Ewelina Rusnak

W Patronite od 23.03.2020

Łowca Animatorów to projekt, w którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu zespołu w branży animacyjnej. W swoich działaniach chcę wspierać innych w tworzeniu solidnych, lojalnych zespołów ( nie tylko w animacji) oraz czerpaniu satysfakcji z prowadzenia biznesu i zatrudniania ludzi.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Ewelina Rusnak, jestem przedsiębiorcą i liderem, z powodzeniem prowadzę 15 osobowy zespół animacyjny EncePence.

Animacją zajmuje się od 12 lat, wywodzę się z salezjańskiego nurtu animacji, a w działalności usługowej działam od 5 lat i już od pierwszej animacji miałam współpracownika!

Z wykształcenia jestem magistrem finansów i rachunkowości, przed założeniem własnej działalności pracowałam na etacie jako księgowa. Fascynuje mnie psychologia oraz rozwój osobisty, a szczególnie tematyka odnajdywania wewnętrznej siły oraz budowania zespołu.

Od listopada 2019 prowadzę wspominany projekt Łowca Animatorów:

  1. Na facebooku: http://www.facebook.com/lowcaanimatorow/
  2. Na Youtubie: 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)