Avatar użytkownika

Eunomia

0
patronów
0 
miesięcznie
18 405 
łącznie
0
patronów
0 zł 18 405 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
1 dostępne miejsce
Na tym progu otrzymasz dostęp do naszych treści na YT, w tym prognoz tygodniowych, dzień przed publikacją oraz dostęp do jednego filmu z analizą horoskopu sławnej osoby/instytucji/wydarzenia, które jest dostępne tylko dla naszych Patronów.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
1 dostępne miejsce
W ramach tego wsparcia dodatkowo dostaniesz od nas raz w miesiącu spersonalizowaną miesięczną prognozę astrologiczną.
75 zł miesięcznie
Wybierz 75 zł
1 dostępne miejsce
Na tym progu otrzymasz od nas spersonalizowaną prognozę na kolejny miesiąc. Prognozy wysyłamy do 23-ego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc prognozy. Ta prognoza uwzględnia wszystkie aspekty w danym miesiącu i jest wykonywana w odniesieniu do Twojego osobistego horoskopu.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
1 dostępne miejsce
Na tym progu oprócz spersonalizowanej prognozy otrzymasz od nas 2 elekcje na dany miesiąc.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Eunomia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Eunomia to nowoczesna przestrzeń i rzetelna wiedza o astrologii oraz jej wykorzystaniu do samorozwoju.

Eunomia jest projektem poprzez który chcemy wspólnie dzielić się naszą wiedzą i różnymi perspektywami na astrologię. Astrologia jest naszą pasją i wierzymy, że jej znajomość i wykorzystywanie może pomóc każdemu bardziej efektywnie brnąć przez meandry doświadczenia, którym jest życie na Ziemi.

Nasze historie są zupełnie inne, ale bardzo podobne. Tak samo jest z technikami astrologicznymi. Pracujemy w zupełnie różnych nurtach, ale łączy nas filozofia: obu nam zależy, żeby astrologia, szczególnie w Polsce, była rzetelna, rzeczowa i prezentowana w klarownym, estetycznym stylu.

Julia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w Trybunale Praw Człowieka, żeby być bliżej ludzi i pomagać lepiej wejrzeć w siebie poprzez astrologię psychologiczną i karty tarota. Fascynuje ją astrologia ewolucyjna pomagająca zrozumieć nasze najważniejsze karmiczne lekcje i wyzwania.

Mari jest psychologiem i startuperką, dla której astrologia ma więcej sensu niż każdy biznes, który do tej pory zbudowała. Wykorzystuje antyczne techniki, żeby pomagać innym zrozumieć ich przeznaczenie i analizować astrologię mundialną.

Chemy, żeby Eunomia stała się przestrzenią, w której nie tylko my dwie, ale także inne osoby szukające zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości mogły podzielić się swoim głosem i unikatowym spojrzeniem na świat. 


Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Eunomia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aga Kot
Aga Kot
50 zł
Anonimowy patron
75 zł
Małgorzata Macuda
Małgorzata Macuda
50 zł
Paulina  Groth
Paulina Groth
50 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.