Nadia Famulska

W Patronite od 28.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2899

Liczba Patronów: 2368

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
110 łącznie
Hej! Jest mi niezmiernie miło Cię tu widzieć! Ja jestem Nadia, a na swoich socialach dzielę się moją historią oraz pokazuję codzienne życie! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej✨

O Autorze

KIM JESTEM?

Jak już wiecie, nazywam się Nadia!

Od dziecka moim marzeniem było tworzenie w sieci, dlatego bardzo się cieszę, że aktualnie mogę się tym zajmować!✨Na moich social mediach poruszam przeróżne tematy: od zdrowia (zarówno psychicznego jak i fizycznego) selfcare i skincare, edukacji domowej, mody i wiele więcej! Jeśli interesuje Cię kontent lifestylowy i nie lubisz zamykać się na monotematyczne kanały- zapraszam Cię do mojego świata!🤍🫶🏻
 

DLACZEGO PATRONITE?

Uwielbiam tworzyć nowe treści do internetu, jednak nie jestem ogromnym influencerem, więc aby moje kanały mogły dalej się rozwijać, każde wsparcie ma ogromne znaczenie🙏🏻

Jednak nie chcę tylko czerpać, pragnę dać też coś od siebie! Dlatego jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju moich sociali, a ponadto zyskać dodatkowe korzyści - zachęcam Cię do zapoznania się z bonusami dla patronów❤️


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Dominika Bajer
Dominika Bajer
Próg: 10 zł