Eurowizja.org

W Patronite od 27.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1567

Liczba Patronów: 998

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
165 miesięcznie
890 łącznie
Oficjalne konto redakcji eurowizja.org, działającej przy Stowarzyszeniu Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji OGAE Polska.

O Autorze

Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji OGAE Polska należy do sieci klubów OGAE, która skupia fanów tego widowiska z całej Europy. Nasz najważniejszy projekt i oficjalny portal informacyjny to eurowzja.org - największa strona internetowa w Polsce, poświęcona Eurowizji i Eurowizji Junior.
To właśnie nasi redaktorzy relacjonują konkurs z centrum prasowego na żywo. Jesteśmy też obecni na Eurowizji Junior czy selekcjach narodowych, takich jak szwedzkie Melodifestivalen, estońskie Eesti Laul czy fińskie UMK. 

Eurowizja to wydarzenie telewizyjne o wieloletniej tradycji, które zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa. Dlatego my nie poprzestajemy jedynie na relacjach z bieżących edycji. Wracamy do konkursów, wykonawców i utworów sprzed lat. Nasi redaktorzy nagrywają wywiady z gwiazdami ESC oraz osobami związanymi z tym wyjątkowym przedsięwzięciem.
 

Bardzo zależy nam na tym, aby gromadzić wszystkich, którzy tak jak my pasjonują się eurowizyjnymi przebojami, wykonawcami i wyjątkowym klimatem tego wydarzenia. Dlatego mocno stawiamy również na media społecznościowe. Chcemy, aby było nas, eurowizyjnych fanów, jak najwięcej. Chcemy być bliżej Was, dać się poznać i poznać Was jak najlepiej. Rozwijamy media społecznościowe – znajdziecie nas na FB, Instagramie, Tiktoku, Twitterze. Zapraszamy do grupy „Warsaw Calling” na Facebooku i na nasz kanał YT – znajdziecie tam wiele ciekawych materiałów, wywiadów, rozmów, także z Konkursu Piosenki Eurowizji i Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci oraz autorski podcast „12 punktów”. 

Dlaczego jesteśmy na Patronite?

Od początku stawiamy na jakość prezentowanych materiałów. Chcemy być profesjonalni, wiarygodni i fascynujący - jak Konkurs Piosenki Eurowizji. Dbamy o merytorykę i przystępność tekstów oraz komfortowy odbiór naszych materiałów video.
Chcemy, żeby nasze filmy, wywiady i felietony były arcyciekawe i na czasie. Chcemy być obecni tam, gdzie odbywają się interesujące wydarzenia związane z Eurowizją. Naszym celem jest relacjonowanie na gorąco, ale także przybliżanie ciekawostek oraz fascynującej historii Eurowizji.
 

Zapraszamy Was do wspólnego projektu, bo wszystko, co dzieje się w ramach eurowizja.org, to pasja, realizowana dlatego, że ten konkurs jest dla nas (i dla Was) prawdziwym świętem piosenki.
Razem z Wami – Patronkami_ i Patronami_ - mamy szansę uczestniczenia w kolejnych edycjach, prezentowania najświeższych i najciekawszych materiałów, zaproszenia Was za kulisy i na spotkania z nowymi i znanymi gwiazdami eurowizyjnych scen.
Dzięki Patronom_nkom możemy realnie myśleć o relacjach prosto z najbliższej, brytyjskiej odsłony – Eurowizji 2023. Zależy nam przede wszystkim na zebraniu środków na:

-utrzymanie strony internetowej eurowizja.org i zakup dodatkowego miejsca na serwerze, który rocznie odwiedza kilka milionów czytelników,
-zakup dodatkowych licencji na programy do montażu, grafiki,
-konserwację obecnego oraz zakup nowego sprzętu, niezbędnego do przygotowania materiałów wideo (mikrofony, tripod, statyw, kamera, aparat fotograficzny, recorder, kable),
-dofinansowanie dla naszych redaktorów_ek na wyjazdy eurowizyjne (Eurowizja, Eurowizja Junior, Eurovision in Concert, Het Grote Songfestivalfeest, London Eurovision Party).


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Kłosiński
Krzysztof Kłosiński
Próg: 10 zł
Ola Wąsek
Ola Wąsek
Próg: 10 zł
Cyprian Potoczny
Cyprian Potoczny
Próg: 25 zł
Kajetan Brożonowicz
Kajetan Brożonowicz
Próg: 10 zł
Ewa Leśna
Ewa Leśna
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł