EDU Afryka

W Patronite od 24.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 731

Liczba Patronów: 902

Zostań Patronem
11 patronów
420 miesięcznie
2 839 łącznie
Wspieramy edukację dzieci w Beninie, w Afryce Zachodniej. Dożywianie uczniów z rodzin najuboższych. Wyprawki szkolne. Korepetycje. Przyszkolne świetlice, w których dzieci bawiąc się i tworząc rozwijają kompetencje, które ułatwiają naukę szkolną i budują wiarę we własne siły i poczucie wartości.

O Autorze

EDU AFRYKA.
https://web.facebook.com/EDUAfryka/
http://www.eduafryka.org/

Wspieramy edukację dzieci i młodzieży w Beninie i w Togo.

Współpracujemy z publicznymi szkołami podstawowymi oraz gimnazjami.

Prowadzimy akcję dożywiania uczniów w szkołach, wspieramy kantyny szkolne. Stworzyliśmy trzy przyszkolne świetlice, w których dzieci bawiąc się i tworząc rozwijają kompetencje i dyspozycje, które ułatwiają im naukę szkolną. Aktywność ta stanowi też uzupełnienie tego, czego nie zapewnia tutejsza szkoła. Ogromy nacisk kładziemy na budowanie wiary we własne siły, poczucia własnej wartości. Wierzymy, że dzięki temu pełniej rozwijają swoje możliwości i mają więcej siły aby walczyć o swoje dobre miejsce społeczności.

Doskonała znajomość lokalnych uwarunkowań i stała obecność naszej koordynatorki na miejscu, pozwala realnie wpływać na kariery szkolne dzieci, kształcenie zawodowe pozwalające na osiągnięcie samodzielności w dorosłym życiu.Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Agnieszka Grzelak
Agnieszka Grzelak
Próg: 32 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anna Olej-Kobus
Anna Olej-Kobus
Próg: 69 zł
Anonimowy patron
Próg: 69 zł
Anna Sumarowska
Anna Sumarowska
Próg: 32 zł
Beata Machul-Telus
Beata Machul-Telus
Próg: 15 zł