Forum Inspiracji Kulturalnych

W Patronite od 10.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 465

Liczba Patronów: 210

Zostań Patronem
Kup na prezent
94 patronów
988 miesięcznie
16 223 łącznie
Forum Inspiracji Kulturalnych to przestrzeń dla szeroko pojętej kultury, w tym -przede wszystkim- kultury osobistej. Dzielimy się twórczością, inspirujemy literaturą, muzyką, sztuką. Tworzymy miejsce spotkań, wymiany myśli w atmosferze wzajemnego szacunku. https://rss.com/podcasts/fik

O Autorze

Pasjonuje mnie szeroko pojęta kultura, literatura, muzyka, sztuka. Kocham teatr i dobre kino. Jestem wokalistą i gram na gitarze, piszę i maluję. Uwielbiam podróże.

20 kwietnia 2020 roku stworzyłem grupę na Facebooku - forum, łączące pasjonatów kultury, literatury i dobrej muzyki. Bardzo istotnym elementem, który zawarłem w regułach naszej grupy (i pilnuję przestrzegania tego punktu od samego początku istnienia forum) jest całkowity brak dyskusji politycznych i religijnych. Na Forum Inspiracji Kulturalnych dbamy o wysoki poziom dyskusji i kulturę osobistą. Tworzymy niespotykaną dotąd przestrzeń w polskim internecie, gdzie podkreślamy wartość szacunku, tolerancji i wzajemnej pomocy. Dzięki naszym akcjom ogromna ilość ludzi otrzymała dotychczas pomoc materialną, psychologiczną i codzienne wsparcie. Forum Inspiracji Kulturalnych to miejsce pełne dobra oraz -jak mówią sami członkowie- odpoczynku i „oddechu” wobec powszechnego hejtu i agresji. To miejsce spotkań, gromadzące wyjątkowych i pięknych ludzi. No to FIK!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marzena Gajewska
Marzena Gajewska
Próg: 5 zł
Maria Piekutowska
Maria Piekutowska
Próg: 10 zł
Beata Wińczyk
Beata Wińczyk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Dariusz Bartosiewicz
Dariusz Bartosiewicz
Próg: 5 zł
Marcin Głuch
Marcin Głuch
Próg: 5 zł