Emil Olejnik

W Patronite od 13.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1312

Liczba Patronów: 2116

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
270 miesięcznie
2 400 łącznie

Zebranie środków na studia w Juilliard School of Music w Nowym Jorku

150 000 zł

1%

osiągnięto

147 600 zł

brakuje

Juilliard School of Music w Nowym Jorku już od wielu lat stoi na szczycie rankingów uniwersytetów artystycznych. Według artystów z całego świata, jest uczelnią marzeń, pozwalającą na niezachwiany rozwój artystyczny i intelektualny pod okiem najbardziej utytułowanych pedagogów w Stanach Zjednoczonych.
Ukończenie Juilliard School of Music otworzy mi wszystkie drogi do kariery artystycznej i pozwoli na aktywne kształtowanie i promowanie polskiej kultury i sztuki. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas studiów na tak prestiżowej uczelni zagwarantuje mi pełne przygotowanie do dojrzałego życia artystycznego i uwiarygodni mnie jako artystę.

Pomimo ogromnego sukcesu jakim jest dostanie się na Juilliard School of Music, gdzie próg przyjęć nie przekracza 6%, zostałem pozostawiony sam sobie w kwestiach finansowych. Edukacja w Stanach Zjednoczonych jest niezwykle kosztowna, a wsparcie polskiego rządu czy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego prawie żadne. Za mój wysoki poziom artystyczny mogę liczyć na stypendium w wysokości 20,000$ od Juilliard School of Music. Jednak nie pokrywa to wszystkich kosztów w skład których wchodzą; czesne, życie w Nowym Jorku, ubezpieczenie, podróże etc. Dlatego też poszukuje alternatywnego wsparcia finansowego oraz patronów, którzy gotowi są wesprzeć młodego aspirującego artysty.
Najnowsi Patroni
Magda
Magda
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Barbara Dąbrowska
Barbara Dąbrowska
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Piotr Maliszewski
Piotr Maliszewski
Próg: 10 zł