Emil Olejnik

W Patronite od 13.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1499

Liczba Patronów: 2827

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
220 miesięcznie
3 040 łącznie
Jestem studentem Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu, gdzie kształcę się w klasie wybitnego niemieckiego wiolonczelisty Reinharda Latzko. W tym roku pomyślnie zdałem egzaminy wstępne na Juilliard School of Music w Nowym Jorku, gdzie rozpocznę studia już we wrześniu 2021 roku.

O Autorze

Obecnie jestem studentem Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu. Edukacja w mieście przepełnionym kulturą i tradycjami muzycznymi bardzo rozwinęła moje umiejętności. Wysoki poziom nauczania i inspirujące środowisko przygotowały mnie na kolejne kroki na mojej drodze do profesjonalnej kariery artystycznej.W listopadzie 2020 roku zdecydowałem się na podejście do egzaminów wstępnych na najbardziej prestiżową uczelnie muzyczną na świecie, którą jest Juilliard School of Music w Nowym Jorku. Po procesie rekrutacji trwającym niemal 5 miesięcy, w kwietniu tego roku otrzymałem informacje o moim przyjęciu na studia w Juilliard School of Music. Próg przyjęci na tej uczelni nie przekracza 6%.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika