Ethnica-Art Janusz Czarnecki

W Patronite od 02.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
4 100 łącznie

Wsparcie dla potrzebujących wsparcia

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

W trudnych COVID-owych czasach ludzie nie rzadko tracą pracę czy to etatową czy też muszą zamykać lub zawieszać swoje działalności lub z innych powodów nie koniecznie związanych z pandemią wpadają w problemy finansowe. Chciałbym założyć taki mały fundusz na rzecz tych najbardziej potrzebujących którzy chcą dalej uczęszczać na nasze zajęcia w szkole, lecz ich po prostu na to tymczasowo nie stać. Jednakże nasze spotkania cykliczne są im niezmiernie pomocne w utrzymaniu sprawności i dobrego samopoczucia w stanach depresyjnych. Często są to jedyne chwile w ich życiu codziennym w trakcie których mogą zapomnieć o problemach jakie je otaczają. Opłacając ich miesięczny karnet często nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wielką pomoc niesiemy. Mały fundusz szkoły tą kwotą celu może wesprzeć 5 potrzebujących osób miesięcznie. Bardzo dziękujemy za Wasze otwarte i wrażliwe serce.

Przetrwanie

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Kryzys covid-owy uniemożliwia nam organizację warsztatów gry, Szkoła Rytmu postawiona została w ciężkiej sytuacji materialnej. Koszty utrzymania lokalu, samochodu oraz ogólnie działalności gospodarczej są bardzo wysokie a zyski minimalistyczne. Domy Kultury już od września zrezygnowały z zajęć gry na bębnach afrykańskich z powodów braków środków które je wcześniej finalizowały. Musimy to jakoś przetrwać i liczyć na szybki powrót do normalności. W innym wypadku zostaje zamknięcie działalności szkoły a tego zdecydowanie nie chciałaby duża grupa uczestników zajęć cyklicznych oraz weekendowych.

Szukamy większej sali warsztatowej

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Jeżeli już przetrwamy ten ciężki nie tylko dla artystów czas to w planach mamy znaleźć jeszcze wygodniejsze miejsce dla naszej Opolskiej Akademii Rytmu niż mamy w tej chwili. Posiadającą odpowiednie zaplecze gastronomiczno-higieniczne aby komfortowo mogły odbywać się warsztaty weekendowe a nawet parodniowe. Większe i lepiej dostosowane miejsce daje więcej ciekawych możliwości.
Zapewne łączy się to z kosztami jej zaadaptowania jak i późniejszego utrzymania, za to przy większej powierzchni możemy organizować większe warsztaty nie tylko typowo bębniarskie (bębny z całego świata) ale także i tańca afrykańskiego. Przy zapełnionym grafiku pełnym atrakcji nie trzeba martwić się o utrzymanie takich powierzchni.

Zapraszamy najlepszych z najlepszych

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Skoro już uzbieraliśmy na lepszy większy lokal to teraz pozostaje tylko zaprosić najlepszych bębniarzy, instruktorów którzy jeszcze nie mieli okazji przyjechać do Polski ze względów iż są po prostu bardzo drodzy. Ich oczekiwania finansowe są tak wygórowane że bez wsparcia finansowego nie było by stać większości Polaków na uczestnictwo w tych co prawda niesamowitych warsztatach. Za to wartość takich warsztatów jest bardzo wysoka i szkoda żeby te osoby omijały nasz kraj tylko z powodów finansowych. Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł organizować warsztaty z najlepszymi instruktorami na świecie bez wielkiego uszczerbku na portfelu uczestników. Takie warsztaty weekendowe można byłoby organizować u nas raz w miesiącu z różnymi instruktorami z całego świata.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karolina Miłkowska
Karolina Miłkowska
Próg: 30 zł
Aneta Bojko
Aneta Bojko
Próg: 200 zł
Agnieszka Baron
Agnieszka Baron
Próg: 30 zł