Avatar użytkownika

Dzikość w Sercu

8
patronów
120 
miesięcznie
3 360 
łącznie
8
patronów
120 zł 3 360 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem osłodzę sobie trudy wędrówki jakąś dobrą czekoladą!

Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem zrobię zakupy na obiad w lokalnym sklepiku, zabezpieczę jednego psa przed kleszczami albo rozstawię namiot obok schroniska.

Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem będę mogła zatrzymać się po drodze na obiad w barze mlecznym (miła odmiana po szamce z palnika!), pokryję część kosztów serwera, na którym stoi blog Dzikości lub uzupełnię zawartość apteczki, którą zawsze wozimy ze sobą.

Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem kupię bilet tam i z powrotem dla siebie i psów, zabezpieczę je przed kleszczami, kupię dętkę do rowerowej opony albo zapłacę za jedną noc pobytu na kempingu z całą moją psią ekipą i jeszcze zostanie mi na czekoladę!

Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem damy radę wyjechać na dziko nawet na tydzień wojaży!

Spotkajmy się offline lub online, żebym mogła Ci osobiście podziękować. 🧡

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dzikość w Sercu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Magdalena i od 2015 roku pokazuję pieskom świat, a potem opowiadam o tym na kanale Dzikość w Sercu. Ludzie mówią, że przeglądanie go grozi inspiracją. Moje psy nazywają się Fibi, Krakers i Kefir.

W progach nie ma nagród, bo wymyślam je na bieżąco.

Obecnie:

 1. Patroni wymienieni są na dole każdego posta na blogu.

 2. Jeśli jest sposobność (np. jestem w ciekawym miejscu), to wysyłam pocztówki
   


 

Kiedy Ty to czytasz, my prawdopodobnie jesteśmy gdzieś w przygodzie. Wędrujemy z plecakiem, w którym nosimy cały swój dobytek – naszą kuchnię, sypialnię, garderobę i przedpokój w jednym. Być może przemierzamy dzikie Góry Stołowe, szukamy jeleni w Górach Sowich, a może walczymy ze stromymi podejściami Gór Kamiennych… A może jedziemy wzdłuż Bałtyku rowerem z przyczepką! Albo vanem, przez Polskę!

Psy - Fibi, Krakers, a teraz także Kefir - są nieodłączną częścią tej przygody. To dzięki nim zaczęłam podróżować i one nadają rytm moim podróżom.

Do tej pory pokonaliśmy razem ponad 2400km, w tym około 1900km pieszo, 560km rowerem wzdłuż polskiego wybrzeża Bałtyku i w sumie ponad 40 000 kilometrów pociągami, autami, busami, promami, kolejkami wąskotorowymi i innymi, najrozmaitszymi środkami transportu. Był nawet meleks!

Co robimy?

Dzikość w Sercu tworzę dla osób takich jak my. Podróżujących blisko lub daleko. Z psem, dwoma, trzema lub żadnym. Z wieloletnim doświadczeniem lub dylematami pierwszej podróży. Śpiącym pod gołym niebem lub kompletującym sprzęt na pierwszy nocleg w lesie. 

Dzikość w Sercu tworzę na kilku platformach. Znajdziesz nas:

 • na blogu dzikoscwsercu.pl - tu dzielę się doświadczeniem zdobytym na szlaku. Nieustannie zmierzam do tego, by stworzyć tam kompletną encyklopedię wędrówek z psem. Przewodnik, który pomoże Ci zaplanować i przygotować się do pierwszego spaceru po górach, noclegu pod namiotem, podróży pociągiem z psem lub… znaleźć swoją własną dzikość w sercu.
 • na Instagramie @dzikoscwsercu - tu znajdziesz codzienne relacje z naszych wojaży, zdjęcia, śmiesznostki, newsy i patenty
 • na Facebooku Dzikość w Sercu
 • w książce-poradniku "Wyszczekane Podróże", w której jako współautorka dzielę się doświadczeniem z prawie 10 lat podróżowania z psami.

W przyszłości....

Chcemy dalej opowiadać o swoich przygodach i wciąż być inspiracją dla naszych odbiorców do wychodzenia z domu i sięgania po przygody, które do tej pory wydawały im się odległe. Po prostu! A którędy do tego celu dojdziemy? Czy skręcimy w filmy, czy w podcasty, czy zostaniemy przy treściach na blogu? Czy skupimy się na opisach Polski, czy sami sięgniemy po bardziej egzotyczną przygodę?

Kto wie!

Byle do przodu i byle razem z psami - i z Wami! :)

The best of Dzikość wybrane dla Ciebie

Żeby jeszcze lepiej się poznać, koniecznie przeczytaj ten zestaw postów i wrzutek!

Cele Autora

Cegiełki na budowę Dzikości, tak po prostu
 • 500 zł miesięcznie
 • 380 zł brakuje
24%
Tworzę Dzikość od 8 lat i chcę tworzyć nadal, bo widzę, że to działa. Inspiruje ludzi do wyjazdów, pracy z psem i budowania relacji. Wiem, że robię dobrze i totalnie nakręca mnie to, by działać. Nie tylko wyjeżdżać, ale też edukować się jak robić content lepiej, próbować nowych formatów, ulepszać sprzęt, by dostarczać coraz lepszą jakość.

Wiedza, którą się dzielę na blogu jest obszerna i w pełni darmowa. Twoja mniejsza lub większa cegiełka po prostu wynagradza moją pracę.

Ustawiam 500zł, żeby jakoś to wyglądało, ale w sumie nie oczekuję żadnego minimum ani optymalnego poziomu. Po prostu dziękuję!
Opłacenie serwera, na którym stoi dzikoscwsercu.pl
 • 50 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Budowana przeze mnie baza wiedzy o wędrówkach z psami - dzikoscwsercu.pl - stoi na płatnym serwerze u hostingodawcy, który zapewnia jego stabilność. Resztę - opłacenie choćby programów do obróbki - biorę na siebie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dzikość w Sercu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jagoda Szymańczyk
Jagoda Szymańczyk
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Olimpia Ludwiczak
Olimpia Ludwiczak
10 zł
Małgorzata K. Pietrzykowska
Małgorzata K. Pietrzykowska
10 zł
Zosia Stecka
Zosia Stecka
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.