Emil Olejnik

W Patronite od 13.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1499

Liczba Patronów: 2827

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
220 miesięcznie
3 040 łącznie

Zebranie środków na studia w Juilliard School of Music w Nowym Jorku

150 000 zł

2%

osiągnięto

146 960 zł

brakuje

Juilliard School of Music w Nowym Jorku już od wielu lat stoi na szczycie rankingów uniwersytetów artystycznych. Według artystów z całego świata, jest uczelnią marzeń, pozwalającą na niezachwiany rozwój artystyczny i intelektualny pod okiem najbardziej utytułowanych pedagogów w Stanach Zjednoczonych.
Ukończenie Juilliard School of Music otworzy mi wszystkie drogi do kariery artystycznej i pozwoli na aktywne kształtowanie i promowanie polskiej kultury i sztuki. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas studiów na tak prestiżowej uczelni zagwarantuje mi pełne przygotowanie do dojrzałego życia artystycznego i uwiarygodni mnie jako artystę.

Pomimo ogromnego sukcesu jakim jest dostanie się na Juilliard School of Music, gdzie próg przyjęć nie przekracza 6%, zostałem pozostawiony sam sobie w kwestiach finansowych. Edukacja w Stanach Zjednoczonych jest niezwykle kosztowna, a wsparcie polskiego rządu czy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego prawie żadne. Za mój wysoki poziom artystyczny mogę liczyć na stypendium w wysokości 20,000$ od Juilliard School of Music. Jednak nie pokrywa to wszystkich kosztów w skład których wchodzą; czesne, życie w Nowym Jorku, ubezpieczenie, podróże etc. Dlatego też poszukuje alternatywnego wsparcia finansowego oraz patronów, którzy gotowi są wesprzeć młodego aspirującego artysty.