Avatar użytkownika

Fara i Mati

7
patronów
130 
miesięcznie
9 250 
łącznie
7
patronów
130 zł 9 250 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
🤙DREWNIANY UZPOL🤙

Ślicznie dziękujemy za Twoje wsparcie!

Każda cegiełka jest niezwykle istotna w rozwoju naszego projektu. Zatem w tym momencie stajesz się częścią solidnego fundamentu, na którym powstaną piękne rzeczy!

Pozdro!
10 zł miesięcznie
✌️KAMIENNY UZPOL✌️

Wielkie dzięki za dyszkę!

W ramach wdzięczności za Twoje wsparcie chcielibyśmy Cię zaprosić do Specjalnej Zamkniętej Ściśle Tajnej Grupy na Fejsbuku. Planujemy tam:

👉publikować nigdzie indziej niepublikowane materiały,
👉raz na jakiś czas organizować transmisje na żywo,
👉konsultować się z Wami w sprawach bieżących,
👉tworzyć fajną społeczność fajnych ludzi!

Pozdro!
20 zł miesięcznie
👌STALOWY UZPOL👌

Bardzo, bardzo dziękujemy!

Wspierasz nas kwotą będącą równowartością 4 kozackich szaszłyków w Uzbekistanie, a to już nie byle co! W związku z tym należy Ci się również specjalna nagroda - o ile nie wyrazisz co do tego sprzeciwu.

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim znajdą się na planszy końcowej naszych odcinków. Można zatem śmiało stwierdzić, że będziesz nieodłącznym elementem serialu tworzonego przez wytwórnię UZPOLproduction!

+ Nagroda z poprzedniego progu😉

Pozdro!
30 zł miesięcznie
👍SREBRNY UZPOL👍

Dziękujemy serdecznie!

Za 30 zł jesteśmy w stanie skombinować sobie całodzienne wyżywienie w większości miejsc na świecie. Można zatem łatwo wysnuć wniosek, że zarówno Ty, jak i pozostali wspierający z tego progu, bezpośrednio wpływacie na to, że nie umrzemy z głodu w czasie, którejś z naszych wypraw.

Nie chcielibyśmy jednak zostawić Cię bez namacalnego dowodu wdzięczności za, być może, uratowanie nas od głodu. W związku z tym otrzymasz od nas pocztówkę (lub kilka pocztówek) z każdej podróży, którą odbędziemy.

+ Nagrody z poprzednich progów😉

Pozdro!
50 zł miesięcznie
💪ZŁOTY UZPOL💪

Dziękujemy z całego serca!

50 zł to kwota, dzięki której zarezerwujemy nocleg w znacznej części krajów, po których podróżujemy. Zatem to tak jakbyś zapewniał/a nam właśnie dach nad głową! Wdzięczność musi zatem być jeszcze bardziej namacalna niż w przypadku poprzedniego progu😀

Po każdej z wypraw, które odbędziemy możesz się spodziewać, że otrzymasz od nas wyjątkowy magnes, który, mamy nadzieję, zajmie zaszczytne miejsce na Twej lodówce😄

+ Nagrody z poprzednich progów😉

Pozdro!
100 zł miesięcznie
👀PLATYNOWY UZPOL👀

Łoo kurde, katta rahmat, Drogi Wspierający!

Tak hojne wsparcie to już nie żarty! Za 100 zł można sobie ułożyć na nowo życie, a Ty chcesz je nam tak po prostu dać?😅

Oprócz ogromnej wdzięczności chcielibyśmy Cię również obdarować czymś wyjątkowym. Dlatego oczekuj od nas nietrywialnego podarku - niespodzianki🙂

+ Nagrody z poprzednich progów😉

Pozdro!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
200 dostępnych miejsc
🙏DIAMENTOWY UZPOL🙏

Tego typu wsparcie jest dla nas tak szokujące, że aż zawstydzające...

Nasza wdzięczność jest ogromna. Chcielibyśmy wyrazić ją słowami, ale nie jesteśmy w stanie.

Jeśli nie masz nic przeciwko, to umieścimy Twoje imię/nazwisko/pseudonim na planszy początkowej przed jednym z odcinków, okraszając je dumnym tytułem "Ambasador odcinka".

(Próg dostępny wyłącznie dla ludzi, niedostępny dla firm, organizacji, wydarzeń itp.)

+ Nagrody z poprzednich progów😉

Pozdro!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fara i Mati w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fara i Mati, czyli uzbecko - polska para. Marzymy, aby pokazać Wam świat takim, jakim widzimy go sami.

Cześć, Привет, As-Salaam-Alaikum!

Od września 2020 roku prowadzimy autorski kanał na YouTubie, gdzie relacjonujemy głównie swoje podróże. W publikowanych filmach, przede wszystkim staramy się stawiać na autentyczność, pokazując wszelkie niedogodności związane z podróżowaniem, a także to jak sobie radzimy (lub nie radzimy :D) z zastającymi nas problemami.


Nasze podróże

Najbliższa naszemu sercu jest Azja Środkowa - wiemy o niej najwięcej, spędzamy tam mnóstwo czasu i na pewno jesteśmy najbardziej kojarzeni właśnie z tym regionem świata. Jednak nie oznacza to, że ograniczamy się wyłącznie do tego kierunku.

Naszą pasją są podróże wszelakie, marzymy, aby pokazać Wam jak największą część świata.

Sezon #1 - "Rowerami do Gdańska"

Nasza pierwsza podróż, z której relacja pojawiła się na YouTubie. Zamysłem wyprawy było to, aby wsiąść na rowery i dojechać na nich z okolic Bydgoszczy do Gdańska. Plan wydawał się dość nieskomplikowany, jednak brak odpowiedniego przygotowania fizycznego i technicznego (Fara jechała na zupełnie nieprzystosowanym do tego typu przedsięwzięcia rowerze) wygenerował szereg trudnych sytuacji, których nie omieszkaliśmy Wam zaprezentować w filmach. To właśnie wtedy zarysował się specyficzny, komediowy charakter naszego kanału.

Sezon #2 - "Przygody w Uzbekistanie"

Do Uzbekistanu, czyli ojczyzny Farangiz, wyruszyliśmy latem 2021 roku. Głównym celem wyprawy było spotkanie Fary ze swoją rodziną po prawie 2 latach rozłąki. Wtedy jeszcze nie przewidywaliśmy, że nasze podróżnicze relacje wzbudzą szersze zainteresowanie, jednak rzeczywistość okazała się być bardzo zaskakująca. Opublikowaliśmy 16 filmów pokazujących zwykłe życie ludzi w tym niesamowitym i wciąż nieodkrytym kraju, z czego jeden z nich stał się międzynarodowym viralem, już dawno przebijając barierę MILIONA wyświetleń. Duma nas rozpiera!

Sezon #3 - "Autostopem do Gruzji"

Zdecydowanie najtrudniejsza z dotychczas zrealizowanych przez nas podróży. Wszystko zaczęło się od wielkiego marzenia Fary, aby zobaczyć turecką Kapadocję. Później zaczęliśmy się zastanawiać jak zrealizować to marzenie mając bardzo ograniczony budżet, a przy okazji chcąc stworzyć ciekawą i nietypową serię filmów. W ten sposób zrodziła się w nas idea autostopowej wyprawy do Gruzji z naciskiem na eksplorację Turcji. Efekt końcowy był taki, że przeżyliśmy niesamowitą przygodę, trudności pokonywane po drodze znacznie nas do siebie zbliżyły, a także stworzyliśmy 19 filmów, które wniosły nasz warsztat na jeszcze wyższy poziom. Duma po raz kolejny!

...i sporo więcej!

Z taką samą pasją, wciąż tworzymy dla Was kolejne materiały - cały przekrój naszej twórczości możecie zobaczyć na naszym kanale jutubowym :-)


Cele na przyszłość

Pragniemy dalej realizować się w naszej pasji chcąc tworzyć jeszcze więcej i przede wszystkim lepiej. Marzymy, aby pokazać Wam jak wygląda życie na prowincji w Indiach, z jakimi trudami muszą się mierzyć mieszkańcy górskich rejonów Nepalu, albo czy rajskie wyspy Indonezji faktycznie są rajem dla ludzi, którzy je zamieszkują. Oprócz tego czujemy wielką potrzebę przybliżenia bardziej rejonów Azji Centralnej, bo kraje takie jak Kazachstan, Kirgistan, czy Tadżykistan bardzo często, bardzo niesłusznie, są zupełnie zapomniane podczas tworzenia podróżniczych planów. Chcielibyśmy również wybrać się na kontynent afrykański i na drugą stronę Atlantyku, aby lepiej poznać takie kraje jak Urugwaj, Kostaryka, Kongo, czy Kanada.

Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu, a także naszej pracy, w niedalekiej przyszłości uda się zrealizować szereg wartościowych projektów pomagających nam wszystkim jeszcze bardziej otworzyć serca na unikalność naszej planety. Szczerze wierzymy, że świat jest piękny i możliwość jego poznawania jest jednym z najcudowniejszych przywilejów jakie ma człowiek.

Gorące pozdrowienia,
Fara i Mati.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fara i Mati już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Andrzej Ronisz
Andrzej Ronisz
20 zł
Krzysztof Przybysz
Krzysztof Przybysz
10 zł
Artur Kudła
Artur Kudła
30 zł
Radek
Radek
30 zł
Artur Mowinski
Artur Mowinski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.