EkstraMisja.pl

W Patronite od 20.10.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
50 zł łącznie

Tanie podróżowanie - program podróżniczy

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Jesteśmy pasjonatami podróży tanich ale naładowanych atrakcjami, pięknymi widokami i niezwykłymi przeżyciami. To samo będziemy chcieli pokazać w naszym autorskim programie. Jego odcinki początkowo planujemy publikować raz w tygodniu (przy zrealizowaniu założonego celu). Z czasem, jeśli program będzie cieszył się popularnością a Ty będziesz chciał oglądać więcej materiałów, wprowadzimy również kolejne dni publikacji.

Nasz autorski program podróżniczy będzie pokazywał ciekawe miejsca - zarówno te oczywiste jak i nie , które według nas warto odwiedzić. Pokażemy Ci co zobaczyć i jak zorganizować wycieczkę tak, by portfel zbytnio nie ucierpiał?
Dodatkowo najciekawsze odcinki zostaną wzbogacone o relację tekstową wraz z obszerną galerią zdjęć czy bardziej szczegółowym kosztorysem, co pozwoli Ci zrealizować podobną podróż bez zaskoczenia związanego z nieoczekiwanymi wydatkami.

Program będzie dostępny na YouTube i CDA, jak również na Facebooku.

Środki zgromadzone z tego celu przeznaczymy na realizację przynajmniej czterech odcinków w miesiącu. Kwota zawiera wszelkie koszty które przewidujemy przeznaczyć na podróż oraz napisanie relacji i montaż filmów.

Zainteresowany? Zachęcamy do zrzucenia się na ten jakże szczytny cel.
Zostań Patronem