W Patronite od 03.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1734

Liczba Patronów: 2460

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
125 miesięcznie
18 330 łącznie
Eunomia to nowoczesna przestrzeń i rzetelna wiedza o astrologii oraz jej wykorzystaniu do samorozwoju.

O Autorze

Eunomia jest projektem poprzez który chcemy wspólnie dzielić się naszą wiedzą i różnymi perspektywami na astrologię. Astrologia jest naszą pasją i wierzymy, że jej znajomość i wykorzystywanie może pomóc każdemu bardziej efektywnie brnąć przez meandry doświadczenia, którym jest życie na Ziemi.

Nasze historie są zupełnie inne, ale bardzo podobne. Tak samo jest z technikami astrologicznymi. Pracujemy w zupełnie różnych nurtach, ale łączy nas filozofia: obu nam zależy, żeby astrologia, szczególnie w Polsce, była rzetelna, rzeczowa i prezentowana w klarownym, estetycznym stylu.

Julia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w Trybunale Praw Człowieka, żeby być bliżej ludzi i pomagać lepiej wejrzeć w siebie poprzez astrologię psychologiczną i karty tarota. Fascynuje ją astrologia ewolucyjna pomagająca zrozumieć nasze najważniejsze karmiczne lekcje i wyzwania.

Mari jest psychologiem i startuperką, dla której astrologia ma więcej sensu niż każdy biznes, który do tej pory zbudowała. Wykorzystuje antyczne techniki, żeby pomagać innym zrozumieć ich przeznaczenie i analizować astrologię mundialną.

Chemy, żeby Eunomia stała się przestrzenią, w której nie tylko my dwie, ale także inne osoby szukające zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości mogły podzielić się swoim głosem i unikatowym spojrzeniem na świat. Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika