Strefa Patrona:

Kraków
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

50 zł

łącznie

EkstraMisja.pl istnieje od 2016 roku. Od tamtej pory miłośnicy przygody, włóczykije i podróżnicy z prawdziwego zdarzenia mogą spać spokojnie. Na blogu znajdują inspiracje, nieprzekłamane testy sprzętów turystycznych czy sportowych, a także sprawdzone porady, które ułatwią im życie w drodze.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

 

EkstraMisja.pl to miejsce, gdzie każdy kochający podróże może dowiedzieć się czegoś ciekawego.

 

EkstraMisja.pl powstała, by:

 1. Propagować aktywne formy spędzania wolnego czasu;

 2. Poruszać tematy ważne i mniej ważne w świecie;

 3. Inspirować do spełniania marzeń;

 4. Doradzać w kwestii wyboru sprzętu, samodzielnego serwisowania go, itd.

 5. Relacjonować wyjazdy;

 6. Udowadniać, że nie trzeba być celebrytą ze sztabem ludzi aby zobaczyć kawał świata.

TRZY RAZY W TYGODNIU
PO 19.00
NA EKSTRAMISJA.PL
POJAWIA SIĘ COŚ NOWEGO

Do tej pory udało się zrealizować projekty:

 • "Eks.Misja do Gruzji" - ponad miesięczna wyprawa przez kraj chinkali i dobrego wina

 • "Nadmorskie opowieści" - kilkutygodniowa, rowerowa wyprawa polskim wybrzeżem, od granicy niemieckiej do rosyjskiej

 • "Green Velo EKSTRA Tour" - 2500 km pokonanych w siedem tygodni, podczas rowerowego przejazdu wzdłuż szlaku Green Velo 

 

 

Po co Patronite?

 

Odpowiedź jest prosta: dla rozwoju. Nie da się być, istnieć stojąc w miejscu - szczególnie w świecie zmieniającym się z dnia na dzień. By nadążyć za oczekiwaniami i potrzebami Czytelników, trzeba próbować wciąż nowych rzeczy. Wsparcie, które do tej pory EkstraMisja otrzymywała od swoich Czytelników było i jest potrzebne nadal. Jednak przyznajmy szczerze: samymi lajkami i komentarzami nie pokryje się kosztów działalności bloga. Do tej pory EkstraMisja utrzymywała się samodzielnie. Dziś przyszedł czas, by prosić Cię o pomoc w realizacji projektów, które wciąż rodzą się w Naszych głowach. 

 

Planowane zakupy:

 •  Lustrzanka z możliwością nagrywania filmów Full HD - pozwoli ona na wzbogacenie treści o filmy z podróży, a także umożliwi realizację autorskich programów dokumentalnych;

 • Statywy, slidery, żurawie filmowe - mają ścisły związek z punktem wyżej, a pozwolą stworzyć niebanalne ujęcia z odwiedzonych miejsc oraz w czasie tworzenia programu;

 • Laptop - stary powoli przestaje spełniać swoją funkcję - szczególnie w podróży, gdzie niezbędny jest niezawodny sprzęt;

 • Bilety - świat staje się coraz bardziej pazerny i niestety nie wszędzie wejdzie się za darmo;

 • Zakwaterowanie - tworzenie artykułów o ciekawych miejscach wymaga czasami dłuższego pobytu w nim;

Prócz tych planowanych wydatków dochodzi oczywiście koszt utrzymania domeny, dzięki której wpisując "EkstraMisja.pl" na pasku swojej przeglądarki trafisz właśnie na nią, a nie inną, nieciekawą stronę. 

 

Za wsparcie mnie choćby najniższą kwotą będę Ci dozgonnie wdzięczny. Dzięki Tobie EkstraMisja może istnieć i rozwijać się. To dla mnie naprawdę ważne!

 

Dzięki z góry!

 

  

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Umówmy się na wirtualną kawę. Albo 2forU w McDonald's. I "spotykajmy się" raz w miesiącu. Piątka do piątki, a wkrótce zobaczysz, że uzbiera się niezła sumka. A jeśli będziemy mogli się kiedyś spotkać w realu, podziękuję Ci osobiście.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Powiem Ci, że masz gest. Mieszko w moim ręku potrafi zdziałać cuda. To jeden bilet na PolskiegoBusa, wstęp do muzeum lub innej atrakcji. Wspierając mnie za tą kwotę otrzymujesz w zamian dostęp do zamkniętej grupy, która będzie miała dostęp do dodatkowych artykułów czy materiałów wideo na YouTube. Dodatkowo będę Ci dozgonnie wdzięczny za wsparcie.

UWAGA! GRATIS! Wspierając mnie za tą kwotę otrzymasz bezpłatnie przewodnik EkstraMisji po Gruzji. Premiera już wkrótce.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
To jest już dla mnie konkretna rzecz. Właśnie opłaciłeś mi nocleg w jakimś ciekawym mieście i nie będę musiał spać pod mostem. Twoja persona będzie widoczna w relacji jako "Patron Wyjazdu".
Trafiasz oczywiście na listę dziękczynną oraz otrzymujesz dostęp do nagród z progu 10 zł.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Wkroczyłeś na zupełnie inny poziom. Wpisałeś się na listę "Oficjalnych Sponsorów", która zajmuje szczególne miejsce na blogu EkstraMisja. W filmach na YouTube Twoje nazwisko będzie pojawiało się w napisach końcowych. Otrzymasz również dostęp do niepublikowanych artykułów i filmów, trafisz na listę osób, którym podziękuję osobiście przy najbliższym spotkaniu oraz otrzymasz przewodnik EkstraMisji po Gruzji.

Dodatkowo RAZ na TRZY miesiące losowo wybrana osoba wspierająca mnie tą kwotą otrzyma prezent niespodziankę.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jeśli postanowiłeś przekazać mi taką sumę, ja pozwolę Ci rozgościć się w moim sercu. Dostaniesz wszystkie przywileje przewidziane dla niższych kwot. Możesz wybrać także sprzęt, który kupię i zrecenzuje lub wyznaczyć mi kierunek wyjazdu. Oczywiście w granicach rozsądku:)
I tak, uścisk dłoni też przewiduję:)
Zostań patronem

Wyszukiwarka

Wybierz