Avatar użytkownika

Dzikość w Sercu

4
patronów
90 
miesięcznie
3 770 
łącznie
4
patronów
90 zł 3 770 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem osłodzę sobie trudy wędrówki jakąś dobrą czekoladą!

Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem zrobię zakupy na obiad w lokalnym sklepiku, zabezpieczę jednego psa przed kleszczami albo rozstawię namiot obok schroniska.

Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem będę mogła zatrzymać się po drodze na obiad w barze mlecznym (miła odmiana po szamce z palnika!), pokryję część kosztów serwera, na którym stoi blog Dzikości lub uzupełnię zawartość apteczki, którą zawsze wozimy ze sobą.

Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem kupię bilet tam i z powrotem dla siebie i psów, zabezpieczę je przed kleszczami, kupię dętkę do rowerowej opony albo zapłacę za jedną noc pobytu na kempingu z całą moją psią ekipą i jeszcze zostanie mi na czekoladę!

Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Z Twoim wsparciem damy radę wyjechać na dziko nawet na tydzień wojaży!

Spotkajmy się offline lub online, żebym mogła Ci osobiście podziękować. 🧡

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dzikość w Sercu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Magdalena i od 2015 roku pokazuję pieskom świat, a potem opowiadam o tym na kanale Dzikość w Sercu. Ludzie mówią, że przeglądanie go grozi inspiracją. Moje psy nazywają się Fibi, Krakers i Kefir.

W progach nie ma specjalnych "nagród". Wsparcie na Patronite jest dobrowolne, dla tych, którzy chcą odwdzięczyć się za publikowane przeze mnie, w pełni darmowe treści.

Patronów mam zawsze w serduszku, a oni w serduszku mają mnie. 😊 Jak mam okazję zrobić dla nich coś ekstra, to spontanicznie zasypuję ich fajnymi rzeczami. Taki układ, taki mój urok. 😃

Co robimy?

Podróżuję z psami, a potem o tym opowiadam. Na blogu, Instrgramie, w podcaście, na webinarach.

Łączę doświadczenie z podróży z wiedzą zoopsychologiczną, ucząc moich odbiorców jak lepiej zrozumieć swoje psy i zaplanować wymarzony wyjazd.

Do tej pory pokonaliśmy razem ponad 2400km, w tym około 1900km pieszo, 560km rowerem wzdłuż polskiego wybrzeża Bałtyku i w sumie ponad 40 000 kilometrów pociągami, autami, busami, promami, kolejkami wąskotorowymi i innymi, najrozmaitszymi środkami transportu. Był nawet meleks!

Dzikość w Sercu tworzę dla osób takich jak my. Podróżujących blisko lub daleko. Z psem, dwoma, trzema lub żadnym. Z wieloletnim doświadczeniem lub dylematami pierwszej podróży. Śpiącym pod gołym niebem lub kompletującym sprzęt na pierwszy nocleg w lesie. 

Znajdziesz nas:

  • na blogu dzikoscwsercu.pl - tu dzielę się doświadczeniem zdobytym na szlaku. Nieustannie zmierzam do tego, by stworzyć tam kompletną encyklopedię wędrówek z psem. Przewodnik, który pomoże Ci zaplanować i przygotować się do pierwszego spaceru po górach, noclegu pod namiotem, podróży pociągiem z psem lub… znaleźć swoją własną dzikość w sercu.
  • na Instagramie @dzikoscwsercu - tu znajdziesz codzienne relacje z naszych wojaży, zdjęcia, śmiesznostki, newsy i patenty
  • na Facebooku Dzikość w Sercu
  • w książce-poradniku "Wyszczekane Podróże", w której jako współautorka dzielę się doświadczeniem z prawie 10 lat podróżowania z psami.

W przyszłości....

Chcemy dalej opowiadać o swoich przygodach i wciąż być inspiracją dla naszych odbiorców do wychodzenia z domu i sięgania po przygody, które do tej pory wydawały im się odległe. Po prostu! A którędy do tego celu dojdziemy? Czy skręcimy w filmy, czy w podcasty, czy zostaniemy przy treściach na blogu? Czy skupimy się na opisach Polski, czy sami sięgniemy po bardziej egzotyczną przygodę?

Kto wie!

Byle do przodu i byle razem z psami - i z Wami! :)

 

Cele Autora

Cegiełki na budowę Dzikości, tak po prostu
  • 500 zł miesięcznie
  • 410 zł brakuje
18%
Tworzę Dzikość od 8 lat i chcę tworzyć nadal, bo widzę, że to działa. Inspiruje ludzi do wyjazdów, pracy z psem i budowania relacji. Wiem, że robię dobrze i totalnie nakręca mnie to, by działać. Nie tylko wyjeżdżać, ale też edukować się jak robić content lepiej, próbować nowych formatów, ulepszać sprzęt, by dostarczać coraz lepszą jakość.

Wiedza, którą się dzielę na blogu jest obszerna i w pełni darmowa. Twoja mniejsza lub większa cegiełka po prostu wynagradza moją pracę.

Ustawiam 500zł, żeby jakoś to wyglądało, ale w sumie nie oczekuję żadnego minimum ani optymalnego poziomu. Po prostu dziękuję!
Opłacenie serwera, na którym stoi dzikoscwsercu.pl
  • 50 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Budowana przeze mnie baza wiedzy o wędrówkach z psami - dzikoscwsercu.pl - stoi na płatnym serwerze u hostingodawcy, który zapewnia jego stabilność. Resztę - opłacenie choćby programów do obróbki - biorę na siebie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dzikość w Sercu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Szalak
Marcin Szalak
20 zł
Aga Bauza
Aga Bauza
10 zł
Małgorzata K. Pietrzykowska
Małgorzata K. Pietrzykowska
10 zł
Jagoda Szymańczyk
Jagoda Szymańczyk
50 zł
Dorota Szablak
Dorota Szablak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.