Ewokracja

W Patronite od 23.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 299

Liczba Patronów: 375

Zostań Patronem
Kup na prezent
49 patronów
1 930 miesięcznie
72 225 łącznie
Jestem Ewa Zakrzewska i od lat zajmuję się modą. Mogłeś mnie widzieć w kilku odsłonach m.in. jako modelkę + size, stylistkę w DD Tvn, jurorkę polsatowskiego show Supermodelka plus size, autorkę dwóch kolekcji Tom&Rose dostępną w sieci Biedronka. Od pewnego czasu prowadzę kanał Ewokracja na Youtube.

O Autorze

Hej!

Od lat pracuję w branży jako modelka, stylistka, a w mediach podejmuję tematy ciałopozytywności. Postanowiłam pojawić się też na Youtube z własnym kanałem Ewokracja.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewokracja powstała by zachęcić kobiety (niebawem i mężczyzn) plus size do zabawy modą.

Niezależnie na jakim etapie życia jesteśmy, jaki rozmiar nosimy, nie powinnyśmy oddawać władzy nad swoim życiem kompleksom.

Ubieram kobiety, organizuję im metamorfozy i nie ukrywam, że Patronite założyłam by dalej móc wspierać innych w kwestiach ich wizerunku i dobrego samopoczucia. Zdaję sobie również sprawę, że nie każdego stać na indywidualne porady stylistki czy prywatne sesje zdjęciowe. Dlatego powstała grupa Team Ewokracja, gdzie oprócz porad, materiałów niedostępnych nigdzie indziej, szybszego kontaktu ze mną, organizuję rozdania rzeczowe oraz szansę na metamorfozę, którą zajmie się mój doświadczony team.

Zobacz niespodziankę jaką zorganizowałam mojej obserwatorce w zeszłym roku.

W świecie, w którym jesteśmy surowi dla siebie i innych, znajdujemy się pod ostrzałem krytyki. Oglądamy też nierealnie idealne życie na social mediach celebrytów, gwiazd i influancerek. To wszystko negatywnie wpływa na poczucia własnej wartości.

Walczę również z okrutnym hejtem i nigdy nie przestanę. 

To jedziemy z tematem!

Ewa

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karolina Nalepa
Karolina Nalepa
Próg: 35 zł
Karolina Kuszyk
Karolina Kuszyk
Próg: 35 zł
Alicja Kawecka
Alicja Kawecka
Próg: 35 zł
Marta Janik
Marta Janik
Próg: 35 zł
Magdalena Sobczak
Magdalena Sobczak
Próg: 35 zł
Wiola Majchrzyk
Wiola Majchrzyk
Próg: 35 zł