FCBarca.com

W Patronite od 09.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 611

Liczba Patronów: 473

Zostań Patronem
31 patronów
563 miesięcznie
5 070 łącznie

Utrzymanie Serwisu

4 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

3 437 zł

brakuje

To kwota, dzięki której będziemy mogli pokryć podstawowe koszty stałe, jak np. licencję do wykorzystania zdjęć czy serwery o odpowiedniej przepustowości. W połączeniu z wpływami z reklam, niestety bardzo zmiennymi, da to nam możliwość funkcjonowania w zespole, który budowaliśmy przez lata. Jest to też wsparcie, które pozwoli realnie myśleć o utrzymaniu obecnego Działu Aktualności w niezmienionej obsadzie.

Rozwój Podcastu

8 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

7 437 zł

brakuje

Podoba Wam się Un Toc de la Rambla? A może oczekujecie wyższej jakości? Z Waszym wsparciem będziemy mogli nie tylko regularnie publikować kolejne podcasty, ale także zainwestować w lepszy sprzęt i profesjonalną obróbkę dźwięku. Postaramy się także, byście usłyszeli od czasu do czasu gościnnie bardziej znane Wam głosy i opinie ekspertów.

Profesjonalna Publicystyka

12 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

11 437 zł

brakuje

Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli wejść na wyższy poziom. Profesjonalizacja działu publicystyki pozwoli nam na korzystanie z wielu płatnych źródeł dotyczących statystyk, wykorzystania większej puli zdjęć i multimediów, a także przeprowadzać kolejne wywiady. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami dla Was! Co więcej? Wydamy Rocznik FCBarca.com w wersji papierowej!

Profesjonalna Redakcja

20 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

19 437 zł

brakuje

Stało się! Możemy mówić o profesjonalizacji FCBarca.com. Wciąż jeszcze nie będziemy mieć korespondenta w Barcelonie ani regularnie wysyłać Redaktorów do Katalonii na mecze Ligi Mistrzów, ale każda z pracujących dla nas osób otrzyma wynagrodzenie, na które zasługuje. Wszelkie nadwyżki przeznaczymy natomiast na rozwój. Przede wszystkim w ramach platformy YouTube.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adam Bijak
Adam Bijak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 49 zł
Krzysztof  Schwierkott
Krzysztof Schwierkott
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 39 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Rafał Sewera
Rafał Sewera
Próg: 10 zł