RadioEurostacja

W Patronite od 16.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
342 łącznie
Rodzinne radio internetowe - poczuj się z Nami jak w dobrej rodzinie

O Autorze

Wspólnie zaczęliśmy pisać historię Radia Eurostacja w dniu 10 stycznia 2009 

Właśnie wtedy radio rozpoczęło swoją działalność. Każdego dnia, każdy z Was wnosi coś do tej historii.

Ze względu zdrowotnych Radio Eurostacja w roku 2012 zawiesiło działalność.

I powracamy z większą siłą oraz zaangażowaniem w dniu 17 pażdziernika 2020

“Rodzinne Radio Eurostacja”- to nasze hasło przewodnie.

 

Radio nastawione jest na wspólne słuchanie muzyki oraz rozmowy toczące się na czacie radiowym, telefonicznie, przez komunikator Gadu-Gadu oraz na Skype. Przyjazna atmosfera, pomoc.

 

Słuchaczom proponujemy stronę radiową www.eurostacja.pl  oraz fanpage na Facebooku http://www.facebook.com/RadioEuroStacja

 

Wszystkie formy kontaktu nastawione są na współpracę ze Słuchaczami w celu dostosowania treści programowych do potrzeb odbiorców.

Pomysł stworzenia radia dla każdego Słuchacza, który chcę poczuć się miło, sympatycznie a przede wszystkim jak u siebie w domu zawdzięczamy Martiemu, która swoim uporem i determinacją bez żadnej pomocy doprowadził do emisji pierwszych audycji i od samego początku w 100% finansuje utrzymanie radia. 

Nasze radio pomaga w akcjach charytatywnych. Ostatnio zaangażowaliśmy się w akcję prowadzoną dla Domu Dziecka w Bolesławcu, graliśmy dla nich i zbieraliśmy dla Wychowanków Domu Dziecka. Trzeba pomagać potrzebującym, bo kiedyś sami będziemy jej potrzebować

Nasze plany:

Chcemy rozwijać nasze radio, zdobywać nowych Słuchaczy. Obecnie mamy kilka stałych audycji, autopilot jest również zaprogramowany wg stałych audycji W planach jest również przebudowa strony internetowej, aby ciągle się rozwijać ale również w planach konkursy dla Słuchaczy - tu niestety potrzebujemy pomocy :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika