e-prawapracownika.pl

W Patronite od 01.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie

Dbanie o aktualną wiedzę dotyczącą przepisów

210 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

210 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi na zakup miesięcznej prenumeraty gazet i czasopisma dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych co przełoży się na regularne wpisy na blogu. Staram się żeby wpisy na blogu ukazywały się raz w tygodniu.

Lubię czytać, lubię dzielić się wiedzą tylko, że zdobycie wiedzy którą się chcę podzielić kosztuje.

Utrzymanie bloga

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Roczna kwota na utrzymanie serwera, domeny i stałej podstawowej obsługi technicznej bloga polegającej między innymi na kopiach bezpieczeństwa, aktualizacjach, zabezpieczeniu przed podstawowymi atakami i wirusami oraz przed spamem.

Po jednej z aktualizacji którą wykonywałam samodzielnie zniknęło z bloga ok 900 pytań testowych w tym ok 2 500 propozycji odpowiedzi do tych pytań a po kolejnej wykonanej kilka dni później zniknęło ok 2 tysiące komentarzy na blogu. W związku z licznymi awariami technicznymi w które obfitował rok 2020 zdecydowałam się na stałą obsługę techniczną bloga i od końca roku 2020 blog ma już stałą opiekę techniczną świadczoną przez profesjonalną i cenowo rozsądną oraz życzliwą Firmę którą znalazłam w odmętach internetu w chwili gwałtownej potrzeby:)

Wzory dokumentów kadrowych

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Ponowne opracowanie wzorów dokumentów kadrowych do pobrania oraz przebudowa strony z tymi dokumentami najlepiej z podziałem na kategorie tematyczne.

Po otrzymaniu tej kwoty opracuję niezbędne wzory dokumentów dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz udostępnię na przebudowanej stronie do bezpłatnego ich pobierania.

Tak jak jest już na blogu: górna belka - zakładka "wzory dokumentów"
http://e-prawapracownika.pl/wzory-dokumentow-kadrowych/

Praca bardzo czasochłonna ale też satysfakcjonująca po spojrzeniu na liczniki pobrań dokumentów.
Zostań Patronem