Strefa Patrona:

18

patronów

500 zł

miesięcznie

4325 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
124
miesięczne wsparcie
133
liczba patronów

  eMisjaTv, czyli świat przedstawiony takim jaki jest, bez cenzury i poprawności politycznej. Niezależne, prawdziwie polskie media? To możliwe! Jeśli zbudujemy je sami od podstaw.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
50 %
100%
osiągnięto 50%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Podstawa płynnej działalności
To minimalna stawka gwarantująca płynność naszej działalności. Dzięki niej będziemy mieli pewność, że stać nas na przejazd i realizację tematu w dowolnym miejscu w Polsce.
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Fundusz restrukturyzacyjny
Pieniądze te pomogą nam utrzymać wysoki technicznie poziom. Dzięki nim będziemy w stanie modernizować sprzęt, dokonywać regularnych przeglądów i napraw oraz pozyskiwać nowinki techniczne.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4500 zł
Redakcja
Dzięki tym pieniądzom będziemy w stanie porzucić wolontariat i wszelkie dodatkowe zajęcia, a cały nasz wysiłek przekierować na budowę redakcji z prawdziwego zdarzenia, bazującej na pracy profesjonalistów. Wreszcie będziemy mogli zatrudnić tych ludzi, których najbardziej nam potrzeba.

O Autorze

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Jest to wyraz poparcia dla tego co robimy. Jeśli chce Ci się otworzyć konto, wpisać dane i wykonać przelew, tzn. że nasza praca ma dla Ciebie znaczenie. Dla nas z kolei znaczenie ma taka forma poparcia. Do pewnego etapu ma ona wymiar jedynie symboliczny, lecz w większej skali może naprawdę "przenosić góry".
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 5
10 zł brzmi niemal jak podatek na rzecz narodowych mediów. Co prawda dziś nawet paczka papierosów kosztuje drożej, ale kawę można już za to kupić. I tutaj wierzcie lub nie, lecz w naszej pracy ma ona kluczowe znaczenie! Za 10 zł oferujemy to co najważniejsze - przytomny, błyskotliwy i czujny zespół. Nawet poranne zdjęcia, po nieprzespanej nocy, nie będą już nam straszne!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 8
Była już kawa, to teraz czas na obiad. Słaby i wątły reporter nie poradzi sobie z tłumem dziarskich emerytek. Także operator doceni dobry obiad, po którym ręka pewniej trzyma kamerę, a statyw wydaje się lżejszy. W zamian oferujemy Wam zdjęcia z tych chwil, gdy byliśmy głodni, zmęczeni i wszystko się po prostu sypało. W tym kontekście Muppety wysiadają. No, ale czego się nie robi dla naszych wspaniałomyślnych widzów :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
50 zł to już konkretna sprawa, gdyż za tyle możemy pojechać np. z Łodzi do Warszawy. Siedziba w centrum Polski ma swoje plusy, gdyż nigdzie nie jest stąd nazbyt daleko, lecz spójrzmy prawdzie w oczy - zarówno ciekawi ludzie jak i wydarzenia omijają nasze miasto szerokim łukiem, dlatego większość naszych materiałów realizujemy setki kilometrów od redakcji. Właśnie przejazdy są naszym głównym stałym kosztem i gdybyście zechcieli je pokryć, może w końcu udałoby nam się odłożyć fundusze na lepszy sprzęt. Przy okazji obiecujemy odkładać także krótkie filmy z owych podróży, w których opowiemy naszym patronom o emocjach, jakie towarzyszą nam przed kolejną realizacją.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 1
Taką wpłatą dajesz dowód, że naprawdę zależy Ci na budowie alternatywy dla mainstreamu. Dzięki Tobie stać nas będzie na konserwację i naprawę sprzętu oraz zaopatrzenie się w dodatkowe nośniki pamięci, akumulatory i wszystko to co może zawieźć w pracy w terenie. Masz zatem gwarancję, że jeśli gdzieś pojedziemy z pewnością przywieziemy kompletny materiał, na który czekasz. A jeśli ten nie osłodzi Ci życia, dorzucimy jeszcze kilka wpadek i ujęć "od kuchni", abyś miał pełen obraz tego co się faktycznie wydarzyło.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Tyle mniej więcej kosztuje nas przeciętny materiał, dlatego wpłacając tę kwotę możesz nam powiedzieć, co chciałbyś zobaczyć na naszym kanale. Jeśli tematyka nie będzie odbiegać od naszych standardów oraz wytyczonej misji obiecujemy go zrealizować. Dla patronów, którzy zdecydują się na ten krok oferujemy możliwość bezpośredniego kontaktu z naszą redakcją. Jeśli temat dotyczy Ciebie, możesz wówczas zostać bohaterem naszego reportażu :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy