Ephemeric Beauty Blog

W Patronite od 24.03.2020

Prowadzę bloga ephemericbeauty.com. Moją specjalnością jest szeroko pojęta tematyka urodowa. Na blogu publikuję recenzje kosmetyków, testy podkładów, oraz makijaże i stylizacje. Skupiam się szczególnie na pielęgnacji naturalnej i na subtelnych sposobach podkreślenia naturalnego piękna.

O Autorze

Moim celem jest regularne publikowanie postów na moim blogu oraz Instagramie.

Testowanie nowych kosmetyków i tworzenie interesujących treści sprawia mi dużo satysfakcji. Robienie zdjęć na bloga, jak i tworzenie makijaży daje ujście mojej kreatywności i motywuje do działania. Makijaż i fotografia to moja wielka pasja od wielu lat.

Dzięki Twojemu wsparciu, mogę tworzyć więcej wpisów z rzetelnymi recenzjami. Mam możliwość testowania kosmetyków i robienia stylizacji na bloga. Twój wkład pozwoli mi również nawiązać współprace z markami kosmetycznymi, dzięki czemu będę mogła dzielić się z Czytelnikami nowinkami jakie pojawiają się na rynku.

 

Odwiedź moje strony, daj lajka, subskrybuj, skomentuj. Będę wdzięczna za każdą aktywność:

WWW: aleksandrazaborska.com

BLOG: ephemericbeauty.com/

INSTAGRAM: www.instagram.com/ephemeric_beauty/

Zobacz jak maluję:

Moje inne prace:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)