Avatar użytkownika

FCBarca.com

11
patronów
227 
miesięcznie
17 829 
łącznie
11
patronów
227 zł 17 829 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Cadete


Dziękujemy, że jesteś z nami!

Doceniamy Twoje wsparcie i dlatego wyróżnimy Cię na podstronie wraz z wszystkimi Patronami.

Ponadto jeśli wesprzesz nas przez przynajmniej trzy miesiące w danym roku, otrzymasz 20% zniżki na Rocznik FCBarca.com, kiedy tylko go wydamy!
39 zł miesięcznie
Juvenil


Czujemy się docenieni i postaramy się odwdzięczyć za Twój gest.

Oprócz przywilejów z poziomu „Cadete” przypniemy zaszczytną plakietkę obok Twojego nicku na FCBarca.com, a także będziesz mógł kupić Rocznik FCBarca.com z 40% rabatem. Zniżka przysługuje wszystkim Patronom „Juvenil", którzy wesprą nas przez przynajmniej trzy kolejne miesiące w danym roku.
49 zł miesięcznie
Barca B


Budujesz z nami ten serwis i społeczność.

Jesteś jednym z nas, dlatego poza przywilejami z niższych poziomów otrzymasz Rocznik FCBarca.com zupełnie za darmo, kiedy tylko go wydamy. Wystarczy, że wesprzesz nas przez przynajmniej trzy kolejne miesiące w danym roku.

Ale to wciąż nie koniec - zarejestrowanym na FCBarca.com Patronom „Barca B” wyłączymy reklamy pop-up, a raz na pół roku damy możliwość uczestniczenia jako wolny słuchacz w naszej telekonferencji. Dowiesz się więcej o naszych planach, zrealizowanych celach oraz weźmiesz udział w dyskusji. Zapraszamy!
99 zł miesięcznie
Primer Equip


Jesteś naszym bohaterem!

Wspieraj nas przez przynajmniej trzy kolejne miesiące, a oprócz wszystkich przywilejów z niższych poziomów zaprosimy Cię zatem na część oficjalną oraz integracyjną naszego corocznego spotkania redakcyjnego, na którym rodzi się większość naszych pomysłów, a także wiele prawdziwych przyjaźni. Najwyższy czas poznać się lepiej!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora FCBarca.com w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

FCBarca.com to serwis internetowy stworzony przez kibiców FC Barcelony. Przez 20 lat działalności udało się Nam stworzyć wyjątkową społeczność, którą łączy nie tylko futbol. Tutaj znajdziesz aktualności, publicystykę, wysłuchasz podcastu, ale też porozmawiasz na tematy odległe od piłki nożnej.

FCBarca.com to serwis, który został stworzony w 2002 roku przez kibiców dla kibiców. Od samego początku ideą była przede wszystkim integracja fanów FC Barcelony oraz rzetelne przekazywanie aktualności związanych z Klubem. W naszym serwisie znajdziecie relacje ze spotkań zespołów Barcelony, konferencji prasowych, wiele wywiadów i oczywiście najświeższych doniesień medialnych. Możecie także nas słuchać dzięki cyklicznym podcastom, w których rozmawiamy na tematy bieżące i nie tylko. Nie brakuje także publicystyki i ocen pomeczowych, pod którymi toczy się zawsze gorąca dyskusja.

Przez blisko 20 lat w rozwoju portalu uczestniczyły dziesiątki sympatyków futbolu i każdy dołożył swoją cegiełkę do efektu, który widzicie dzisiaj. Zdecydowana większość z nas robiła i robi to całkowicie bezpłatnie, poświęcając czas wolny po pracy czy zajęciach na uczelni. Daje nam to wiele radości i satysfakcji, dlatego pomimo problemów staramy się wciąż podążać tą ścieżką.

Niestety koszty prowadzenia serwisu z dnia na dzień rosną. Licencje zdjęciowe, codzienna praca redakcji, rozwój techniczny, utrzymanie infrastruktury serwerowej wraz z zarządzaniem i wiele innych... Coraz więcej wysiłku kosztuje nas utrzymanie obecnego poziomu, nie mówiąc już o dalszym rozwoju serwisu. Ubiegły rok naznaczony pandemią koronawirusa jeszcze bardziej skomplikował naszą sytuację. Dlatego przyspieszyliśmy decyzję o zwróceniu się z prośbą o wsparcie do naszych użytkowników, a w niedalekiej przyszłości - mamy nadzieję - naszych Patronów. To z Wami dotarliśmy tak daleko, a razem nie tylko będziemy w stanie przetrwać trudniejsze czasy, ale w przyszłości doczekać się w pełni profesjonalnego Portalu.

Nasz serwis to przede wszystkim źródło najświeższych informacji pod najlepszym adresem polskich cules: FCBarca.com

Działamy także na platformie YouTube, na której powoli rozwijamy nasze skrzydła tworząc dla Was Podcast Un Toc de la Rambla, przeprowadzając wywiady, między innymi z Christo Stoiczkowem, a także realizując filmy dokumentalne. 


Od lat jesteśmy także obecni na Facebooku, gdzie możecie dyskutować na wszelkie tematy, a także lepiej się poznać w ramach społeczności zrzeszającej już blisko 130 tysięcy sympatyków FC Barcelony.

Polecamy obserwować nas również na Instagramie.

Cele Autora

Utrzymanie Serwisu
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 773 zł brakuje
5%
To kwota, dzięki której będziemy mogli pokryć podstawowe koszty stałe, jak np. licencję do wykorzystania zdjęć czy serwery o odpowiedniej przepustowości. W połączeniu z wpływami z reklam, niestety bardzo zmiennymi, da to nam możliwość funkcjonowania w zespole, który budowaliśmy przez lata. Jest to też wsparcie, które pozwoli realnie myśleć o utrzymaniu obecnego Działu Aktualności w niezmienionej obsadzie.
Rozwój Podcastu
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 773 zł brakuje
2%
Podoba Wam się Un Toc de la Rambla? A może oczekujecie wyższej jakości? Z Waszym wsparciem będziemy mogli nie tylko regularnie publikować kolejne podcasty, ale także zainwestować w lepszy sprzęt i profesjonalną obróbkę dźwięku. Postaramy się także, byście usłyszeli od czasu do czasu gościnnie bardziej znane Wam głosy i opinie ekspertów.
Profesjonalna Publicystyka
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 11 773 zł brakuje
1%
Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli wejść na wyższy poziom. Profesjonalizacja działu publicystyki pozwoli nam na korzystanie z wielu płatnych źródeł dotyczących statystyk, wykorzystania większej puli zdjęć i multimediów, a także przeprowadzać kolejne wywiady. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami dla Was! Co więcej? Wydamy Rocznik FCBarca.com w wersji papierowej!
Profesjonalna Redakcja
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 19 773 zł brakuje
1%
Stało się! Możemy mówić o profesjonalizacji FCBarca.com. Wciąż jeszcze nie będziemy mieć korespondenta w Barcelonie ani regularnie wysyłać Redaktorów do Katalonii na mecze Ligi Mistrzów, ale każda z pracujących dla nas osób otrzyma wynagrodzenie, na które zasługuje. Wszelkie nadwyżki przeznaczymy natomiast na rozwój. Przede wszystkim w ramach platformy YouTube.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora FCBarca.com już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin K.
Marcin K.
49 zł
Lucjusz
Lucjusz
10 zł
Piotr Fira
Piotr Fira
10 zł
Jan Górecki
Jan Górecki
10 zł
Klaudia Bień
Klaudia Bień
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.