Each One Teach One

W Patronite od 09.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 598

Liczba Patronów: 501

Zostań Patronem
Kup na prezent
35 patronów
860 miesięcznie
16 950 łącznie
Each One Teach One to Podcast oraz kanał na YouTube, którego celem jest podnoszenie świadomości ludzi. Poprzez najwyższej jakości filmy, audycje oraz artykuły na Blogu, realizuję motto: "Kreatywnie, Pozytywnie, Zdrowo". Zapraszam do świata Podcastu w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

O Autorze

Witajcie! Nazywam się Michał "Vasquez" Plewniak. Jestem twórcą Bloga, Podcastu oraz kanału na YouTube o nazwie: Each One Teach One - Kreatywnie, pozytywnie, zdrowo. W publikacjach internetowych, podczas zajęć stacjonarnych oraz podczas wykładów, dzielę się użytecznymi informacjami, które pomagają usprawniać życie człowieka.

Historia.

Ostatnie 19 lat mojego życia spędziłem na wielu aktywnościach twórczych, które wzbogaciły moją wiedzę w różnych dziedzinach życia. Pozwól, że przedstawię Ci, jak wszelkie pasje przekładają się na wartościowe treści, którymi pragnę się z Tobą podzielić.
 

Życie to sztuka.

W 1999 roku zacząłem swoją przygodę z tańcem Break Dance (Breaking), gdzie przez ponad 5 lat razem z grupą taneczną wielokrotnie wygrywaliśmy Ogólnopolskie Zawody Taneczne. W 2006 roku zostałem dyplomowanym instruktorem pracy z ciałem, następnie sędzią turniejów tanecznych w kraju i za granicą. Taniec szybko przerodził się z ruchu, w twórczość muzyczną co pozwoliło mi zostać Dj'em i zagrać setki imprez oraz koncertów w całej Polsce. Zajmowałem się również produkcją muzyki dla wielu artystów, znanych oraz niszowych. Od 2010 roku zacząłem zgłębiać fundamenty z zakresu tworzenia Video (reżyseria, techniki, sprzęt, montaż). Upór oraz chęć w zdobywaniu wiedzy, zaowocowała współpracą z muzykami, agencjami, wytwórniami muzycznymi, na planach teledysków, w reklamach oraz na dużych eventach.

Przemiana.

W 2012 roku postanowiłem diametralnie zmienić swój styl życia. Zacząłem zastanawiać się co mogę zrobić z całym doświadczeniem, które zebrałem podczas tych wszystkich lat praktyki wielu kreatywnych rzeczy. Zdecydowałem, że zacznę dzielić się wszystkim co potrafię robić! Jedynym elementem, którego mi brakowało to...zdrowie! Będąc już ekspertem w kilku dziedzinach, nadal zmagałem się z alergiami oraz słabą odpornością. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce.

Zmieniając totalnie swój sposób odżywiania, pozbyłem się wszystkich dolegliwości, na które cierpiałem! Posiłkowałem się jedynie literaturą, wiedzą z Internetu oraz konsultowałem się ze specjalistami. To pozwoliło mi niesamowicie usprawnić moje zdrowie a tym samym uruchomić nieodwracalny proces samorozwoju, który trwa po dziś dzień. Zmiany na poziomie fizycznym, wpłynęły na poziom umysłu oraz świadomości. Z całej wiedzy i praktyki, którą posiadłem wyłonił się pomysł Podcastu oraz Bloga! Najpierw w formie audio a obecnie pełnoetatowego kanału na YouTube.

Obecnie zapraszam niesamowitych gości, którzy zajmują się szeroko rozumianym rozwojem świadomości. Żaden temat nie jest mi straszny oraz nie warty do poruszenia. Życie nie jest czarno-białe, dlatego korzystając z całej palety barw, dostrzegamy jak pięknym jest ono zjawiskiem. Ludzi, którzy zauważają piękno życia zapraszam do rozmowy w Podcaście, aby podzielili się swoją historią a tym samym zainspirowali innych do wchodzenia we własne ograniczenia i przezwyciężanie ich. A takich ludzi w Polsce nie brakuje. Niekiedy jest kontrowersyjnie a innym razem bardzo przyziemnie. Ale za każdym razem jest ciekawie!:)

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Natalia Dorożyńska
Natalia Dorożyńska
Próg: 10 zł
Mateusz Szydłowski
Mateusz Szydłowski
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Renata Roslak
Renata Roslak
Próg: 10 zł
Anna Grelak
Anna Grelak
Próg: 10 zł
Katarzyna Błaszczyk
Katarzyna Błaszczyk
Próg: 10 zł