Fengii Fundament

W Patronite od 10.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
210 łącznie
Fengii Fundament to darmowe materiały szkoleniowe dla fryzjerów. Tutoriale, poradniki, testy, dzięki którym każdy fryzjer może poprawić swój warsztat pracy, a także poznać nowinki i ciekawostki z branży fryzjerskiej.

O Autorze

Kim jest Fengii:


Cześć,
nazywam się Fengii i moją największą życiową pasją jest fryzjerstwo. W poszukiwaniu wiedzy i rozwoju swoich fryzjerskich umiejętności przeszedłem przez dziesiątki szkoleń, aż sam zostałem szkoleniowcem.

Przez te wszystkie lata, udało mi się wyszkolić setki fryzjerów, a od 2020 roku całą swoją wiedzę staram się przekazać w postaci materiałów video realizowanych w ramach projektu Fengii Fundament.O projekcie Fengii Fundament:

Projekt Fengii Fundament to piękna społeczność, dla której fryzjerstwo, to coś więcej niż praca.

Początki sięgają do marca 2020 roku, kiedy to w sieć (dokładnie na Facebook i Youtube) wrzuciliśmy pierwszy tutorial dotyczący obcinania grzywki. Po pozytywnym odbiorze poszliśmy za ciosem i BUM! Jesteśmy rok później: na koncie mamy ponad 50 materiałów wideo, 3 kursy online i prawie 50 tys. obserwujących i subskrybentów! A są to ludzie cudni! Każdy ma swoją historię! Jedni porzucili pracę w korpo, żeby zostać fryzjerami inni uczą się fryzjerstwa od najmłodszych lat! Wszystkich łączy pasja do jednego: FRYZJERSTWA! 

A oto co tworzymy:

Zróbmy coś razem! 

Wspólnie z dobrymi ludźmi chcemy rozwijać projekt Fengii Fundament, aby tworzyć jeszcze ciekawsze i jeszcze lepsze materiały video! Jak zapewne zdajecie sobie sprawę wszystko jednak kosztuje...właśnie dlatego zapraszamy Was do wsparcia projektu! Dzięki temu będziemy mogli tworzyć bez obawy o przyszłość!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Joanna Wilczynska
Joanna Wilczynska
Próg: 10 zł