Avatar użytkownika

Emil Olejnik

1
patron
200 
miesięcznie
5 600 
łącznie
1
patron
200 zł 5 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jestem wdzięczny za każda pomoc i okazanie serca . Dziękuję każdemu Patronowi za wsparcie Mojej podróży artystycznej.
20 zł miesięcznie
Dzięki Grupie Patronów mogę spełnić moje marzenie.
Dotarłem już tak daleko a dzięki Wam mogę iść dalej.

Dlatego w sposób szczególny każdemu z Was chciałbym podziękować , wysyłając list z podziękowaniami .
Jeśli oczywiście prześlecie dane adresowe.
50 zł miesięcznie
Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, na której relacjonowane są moje wszelkie przeżycia artystyczne (festiwale, kursy, konkursy oraz koncerty) a także fragmenty z życia i studiów w Nowym Jorku.
100 zł miesięcznie
Dedykowane nagranie poruszającej III części Sonaty Wiolonczelowej g-moll Fryderyka Chopina, wraz z podziękowaniem i dołączonym autografem.
200 zł miesięcznie
Spotkanie online podczas którego opowiem o szczegółach mojego życia artystycznego w Nowym Jorku oraz dedykowane nagranie 30 minutowego recitalu wraz z podziękowaniem i autografem.
500 zł miesięcznie
Specjalne zaproszenie oraz dwa bilety VIP na mój koncert/recital na żywo oraz rozmowa po koncercie i autograf.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Emil Olejnik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem studentem Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu, gdzie kształcę się w klasie wybitnego niemieckiego wiolonczelisty Reinharda Latzko. W tym roku pomyślnie zdałem egzaminy wstępne na Juilliard School of Music w Nowym Jorku, gdzie rozpocznę studia już we wrześniu 2021 roku.

Obecnie jestem studentem Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu. Edukacja w mieście przepełnionym kulturą i tradycjami muzycznymi bardzo rozwinęła moje umiejętności. Wysoki poziom nauczania i inspirujące środowisko przygotowały mnie na kolejne kroki na mojej drodze do profesjonalnej kariery artystycznej.W listopadzie 2020 roku zdecydowałem się na podejście do egzaminów wstępnych na najbardziej prestiżową uczelnie muzyczną na świecie, którą jest Juilliard School of Music w Nowym Jorku. Po procesie rekrutacji trwającym niemal 5 miesięcy, w kwietniu tego roku otrzymałem informacje o moim przyjęciu na studia w Juilliard School of Music. Próg przyjęci na tej uczelni nie przekracza 6%.

Cele Autora

Zebranie środków na studia w Juilliard School of Music w Nowym Jorku
  • 150 000 zł
  • 144 400 zł brakuje
3%
Juilliard School of Music w Nowym Jorku już od wielu lat stoi na szczycie rankingów uniwersytetów artystycznych. Według artystów z całego świata, jest uczelnią marzeń, pozwalającą na niezachwiany rozwój artystyczny i intelektualny pod okiem najbardziej utytułowanych pedagogów w Stanach Zjednoczonych.
Ukończenie Juilliard School of Music otworzy mi wszystkie drogi do kariery artystycznej i pozwoli na aktywne kształtowanie i promowanie polskiej kultury i sztuki. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas studiów na tak prestiżowej uczelni zagwarantuje mi pełne przygotowanie do dojrzałego życia artystycznego i uwiarygodni mnie jako artystę.

Pomimo ogromnego sukcesu jakim jest dostanie się na Juilliard School of Music, gdzie próg przyjęć nie przekracza 6%, zostałem pozostawiony sam sobie w kwestiach finansowych. Edukacja w Stanach Zjednoczonych jest niezwykle kosztowna, a wsparcie polskiego rządu czy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego prawie żadne. Za mój wysoki poziom artystyczny mogę liczyć na stypendium w wysokości 20,000$ od Juilliard School of Music. Jednak nie pokrywa to wszystkich kosztów w skład których wchodzą; czesne, życie w Nowym Jorku, ubezpieczenie, podróże etc. Dlatego też poszukuje alternatywnego wsparcia finansowego oraz patronów, którzy gotowi są wesprzeć młodego aspirującego artysty.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Emil Olejnik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
200 zł
Magda
Magda
50 zł
Barbara Dąbrowska
Barbara Dąbrowska
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.