Portal estoński - Eesti.pl

W Patronite od 26.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2568

Liczba Patronów: 1982

Zostań Patronem
2 patronów
12 miesięcznie
426 łącznie

Estońska przyroda

600 zł

71%

osiągnięto

174 zł

brakuje

Cel: 1 artykuł miesięcznie poświęcony estońskiej przyrodzie i atrakcjom kraju. Dzięki osiągnięciu tego celu będziemy mogli opowiedzieć czym jest piąta pora roku, studnia czarownic czy pokazać Park Narodowy Lahemaa.

Historia i polsko-estońskie relacje

900 zł

47%

osiągnięto

474 zł

brakuje

Cel: 1 artykuł miesięcznie poświęcony estońskiej historii i relacjom polsko-estońskim. Estonia ma ciekawą historię - na jej terytorium w ciągu wieków ścierały się wpływu wielu potęg regionalnych. Historia Estonii splata się w wielu punktach z historią Polski. Osiągniecie tego celu pozwoli co miesiąc publikować o historii Estonii lub o historii relacji polsko-estońskich - o panowaniu Rzeczypospolitej nad południową Estonią, o Dorpatczykach czy o wielu mniej znanych, ale zasłużonych dla obu społeczeństw osobach.

Estońska kultura

300 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Cel: 1 artykuł miesięcznie poświęcony estońskiej kulturze. Śpiew leelo, matriarchat na wyspie Kihnu, staroobrzędowcy a może szwedzkie ślady w estońskiej kulturze? Po osiągnięciu tego progu raz w miesiącu na stronach Eesti.pl ukaże się artykuł poświęcony estońskiej kulturze.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Joanna Ciesielska
Joanna Ciesielska
Próg: 9 zł
Michal Krasowski
Michal Krasowski
Próg: 3 zł