Avatar użytkownika

Era Nowej Starości

0
patronów
0 
miesięcznie
30 
łącznie
0
patronów
0 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
WAŻNE BY WIEDZIEĆ, ŻE SIĘ STARZEJEMY!
Dziękujemy za Twoje 5 zł! Dzięki temu możemy rozwijać nasze działania oraz prowadzić kampanię promującą nowe podejście do starości. Największą wartością tej kwoty jest ogromna motywacja dla całego naszego zespołu, za co bardzo dziękujemy :)
10 zł miesięcznie
WALKA ZE STAROŚCIĄ? A MOŻE O STARĄ WERSJĘ SIEBIE!
Dziękujemy za Twoje 10 zł! W naszym kolektywie zajmujemy się również edukacją i promocją. Tworzymy filmy i podcasty, w których osoby publiczne odpowiadają o swoim postrzeganiu starości! Dzięki tej kwocie, będziemy mogli dalej rozwijać ten projekt.
30 zł miesięcznie
ŻYCIE JESZCZE NIE RAZ NAS ZASKOCZY!
Dziękujemy za Twoje 30zł! Chcielibyśmy odwdzięczyć się i wysłać Ci pocztówkę Ery Nowej Starości. Dostaniesz również dostęp do przedpremierowych filmów i podcastów!
60 zł miesięcznie
ŻYJ TU I TERAZ!
Dziękujemy za Twoje 60 zł! To dla nas szczególna liczba, dlatego tym bardziej cieszymy się, że zdecydowałeś_aś się na przeznaczenie tej kwoty dla naszego projektu. Oprócz przedpremierowych materiałów, które dostaniesz od nas w pierwszej kolejności - zawita u Ciebie także nasz e-book, który już niedługo się ukaże. Będziesz mógł_a, jako jedna z nielicznych osób, przeczytać go jako pierwszy_a.
100 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje 100 zł! Bardzo nas cieszy, że zdecydowałeś_aś się przekazać tak dużą kwotę na nasz cel. Ta wpłata to turbo napęd dla naszych działań, dzięki któremu będziemy mogli rozpocząć wiele nowych pomysłów, które już teraz mamy w głowach. Jesteś dla nas wyjątkowym darczyńcą, dlatego mamy dla ciebie wszystko co najlepsze z niższych progów, czyli przedpremierowy dostęp do filmów i podcastów, e-book, a także specjalnie dla Ciebie - oryginalna koszulka naszego zespołu. Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Era Nowej Starości w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzymy nowy styl życia - Erę Nowej Starości (ENS).
ENS to kolektyw, działający pod patronatem LAB60+, który poprzez social media, usługi i produkty przygotowuje młode pokolenia do własnej starości - wypracowuje narzędzia projektowania przyszłości, czyli starości dla młodszych pokoleń.

TWORZYMY NOWY STYL ŻYCIA
ERĘ NOWEJ STAROŚCI   

 

  czym jest Era Nowej Starości?

Projekt działający pod patronatem Fundacji LAB 60+, który ma na celu wypracowanie narzędzi projektowania przyszłości, czyli starości dla młodszych pokoleń.

To projekt z misją łączenia ludzi we wspólnym dążeniu do generowania proaktywnych rozwiązań na przyszłość.

To nowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość – pozbawione stereotypów i utartych schematów na temat starości.

To międzypokoleniowa platforma do dyskusji nad tym czego potrzebujemy i co jest ważne w projektowaniu starości.

Mamy na celu wypracowanie narzędzi projektowania przyszłości, czyli starości młodszych pokoleń poprzez usługi i produkty w stylu ENS.
Młode pokolenia mogą lepiej przygotować się do własnej starości żeby starość ich nie zaskoczyła!

 

  po co Era Nowej Starości?

aby zaszczepić w ludziach pozytywne myślenie o starości

aby nie postrzegać innych przez pryzmat wieku

 

  obszary naszych usług:

więcej informacji na naszej stronie internetowej: https://eranowejstarosci.pl/

 

  projekty ENS:

Podcasty to jeden z projektów prowadzonych przez Erę Nowej Starości. Rozmawiamy z ludźmi ze świata architektury, kultury, mody i biznesu, na temat tego, czym jest dla nich Era Nowej Starości, jak rozumieją nasz projekt, czy się z nim utożsamiają. Zahaczamy również o ich życie prywatne i zawodowe, a także o to, jak wyobrażają sobie starość.

 

50/50 - Ciekawość jest silniejsza niż czas! Postanowiliśmy zajrzeć w przyszłość
i zobaczyć jak będziemy wyglądać w Erze Nowej Starości.
Sprawdź!

https://eranowejstarosci.pl/50-50/

 

e-BOOK - Ma odpowiedzieć na pytania: Jak przygotować się na starość?  I czy w ogóle można mówić o przygotowaniu się na starość? Jaka starość czeka “typowego millenialsa”? Ebook to zapis refleksji młodego pokolenia tworzącego Erę Nowej Starości, zapis obaw, spekulacji, na temat tego co nasze działania tu i teraz mogą przynieść w przyszłości. Podparty materiałami naukowymi, statystykami, merytoryczną wiedzą, uzupełniony o zadania, które pomogą to co zawarte w ebooku przenieść na realne życie.  Ebook to osobista refleksja na temat starości, tworzona przez 6 młodych twórców.

 

DOSTĘPNY JUŻ WKRÓTCE

 

Dekalog ENS - 10 zasad, które pokażą Ci nasz spojrzenie na świat! 

więcej na: https://eranowejstarosci.pl/mysli-w-stylu-ens/

 

To dzięki Twojemu wsparciu
będziemy mogli dalej działać!

Cele Autora

E-book
  • 1 000 zł
  • 970 zł brakuje
3%
_Osobisty przewodnik po Erze Nowej Starości
_Zapis refleksji młodego pokolenia

W kwocie 1000 zł zawierają się podstawowe koszty, które przybliżą nas do wypuszczenia w świat naszych przemyśleń.

Ma odpowiedzieć na pytania: Jak przygotować się na starość? I czy w ogóle można mówić o przygotowaniu się na starość? Jaka starość czeka “typowego millenialsa”? Ebook to zapis refleksji młodego pokolenia tworzącego Erę Nowej Starości, zapis obaw, spekulacji, na temat tego co nasze działania tu i teraz mogą przynieść w przyszłości. Podparty materiałami naukowymi, statystykami, merytoryczną wiedzą, uzupełniony o zadania, które pomogą to co zawarte w ebooku przenieść na realne życie. Ebook to osobista refleksja na temat starości, tworzona przez 6 młodych twórców.
Rozwój i utrzymanie strony Iinternetowej ENS
  • 1 000 zł
  • 970 zł brakuje
3%
Już teraz na naszej stronie Internetowej możesz znaleźć artykuły, które mogą Cię zainteresować ale może być tego więcej! Chcemy, aby nasza platforma prężnie działała i potrzebujemy wsparcia finansowego aby opłacić:
- miesięczną opłatę za witrynę;
- bezpieczne i sprawne funkcjonowanie systemu płatności;
- aktualizacje strony i zaradzenie na doraźne problemy techniczne;

Działamy charytatywnie i nie mamy na tyle dużego kapitału, aby rozwijać się pod względem technicznym. Chcielibyśmy zapewnić usługi na najwyższym poziomie, aby nasz projekt mógł się rozrastać i zmieniać świat!
Założenie platformy internetowej ENS
  • 2 000 zł
  • 1 970 zł brakuje
1%
_znane marki, jeden cel
_wszystko, co ma sENS

Głównym celem naszego projektu jest stworzenie platformy internetowej ze sklepem, gdzie będzie można kupować produkty stworzone przez znane marki i projektantów, autorów itp. produkty, które wpisują się w sENS Ery Nowej Starości.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Era Nowej Starości już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.