W Patronite od 29.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 897

Liczba Patronów: 1408

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
515 miesięcznie
18 110 łącznie
Jesteśmy nowopowstającym polskim oddziałem międzynarodowej katolickiej telewizji EWTN. Rozwój EWTN Polska finansowany będzie jedynie z wpłat polskich widzów. Możesz w dzisiejszych czasach laicyzacji pomóc nam przyprowadzić jak najwięcej serc do Chrystusa. Dziękujemy i do zobaczenia na antenie!

O Autorze

"Jaki jest sens życia człowieka?, „Jak budować coraz głębszą relację z Bogiem?”,  „Gdzie znajdować inspiracje do rozwiązywania codziennych trudności?”, „Skąd czerpać pomysły, by być katolikiem pełnym pasji i jeszcze lepiej rozumieć Kościół?”. A także: „Gdzie znaleźć kontakt z wierzącymi z innych stron świata?”.

Jesteśmy Telewizją, która chce odpowiadać na te pytania. Jesteśmy polskim oddziałem największej międzynarodowej telewizji katolickiej: EWTN, która dociera do 220 milionów gospodarstw na całym świecie. To daje nam duże możliwości i sporo wyzwań. Możliwości – ponieważ tworząc programy dla Was, możemy również opowiadać o Was, Waszej wierze i sposobie bycia ludziom na drugiej półkul. Możemy także i ułatwiać Wasze kontakty z Nimi. Wyzwania: ponieważ budujemy telewizję od podstaw i zdobywamy na nią fundusze samodzielnie.

Nie emitujemy reklam.

Swoim działaniem chcemy wspierać i poszerzać możliwości mediów katolickich, jakie działają w Polsce we wspólnym celu. Naszymi działaniami chcemy sprawić, by Chrystus miał swoje miejsce w milionach ludzkich serc!

Wspierając nas finansowo pozwolisz nam osiągnąć wymienione cele, a także kontynuować nasze dotychczasowe projekty.

Zapraszamy na www.ewtn.pl

Co robimy?

Komentujemy i relacjonujemy aktualne wydarzenia religijne: z Polski i zagranicy:

 

 

 

 

Prezentujemy świadectwa:

 

 

Przygotowujemy specjalne relacje dla młodzieży:

 

Dzielimy się wiarą:

 

Emitujemy także programy za granicy: u nas po raz pierwszy po polsku można obejrzeć słynne talk show naszej założycielki Matki Angeliki, w których Matka prosto, a często dosadnie wyjaśnia dylematy wiary:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Piotr Jaskiernia
Piotr Jaskiernia
Próg: 200 zł
Jarosław Bednarek
Jarosław Bednarek
Próg: 30 zł
Izabela Durma
Izabela Durma
Próg: 5 zł
Julian Karwacki
Julian Karwacki
Próg: 20 zł