Felicja Flicińska

W Patronite od 24.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 374

liczba Patronów: 429

16 patronów
500 zł miesięcznie
880 zł łącznie
Prowadzę on-line zajęcia Body Flow. Zachęcam ludzi na całym świecie aby każdego dnia znaleźli czas i energię na ćwiczenia, relaks i uśmiech. Wiem, że czyni to cuda :)

O Autorze

Dbam o kulturę fizyczną, duchową i o dobry humor moich odbiorców ;)

Od trzech lat jestem trenerem Body Flow. Zaczynałam jako instruktor Pilates'u jednak podczas miesięcy praktyki zrozumiałam, że moi uczniowie mają bardzo różne potrzeby, których nie jest w stanie zaspokoić jeden zestaw ćwiczeń. Dlatego też zaczęłam urozmaicać moje lekcje dodając do nich Jogę, Mindfulness i medytacje. Tak powstał styl, który nazwałam "Body Flow".

Zimę 2020 spędziłam na Sri Lance, gdzie dalej rozwijałam swoją wiedzę w zakresie jogi i medytacji. Po powrocie, trafiłam w samo epicentrum pandemii związanej z Corona wirusem i z wakacji w raju, w tempie ekspresowym, znalazłam się zamknięta na 14-dniowej kwarantannie.

Jednak naładowana słońcem i pozytywną energią od razu zaczęłam nagrywać video z ćwiczeniami oraz relacje live z porannych sesji jogi. Okazało się, że moi klienci i fani tylko na to czekali. Spotkałam się z ogromnym zainteresowaniem i codziennie dostawałam masę ciepłych słów, podziękowań i motywacji do dalszej pracy. Po raz pierwszy od dawna poczułam, że mam misję do wykonania: mogę pomóc wielu osobom, które z powodu panującej paniki i ograniczeń straciły energię, chęci i często możliwości do pracy i normalnego funkcjonowania. Okazało się, że poranne sesje ze mną, dla wielu z nich są zastrzykiem dobrego humoru i wigoru na cały dzień.

To doświadczenie spowodowało, że uwierzyłam iż prowadzenie zajęć może być moim sposobem na życie. Zrozumiałam też, że mogę to robić z każdego miejsca na świecie, niezależnie od okoliczności. Poczułam, że ludzie zawsze będą poszukiwać tego typu treści i aktywności w internecie. 

 

Jakie mam marzenia?

Z własnego doświadczenia wiem, że ruch to zdrowie i bardzo chciałabym, zachęcić innych do codziennej dawki sportu. Marzy mi się nagrywanie profesjonalnych materiałów video z różnych pięknych miejsc. Tak, żeby moi odbiorcy odczuwali nie tylko przyjemność płynącą z ćwiczeń ale też żeby mogli docenić wizualne i estetyczne aspekty moich filmów.

Bardzo zależy mi też na współpracy z innymi ludźmi działającymi w podobnych dziedzinach np. ekspertami żywienia, psychologami, muzykami, artystami, aktywistami walczącymi o ekologię, o prawa ludzi, zwierząt, ... ta lista nie ma końca ;)

Żeby spełnić to marzenie potrzebuję funduszy na realizacje nagrań. Koszty wynikają z potrzeby wynajęcia sprzętu, lokalizacji do zdjęć, zdobycia praw do muzyki, a także postprodukcji nakręconych materiałów. Wszystko to składa się na upragniony efekt pięknych, estetycznych i wysokiej jakości filmów z ćwiczeniami.

Dotychczasowe video z sesjami znajdziesz na moim profilu na Facebook'u. Tutaj też często prowadzę lekcje live, które później zapisuję tak, żeby każdy mógł włączyć je w dogodnym dla siebie momencie.

https://www.facebook.com/pilatesflowfelicja/

Filmy z ćwiczeniami znajdziesz też na moim profilu Felou Body Flow na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJqBqUKYKMFWlsCuWJZtajQ?

W życiu, pracy i ćwiczeniach staram się zachować równowagę pomiędzy dynamicznym i aktywnym elementem Yang oraz ciszą i spokojem Yin. Mam nadzieję, że dzięki sesjom Body Flow moi uczniowie poczują przepływ energii, radość i przyjemność. To jest mój cel.

Wszystkie filmy dostępne są w wersji bezpłatnej, ponieważ zależy mi na tym aby każdy, niezależnie od sytuacji finansowej, miał do nich nieograniczony dostęp. Jeżeli jednak masz możliwość wsparcia mojej inicjatywy i chcesz zostać moim patronem, to będę Ci za to ogromnie wdzięczna. Co więcej, osoby, które nie mają dziś środków na to żeby opłacać lekcje on-line, dzięki Tobie, będą miały do nich dostęp.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem