Avatar użytkownika

Egzoovet

0
patronów
0 
miesięcznie
1 665 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 665 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie! Cieszę się, że postanowiłeś mnie wesprzeć!
10 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie!
Będąc w tej grupie patronów będziesz miał czynny udział w kwestiach związanych z tematyką artykułów, videoblogów i podcastów poprzez dostęp do tajnej grupy na facebooku!
20 zł miesięcznie
Wszystko co w powyższych progach +
- umieszczenie na prowadzonych blogach twojego imienia, nazwiska lub ksywki w dziale Patroni
- umieszczenie na planszy końcowej filmu na YT twojego imienia, nazwiska lub ksywki
50 zł miesięcznie
Status: Żubr
Wow! Dzięki! Nieźle! Widać, że jesteś Królem puszczy! Wbijasz na mojego Patronite z tarana i nie bierzesz jeńców! Drzewa kłaniają Ci się w pas, a nawet największe dziki pokornie uciekają w krzaki.
Czuję twój czujny wzrok na karku gdy przygotowuję materiał!

Wszystko co w powyższych progach +
- trzy razy do roku otrzymasz ode mnie dedykowane zdjęcie z pacjentem/ z planu filmowego/ z codziennych przygód byś mógł zawsze pamiętać, że Egzoovet o Tobie myśli
- raz do roku otrzymasz gadżet (koszulka, kubek)
100 zł miesięcznie
Status: Anakonda
Dobrze wiesz, że lubię gady, a węże ubóstwiam jak Aztekowie. Jakbym mógł więc inaczej podejść do tak wysokiego progu?
Tak jak anakonda, otulasz mocno swoim wsparciem moją działalność, ale z dużo większą ilością ciepła :P
Jeżeli jesteś w tym miejscu, to nie wiem jak mam Ci podziękować. Każda złotówka to w mojej pracy kamień milowy, ale ty ciskasz we mnie meteoryty milowe.

Wszystko co w powyższych progach do 20zł +:
- cztery razy do roku otrzymasz ode mnie dedykowane zdjęcie z pacjentem/ z planu filmowego/ z codziennych przygód byś mógł zawsze pamiętać, że Egzoovet o Tobie myśli
- 2 razy do roku otrzymasz gadżet (koszulka, kubek)
- jeżeli tylko pojawi się taka możliwość zaproszę Ciebie do udziału w moim filmiku/podcaście lub innym materiale

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Egzoovet w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Egzoovet, lek. wet. Przemysław Łuczak, twórca internetowy, blogger. Przybliżam świat weterynarii, jestem głosem zwierząt, a czasem ich tłumaczem.
Prezes fundacji pomagającej gadom Help4Herps

Cześć!

Nazywam się Przemek Łuczak i jestem lekarzem weterynarii. Jestem Prezesem fundacji Help4Herps, a także prowadzę małą firmę szkoleniową. 

 Jestem absolwentem Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie. Od 2013 roku czynnie zajmuje się leczeniem zwierząt towarzyszących, a szczególnym obiektem moich zainteresowań zostały zwierzęta określane mianem "egzotycznych". Moja praktyka obejmuje zarówno gady i płazy jak i gryzonie i zajęczaki i bezkręgowce egzotyczne.

Wszystko zaczęło się jeszcze w liceum od kilku sztuk straszyków australijskich, następnie potoczyło się już lawinowo poprzez ptaszniki, jaszczurki, węże, jeże, świnki morskie i króliki :)

Doświadczenia, z tymi jakże nietypowymi pacjentami nabywałem w ogrodzie zoologicznym w Gdańsku i Warszawie, a także w renomowanej przychodni "Salvet", której chyba nie trzeba przedstawiać. W życiu zawodowym miałem także przyjemność realizować się jako lekarz w przychodni "Pulsvet" i lecznicy "Ogonek" współpracując z krajową czołówką lekarzy jeśli chodzi o małe ssaki egzotyczne. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielilem się z czytelnikami portalu e-lecznica.pl, a także na łamach czasopisma "Zeszyty terrarystyczne".

Od kilku lat działam w internecie. Od 2019 Egzoovet pojawił się na YouTube, a od 2020 na Spotify w formie podcastów. 

Prowadzę kilka blogów:

 

To moje podejście do weterynarii, nie tylko z zakresu ciekawych przypadków, ale też moje przemyślenie o etyce tego zawodu, o realiach pracy w Polsce. Znajdziecie tu sporo artykułów poruszających zagadnienia związane z etyką, prawidłowymi i nieprawidłowymi relacjami na linii zwierzę człowiek. Niektóre moje stwierdzenia i porównania mogą być szokujące, czasem może coś delikatnie przejaskrawię - trudno :)
Wszystko by zwierzakom żyło się lepiej

O weterynarii - wokoło weterynarii. Vetlifestyle to projekt skierowany do lekarzy i studentów weterynarii. Tu dzielimy się poradami, ciekawymi pomysłami, ale także dylematami i problemami z naszego zawodowego podwórka.

To projekt od lekarzy dla lekarzy. Źródło inspiracji, wsparcia, wymiany doświadczeń. Zapraszamy do tego projektu też Ciebie. Dziel się z nami swoimi przemyśleniami, wątpliwościami i poradami. Tworzymy tutaj społeczność bez hejtu, wywyższania się, niepotrzebnych problemów.

Na facebooku znajdziecie mnie jako Egzoovet, Vetlifestyle, Egzotyczna Diagnostyka laboratoryjna, EgzooEdu.

Moich podcastów możecie posłuchać zarówno na stronach internetowych jak i na spotify.

...a także obejrzeć na YouTube

Pragnę dzielić się z wami moimi przemyśleniami o swojej pracy, o zwierzętach. Udzielać wam fachowych porad, tłumaczyć na "ludzki" język zagmatwane kwestie medyczne. 

Egzoovet stał się  obecnie najbardziej popularnym fanpage'em weterynaryjnym na polskim facebooku, ale to dla mnie ciągle za mało :) 

Chciałbym trochę "skomercjalizować" swoją działalność internetową by dostarczać jeszcze lepszy materiał zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznym. 

Pomożecie? :)

Cele Autora

Dobre wsparcie
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Dzięki takiemu wsparciu będę mógł poświęcić się pracy internetowej jeszcze bardziej niż dotychczas, serwując wam porządny kawał dobrego materiału!
- 2 artykuły miesięcznie na Egzoovet
- 2 artykuły na Vetlifestyle
- 1 filmik na YouTube
- 1 podcast
Mocne wsparcie
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Dzięki takiemu wsparciu będę mógł pozwolić sobie na większe inwestycje w sprzęt, drobną pomoc osób z zewnątrz do montowania i obróbki, przez co na pewno poprawi się jakość techniczna oferowanych wam materiałów! Wiąże się z tym też to, że będę mógł przygotowywać dla was więcej zawartości!
Miesięcznie:
- 2 -3 artykuły na Egzoovet
- 2 artykuły na Vetlifestyle
- 1 -2 filmiki na YouTube
- 1 - 2 podcasty
!!!POTĘŻNE!!! wsparcie
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Wszystko co powyżej, a także:
- więcej gości, więcej wyjazdów
- pojawią się ciekawe wywiady
- zaczniemy realizować konkursy dla fanów

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Egzoovet już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kasia Gwoździewicz
Kasia Gwoździewicz
10 zł
Agnieszka Orzech
Agnieszka Orzech
50 zł
Grzegorz Zielinski
Grzegorz Zielinski
10 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.