Dzikość w Sercu

W Patronite od 12.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 978

Liczba Patronów: 1141

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
350 miesięcznie
1 130 łącznie
Pokazuję pieskom świat - wędruję z nimi po górach polskich i zagranicznych, a potem o tym opowiadam. Wspólnie przeszliśmy już ponad 1700km. Edukuję opiekunów psów jak i dokąd podróżować świadomie i bezpiecznie razem ze swoimi podopiecznymi.

O Autorze

Kiedy Ty to czytasz, my prawdopodobnie jesteśmy w górach. Wędrujemy z plecakiem, w którym nosimy cały swój dobytek – naszą kuchnię, sypialnię, garderobę i przedpokój w jednym. Być może przemierzamy dzikie Góry Stołowe, szukamy jeleni w Górach Sowich, a może walczymy ze stromymi podejściami Gór Kamiennych…

Psy - Fibi i Krakers - są nieodłączną częścią tej przygody. To dzięki nim zaczęłam podróżować i one nadają rytm moim podróżom.

Do tej pory przeszliśmy razem około 1700km, w tym:

 • wędrówka 100km z Adrspachu do Szczytnej (przez Broumovske Steny, Góry Stołowe)
 • wędrówka 100km z Witkowa Śląskiego do Janowic Wielkich (przez Góry Kamienne, Karkonosze, Góry Kaczawskie)
 • wędrówka 70km – moja pierwsza wędrówka solo z psami (przez Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Góry Stołowe)
 • wędrówka 90km Szlakiem Orlich Gniazd (do dokończenia wkrótce)
 • ...oraz mnóstwo, MNÓSTWO pomniejszych wędrówek!

Co robimy?

Dzikość w Sercu tworzę dla osób takich jak my. Podróżujących blisko lub daleko. Z dwoma psami lub żadnym. Z wieloletnim doświadczeniem lub dylematami pierwszej podróży. Śpiącym pod gołym niebem lub kompletującym sprzęt na pierwszy nocleg w lesie. Łączy nas jedno – węszymy przygodę za każdym rogiem.

Nasze treści czekają na Ciebie...

 • na blogu dzikoscwsercu.pl - tu dzielę się doświadczeniem zdobytym na szlaku. Nieustannie zmierzam do tego, by stworzyć tam kompletną encyklopedię wędrówek z psem. Przewodnik, który pomoże Ci zaplanować i przygotować się do pierwszego spaceru po górach, noclegu pod namiotem, podróży pociągiem z psem lub… znaleźć swoją własną dzikość w sercu.
 • na Instagramie @dzikoscwsercu - tu znajdziesz codzienne relacje z naszych wojaży, zdjęcia, śmiesznostki, newsy i patenty
 • już wkrótce (na jesień) także w książce-poradniku o podróżach z psem, wydawanej pod skrzydłami wydawnictwa!

W przyszłości....

Chcemy dalej opowiadać o swoich przygodach i wciąż być inspiracją dla naszych odbiorców do wychodzenia z domu i sięgania po przygody, które do tej pory wydawały im się odległe. Po prostu! A którędy do tego celu dojdziemy? Czy skręcimy w filmy, czy w podcasty, czy zostaniemy przy treściach na blogu? Czy skupimy się na opisach Polski, czy sami sięgniemy po bardziej egzotyczną przygodę?

Kto wie!

Byle do przodu i byle razem z psami - i z Wami! :)

The best of Dzikość wybrane dla Ciebie

Żeby jeszcze lepiej się poznać, koniecznie przeczytaj ten zestaw postów i wrzutek!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika Fox
Monika Fox
Próg: 20 zł
Olimpia Ludwiczak
Olimpia Ludwiczak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Małgorzata K. Pietrzykowska
Małgorzata K. Pietrzykowska
Próg: 10 zł
Jacek Radłowski
Jacek Radłowski
Próg: 20 zł
Kamila Kowalska
Kamila Kowalska
Próg: 20 zł