do tego treningi na siłowni, a jeszcze póżniej .

Postanowiłem wsiąść na rower i pojechałem z Bielska Białej do Gdanska .

Rok temu kontynuując nową pasję którą są podróże rowerowe. Udało mi się dojechał z Bielska Białej do Chorwacji 1000km w 7 dni z jedynie plecaczkiem spakowanym rzeczami na plażę.

Dlaczego  postanowiłem wejść do Patronite? Ponieważ chciałbym relacjonować i przekazywać informacje z wypraw rowerowych w jak najlpeszej jakości oraz aby nie były tylko raz na rok, a zdecydowanie więcej. Aby realizować te wszystkie pomysły, potrzebne jest wsparcie osób, które lubią śledzić i wspierać tego typu akcje, które mają na celu pobudzić społeczeństwo to przekraczania własnych granic i limitów, które są tylko w naszej głowie. Aktywnośc fizyczna to dla nas najlepsza recepta na wszystko dlatego też do tego zachęcam osoby które śledzą moje portale społecznościowe.

W tym roku początkiem sierpnia ruszam na wyprawę do Santiago(spain) z Bielska Białej. 

Dlatego z góry dziękuję osobom, które mnie wspierają słownie oraz finansowo jest to dla mnie kawał dodatkowej energii by z wielkim profesjonalizlem podchodzic do wyznaczonych sobie celi w sporcie, a także w zyciu. 

Całą wyprawę można obserować (jej relacje na instagramie oraz Facebooku )

 

Youcandymekit@gmail.com

Facebook Damian Stawicki

Youtube DymekTV

pozdrawiam Dymek

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!